بخشش مدیر Chinonye Chukwu: 'جامعه نمی مراقبت در مورد سیاه و سفید زنان بشریت'

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 28 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Tهی می گویند در حال مرگ توسط تزریق کشنده احساس می کند مانند سوزانده شدن زنده است. کشنده معمولا سه کوکتل مواد مخدر دارای بالاترین سرهم بندی کردن و رای دادن از همه روش ها استفاده می شود برای کشتن زندانیان در ایالات متحده است.

آن را نیز اغلب استفاده می شود. که حقیقت زشت ما مواجه با صرف دقیقه به Chinonye Chukwu روده-پانچ فیلم بخشش. ما به تماشای مرگ یک زندانی به آرامی و به شدت او زوزه در تلاش های مختلف برای jab او فراموش نشدنی بقیه فیلم. به سختی دیده بان به عنوان این است که وجود ندارد به دنبال دور مهم نیست که چقدر شما بیننده یا Bernadine زندان سرپرست شخصیت بازی توسط Alfre Woodard, می خواهد به.

این هیچ جای تعجب است که بخشش در زمان بزرگ هیئت داوران جایزه جایزه ساندنس سال گذشته ساخت Chukwu سیاه برای اولین بار به انجام این کار. بازیگران است که سنگین وزن با Aldis Hodge, The West Wing's Richard Schiff, سیم's وندل پیرس و Danielle Brooks از نارنجی ظاهر می شود در کنار دارد. و Chukwu را ملاحظه داستان سرایی می کشد شما را به تنبیهی بی رحم hellscape از ما سیستم زندان در راه است که چند فیلم سازان در گذشته انجام داده اند. در این گوشی از LA او خواستار ساندنس برنده "تلخ و شیرین" اضافه کرد: "من آرزو می کنم من 10 زن سیاه و سفید شما می دانید؟"

Chukwu نیست و در عین حال یک نام خانگی اما او بخشی از برخی از مهمترین پروژه های پیش بینی شده در این سال است. او کارگردانی دو قسمت از Chimamanda Ngozi Adichie مدتها در انتظار تلویزیون اقتباس از Americanahبازیگران Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و biopic از ایلین قهوه ای اولین و تنها زن به صندلی حزب پلنگ سیاه و سفید. او صحبت می کند animatedly در مورد این همه از خاموش و اگر او را خسته در مورد نشستن دیگری از مصاحبه از چند روز که او را شاد رفتار ماسک آن را به طور کامل. "من احساس بزرگ!" او فریاد می زند. "این فوق العاده هیجان انگیز زمان برد اما آن را نیز فوق العاده growthful".

برای Chukwu این مهم است به ماندن به عنوان واقعی به خودش را به عنوان شخصیت های فیلم های او. 35-year-old film-maker متولد شد در نیجریه و به آلاسکا نقل مکان کرد زمانی که او یک کودک بود. وجود دارد او مرور تجربه او به عنوان یک دختر در یک شهر کوچک سیاه و جمعیت و حتی کوچکتر نیجریه-آمریکا جمعیت. او oscillated بین دو تجربه از Americanness و Nigerianness احساس بد همسان برای هر یک در نقاط مختلف از زندگی خود را که او می گوید: "واقعا به من زندگی می کنند در بسیاری از مناطق خاکستری وقتی که می آید به هویت".

کسانی که در مناطق خاکستری در آمده اند به او اطلاع دهد. شخصیت او یک ثروتمند پیچیدگی است که بدون شک تا حدودی با الهام از تجربیات منحصر به فرد او در حال رشد بود – او در سال 2012 فیلم آلاسکا-زمین به تصویر کشیده دو جدا نیجریه-آمریکایی خواهر و برادر که دوباره در زادگاه خود را از فیربنکس. "چه چیزی باعث می شود برخی از قانع کننده ترین داستان سرایی می گوید:" Chukwu "آیا هنگامی که ما تا دودویی اما نشان از پارادوکس است که ما را تشکیل می دهند وجود انسان است. [کسانی که] از مناطقی است که من تمایل به زندگی در من فیلمسازی و داستان سرایی. و پس زمینه من مجبور است که واقعا زندگی می کنند که زمانی که من ایجاد شخصیت است."

داستان Americanah به خصوص طنین انداز با او می گوید. این کتاب به دنبال یک نیجریه ای که می رود به دانشگاه در ایالات متحده و از خواب بیدار به یک جهان کاملا جدید نه فقط از نظر فرهنگ اما چگونه او خودش را می بیند. Chukwu می گوید داستان از بسیاری جهات تشابه تجارب دوران کودکی او بودن othered. "من باید یک ارتباط عمیق و شور و شوق برای Americanahدلایل آشکار" او می گوید. "من خیلی هیجان زده به آن را به روی صفحه نمایش به دلیل [هالیوود] تمایل به essentialise یا کلیشه 'آفریقا و آفریقای'. اما Americanah بررسی تعداد زیادی از لایه ها و هویت خود را درون یک بسیار خاص فرهنگی است که من فکر می کنم بسیاری از مردم قادر خواهد بود به خودشان را دارند."

او مشتاق بیش از حد در مورد آوردن اولین زن سیاه پلنگ رهبر داستان به مخاطبان گسترده تر. "ایلین براون داستان دیگری است که ما را دیده اند بر روی صفحه نمایش," او می گوید: به خصوص "قدرتمند این سفر از خود است که این زن شخصیت می رود".

قدرتمند سفر خود نیز مرکزی برای بخششکه به شرح زیر Bernadine ویلیامز یک زندان که انجام اعدام در یک زندان امنیتی حداکثر. او شکنجه توسط او اعدام وظیفه و چگونه آن ارتشاح و در تضاد با هر جنبه ای از زندگی خود را در خارج از محل کار. حرفه خود نیاز به متین فلسفه رواقیون در حالی که او انسانیت و زندگی شخصی است که هر بیت به عنوان ملایم و ظریف و شکننده که زندگی او را مسئول پایان دادن به. که حس دوگانگی به راحتی می تواند کار به عنوان یک قیاس برای تجارب زنان در ایالات متحده و فراتر از آن. نه تنها جامعه مشاهده ما به عنوان نشکن یا ناتوان از آسیب پذیری آن ما نیاز به جا به کسانی که قالب خیانت کامل ظریف و پیچیده زندگی ما همیشه از چراغ.

Chukwu می گوید که مصاحبه Bernadine به عنوان یک زن سیاه و سفید "ذاتا پیچیده" عفو's روایت "از آنجا که ما در حال استفاده نمی شود برای دیدن زنان به عنوان به طور کامل متوجه انسان که نه تنها تعریف شده توسط خود را به نژاد و جنسیت" و یا توسط شخصیت مرد. او می گوید که این "کلیشه ای و archetypical انتظارات" است که مخاطبان را توسعه داده اند در مورد سیاه و سفید شخصیت زن و Bernadine "دگرگون" همه آنها را. او وظیفه شناس و حرفه ای تقریبا به خشم درجه است. او عاشق است. او منفور است. او نیز وحشت زده.

عفو تریلر

با وجود برخی اخیر, حاشیه های بهبود در صنعت فیلم وقتی که می آید به نمایندگی Chukwu می گوید که شخصیت زن تا حد زیادی هنوز هم با توجه به فضای پیچیده است. زمانی که من بپرسید که چرا او به من می گوید, matter-of-factly "منظورم این است که جامعه نمی زمینه سیاه. جامعه نمی مراقبت در مورد سیاه و سفید زنان بشریت و بنابراین نگاه ما به گسترش است که بر روی صفحه نمایش. ما در حال نادیده گرفته و dehumanised و بی اعتبار در زندگی واقعی هر روز. که متوقف نمی شود در سینما."

این dehumanisation از زنان و مردم به طور گسترده تر چیزی است Chukwu تحت فشار قرار دادند تا در برابر در طول زندگی حرفه ای خود را. پس از فارغ التحصیل شدن از تحصیل در رشته فیلم در دانشگاه او ساخته شده 2012 فیلم کوتاه پایین مورد فشار و کشش قدرت بین یک زن و شوهر. یک پیاده روی طولانی در سال 2013 به دنبال بر اساس گزیده ای از استاد سابق را خاطرات در مورد یک پسر که آرزوهای خود را به لباس در لباس زنانه است اما با پدرش.

بخشش, اما, در نظر گرفته شده است او را سخت ترين ضربه فیلم نشده است. Chukwu الهام گرفته شده بود برای نوشتن این داستان پس از اعدام تروی دیویس در سال 2011 یکی از بسیاری از موارد در حال حاضر فکر به عنوان یک پیشرو به استقرار سیاه زندگی مهم جنبش است. هر چند از آن منتشر شد که آمریکا در دسامبر 2019 او می گوید که به دنبال بازگشت در آن در حال حاضر در مقابل افت جریان اعتراضات پس حوادث متعدد نژادپرستانه و خشونت پلیس در ایالات متحده و در سراسر جهان باعث می شود فیلم همه فوری تر.

"یکی از نیت من با ساخت بخشش بود برای الهام بخشیدن به مخاطبان به سوال زندان صنعتی پیچیده و به طور خاص سرمایه مجازات" او می گوید. "آنچه که ما در حال [دیدن] در حال حاضر این است که همین است. ما در حال بازجویی جنایی شیوه های قانونی و بدونم که: آیا آنها واقعا اشکال از عدالت و یا آنها یک فرمت از سفید supremacist سرمایه داری که سیستم های متصل به اسارت?"

پاسخ به دومی حداقل در Chukwu نظر مثبت است. این همان وقتی که می آید به پلیس لغو شده است. "بخشی از آنچه فراخوان defunding پلیس ریشه در" او ادامه یقین "نیز این بزرگتر طرفدار الغای برده داری, چارچوب, که در آن ما نیاز به تجدید نظر چه عملکرد و ضرورت پلیس است و متوجه است که ریشه تاریخی پلیس آمد از اسارت است."

Alfre Woodard به عنوان افسر زندان Bernadine در 'عفو' (نئون)

او می گوید: او باز شود با یک صحنه که سوالات اخلاق مجازات اعدام چرا که او "می خواستم برای راه اندازی این مخاطرات از آغاز" و آن را یادآور سرد عمل دیگری که او می گوید در نیاز ناامید از بین بردن.

هستند افرادی که در اطراف که امکان این روزها?

"به آرامی اما مطمئنا" او می گوید. "من فکر می کنم که برخی از کشورهای در حال سوال آن بیشتر در زمینه های اقتصادی به دلیل آن فوق العاده گران قیمت برای حفظ. اما من همچنین فکر می کنم از نظر اخلاقی بیشتر و بیشتر مردم شروع به رفتن در برابر آن و یا حداقل سوال اگر آن را واقعا کمک می کند ارائه هر نوع عدالت در جامعه ما است."

Chukwu فیلم قطعا شما را به سوال همه چیز در مورد جامعه: سیستم ما با صراحت کامل قبول به عنوان انجیل; جنایات ما را نادیده گرفت; هویت و جوامع ما در وقت و زمان دوباره شکست. اما این فیلم بیشتر شاعرانه لحظات بیش از حد. بخشی از فیلم است که به خصوص با من ماند بود و عبور از رالف الیسون مرد نامرئیعنوان خوانده شده توسط وندل پیرس به عنوان Bernadine مدرسه, معلم, شوهر, Jonathan:

"من یک مرد نامرئی. من نه یک روح مانند کسانی که خالی از سکنه ادگار آلن پو; نه من یکی از هالیوود-فیلم ectoplasms. من یک مرد هستم از ماده از گوشت و استخوان فیبر و مایعات – و من ممکن است حتی می توان گفت که دارای یک ذهن. من نامرئی درک کنند چرا که مردم حاضر به دیدن من..."

این واژه در محفظهای قرار دادن تم های فیلم می گوید: Chukwu چرا که "ما invisibilise افرادی که زندانی هستند. ما invisibilise سیاه, مردم, مردم فقیر حاشیه رانده گروه از مردم است." در حال حاضر حداقل Chukwu ساخت کار بودن نامرئی در سینما که خیلی سخت تر است.

'عفو' است که از امروز از طریق کرزن خانه سینما. Kuba Shand-Baptiste خواهد شد میزبانی یک Q&A با بازیگران در 8 امشب از طریق مشاهده چشم پرنده جشنواره است. اطلاعات بیشتر در.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن