قانع کننده بازیکنان ایمنی کلیدی برای پروژه راه اندازی مجدد می گوید: مدیر اجرایی لیگ برتر انگلستان ریچارد کارشناسی ارشد

متقاعد کردن بازیکنان است که آن را امن برای بازگشت به آموزش شد لحظه ای کلیدی در پروژه راه اندازی مجدد با توجه ب

توسط FARDAALEFBA در 27 خرداد 1399

متقاعد کردن بازیکنان است که آن را امن برای بازگشت به آموزش شد لحظه ای کلیدی در پروژه راه اندازی مجدد با توجه به لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد.

که توسعه در اوایل مارس برای اولین بار وجود دارد اعتماد به نفس واقعی در مورد بازگشت پس از "هفته از عدم قطعیت". کارشناسی ارشد وجود دارد گفت: "هیجان" اما همچنین برخی از احتیاط جلوتر از روز چهارشنبه از سر گیری که او نیز مشخص شده لیگ برتر را قابل برنامه ریزی احتمالی در صورت هر گونه موج دوم.

"زمانی که کل شهرستان رفت و به مستند هر بخش صنعت تعجب بود که برخی از صورت ظاهر از حالت عادی می تواند بازگشت به" کارشناسی ارشد گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. "اما به عنوان به زودی به عنوان ما می خواهم به صحبت به دولت به عنوان به زودی به عنوان ما می خواهم به صحبت به ما و باشگاه های ما در جای خود قرار داده واقعا آنچه که من می خواهم را به عنوان یک اسکلت طرح تلاش به آن را گام به گام در تلاش برای پر کردن شکاف زمان و من فکر می کنم لحظه ای که ما واقعا قادر به اطمینان از هر کس که قصد بازگشت به مرحله یک آموزش امن بود من فکر می کنم از این نقطه به بعد این احساس است که ما در مسیر صحیح است.

"من احساس بسیار هیجان زده است. این اوج یک مقدار زیادی از کار سخت, بسیاری از, مشاوره, با, باشگاه, بازیکنان و مدیران و سازمان های دیگر به خصوص دولت و من فکر می کنم کسانی که مرتب کردن بر اساس از اوایل هفته از عدم قطعیت جایگزین شده است گام به گام با رشد اعتماد به نفس ما می تواند رسیدن به این نقطه است.

"من فکر می کنم واقعی جایزه اتمام فصل و بدیهی است که ما باید مراقب باشید ما به رعایت طبیعی جدید قوانین جدید که قرار داده شده است در محل ما اعتماد به نفس این باشگاه بازیکنان و کارکنان درگیر انجام خواهد داد که ما می توانیم اعتماد به نفس از نتایج تست 16 از بیش از 8,500 تست است که اقدامات ما در جای خود قرار داده در حال ارائه یک محل امن به کار, بنابراین هیجان اما بدیهی است که خو با این دیدگاه که ما نیاز به نگه داشتن در مسیر."

N'golo Kante بازگشت به full-تماس با آموزش پس از رزرو اولیه بیش از ایمنی (گتی)

اگر وجود دارد هر گونه موج دوم کارشناسی ارشد می گوید وجود یک طرح در محل.

"بدیهی است که ما در رفتن به فصل بعدی با یک درک واضح تری از آنچه اتفاق می افتد در eventualities بنابراین من فکر می کنم که در حال رفتن برای کمک به," او گفت:.

"همه آموخته است مقدار زیادی در طول سه ماه گذشته قطعا ما و من فکر می کنم آنچه که ما آموخته ایم این است که شما باید زیرک و پاسخگو و شما باید به برنامه های احتمالی. ما می دانیم که وجود دارد این است که یک چشم انداز دوم سنبله و ما آماده خواهید بود و ما پیش بینی است که در برنامه ریزی ما بدیهی است که امید ما می تواند بازگشت به لیگ برتر. وجود دارد جنینی بحث های که در سطح دولت متقابل ورزش این است که با توجه به بازگشت از علاقه مندان به ورزش به طور کلی. ما خواهید بود شرکت کنندگان حاضر در تمام که می خواهید طرفداران در استادیوم به عنوان به زودی به عنوان آن را ایمن و مناسب برای انجام این کار است."

کارشناسی ارشد اذعان کرد که یک اقلیت از مسابقات ممکن را در خنثی سالن و از آن خواهد شد آسان به حرکت بازی اگر هر ورزشگاه نتواند تست های ایمنی.

"من فکر می کنم آنچه که آنها موافقت شد و ما در حال حاضر در یک وضعیت که در آن اکثریت قریب به اتفاق, اگر نه همه بازی ها برگزار خواهد شد صفحه اصلی و دور و ما چند برجسته," او گفت:.

"اگر یک باشگاه به هر دلیلی موفق به دریافت گواهی ایمنی ما یک برنامه پشتیبان گیری و همه آنها آماده به نگاهی است که از پردازنده. رفتن یک زن و شوهر از ماه آن را کمی وضعیت متفاوت است. ما شده ایم صحبت کردن با پلیس صحبت با مقامات و موفق شده اند به آمده تا من فکر می کنم با یک ترکیب بهتر. بنابراین من نمی توانم تصور آنچه دقیق شرایطی ممکن است وجود داشته باشد اما من فکر می کنم باشگاه های راحت با هر نتیجه."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن