کریستوفر نولان تیم debunks آن هاتاوی ادعای مدیر 'اجازه نمی دهد که صندلی' در مجموعه

کریستوفر نولان نماینده اتحاد افشا و خنثی آن هاتاوی ادعا می کنند که مدیر "اجازه نمی دهد که صندلی" در مجموعه ای

توسط FARDAALEFBA در 11 تیر 1399

کریستوفر نولان نماینده اتحاد افشا و خنثی آن هاتاوی ادعا می کنند که مدیر "اجازه نمی دهد که صندلی" در مجموعه ای از فیلم های خود را.

هاتاوی گفت: هیو جکمن است که آغاز به کار نولان فیلمساز معتقد است "اگر شما صندلی و مردم نشسته اند و اگر آنها نشسته و آنها کار نمی کند".

این جفت ارز صحبت شد به عنوان بخشی از تنوع's "بازیگران در, بازیگران" سری مصاحبه.

نولان را هرزه رد این ادعاها در حالی که آنچه کارگردان می کند بان کی مون از مجموعه خود را.

"برای ثبت تنها چیزهایی که ممنوع از [کریستوفر نولان را] مجموعه تلفن های همراه (و نه همیشه با موفقیت) و سیگار (بسیار موفقیت آمیز) گفت:" نولان سخنگوی کلی بوش نواک شناسه.

"صندلی آن بود با اشاره به مدیران و صندلی خوشه در اطراف تصویری مانیتور اختصاص داده و بر اساس سلسله مراتب نه فیزیکی نیاز," او گفت: Hbo.

"کریس را به خود استفاده کنید اما هرگز ممنوع صندلی از مجموعه. بازیگران و خدمه می تواند در هر کجا و هر زمان که آنها نیاز دارند و اغلب انجام دهد."

نواک کلمات corroborate جکمن سردرگمی وقتی هاتاوی ساخته شده که ادعا می کنند – این بازیگر قبلا با نولان در اعتبار در سال 2006.

جکمن همچنین گفت که نولان یکی از بسیاری از مدیران به اجرای قانون منع استفاده از تلفن همراه در مجموعه.

هاتاوی کار با مدیر The Dark Knight Rises (2012) و Interstellar (2014).

نولان در فیلم جدید شعاریک sci-fi بازیگران فیلمهای جان دیوید واشنگتن, Elizabeth Debicki و رابرت پتینسون, قرار است منتشر شود در سینما در 12 اوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب