کریستین تیلور مصاحبه: آمریکا سه گانه-پادشاه پرش در جورج فلوید, قانون 50 و شروع یک, دو و میدانی, انقلاب

کریستین تیلور دارای بسیاری از جاه طلبی به عنوان رئیس جمهور خود را به تازگی تشکیل ورزشکار, اتحادیه اروپا, اما د

توسط FARDAALEFBA در 27 تیر 1399

کریستین تیلور دارای بسیاری از جاه طلبی به عنوان رئیس جمهور خود را به تازگی تشکیل ورزشکار, اتحادیه اروپا, اما در پی جورج فلوید قتل یک هدف بالاتر از بقیه می ایستد. او با توصیف آن به عنوان "جنگ از حکومت 50" – یک ماموریت به بازنویسی بخشی از منشور المپیک که ممنوعیت "تظاهرات و یا سیاسی و مذهبی و یا نژادی, تبلیغات" و جمله بندی که به معنی هر گونه در نظر گرفتن زانو و یا بالا بردن مشت در حال حاضر مواجه است.

"ما می دانیم و بر این باورند که این قانون می رود در برابر ما حقوق بشر," او می گوید. آمریکا سه گانه-پرش پادشاه که دارای دو مدال طلای المپیک و چهار جهان عناوین تاسیس شده جدید انجمن دو و میدانی (AA) به ایستادن برای ورزشکارانی که به مدت طولانی احساس زیر نشان داده شده در این ورزش را در بالای جدول. این حمایت گسترده با heptathlete کاتارینا جانسون-تامپسون و قهرمان دو سرعت آدم Gemili در آن متنوع و جهانی مدیره و تیلور معتقد است که آنها می تواند تغییر واقعی در به چالش کشیدن قدرتمند نظارتی مانند کمیته بین المللی المپیک (IOC) و Seb کو جهانی دو و میدانی.

"تظاهرات مسالمت آمیز صحبت کردن در یک بی عدالتی است که یک ورزشکار است که پرشور در مورد هرگز نباید دوری برابر یا ناپسند" او می گوید. دو و میدانی همیشه هم تنیده با سیاست و تغییر اجتماعی اما حکومت 50 است به عنوان تلاش برای پاکسازی آن رابطه را جداگانه ورزش از زندگی واقعی است. "رفتن به جسی اونز و در طول تاریخ وجود داشته است و نیروهای محرک و برخی از رهبران واقعی در ورزش دو و میدانی. من اعتقاد دارم که ورزش ما بسیار زیبا و بسیار خاص و منحصر به فرد است که راه و امیدوارم که ما می تواند رهبران خود ما احترام بگذارند."

مرگ فلوید تاثیر عمیقی بر تیلور و او می گوید در آن زمان او را "حدود 10 روز را واقعا شفا دهد". او در حال حاضر شده است در برخورد با چالش های شخصی مانند تعویق افتادن بازی های المپیک جدایی از نامزد خود تحت مستند در اتریش و عبور از پدربزرگ خود که نمی تواند در یک مراسم تشییع جنازه مناسب در طول همه گیر و فلوید مرگ شد "آخرین نی" است که تحت فشار قرار دادند و او به دنبال کمک.

"هنگامی که جورج فلوید قتل اتفاق افتاده است که به اندازه کافی بود. من فقط نمی تواند مسئولیت رسیدگی به آن را هر بیشتر. من سعی کردم برای رسیدن و در پایان من نیاز به رفتن به مشاوره از آن چون من فقط نمی تواند درک چگونه ما می تواند تحقیر ارزش زندگی که در آن عشق رفت. که فقط من بافل. من تبدیل به خوشبین تر و امیدوارتر و من انجام آنچه که من می تواند برای اطمینان از این مرگ و میر در بیراهه نیست. اما آن را بسیار دشوار بود."

قانون 50 هدف فوری در میان بسیاری از دراز مدت هدف که تمرکز ورزشکار رفاه. برنامه وجود دارد برای شروع یک 'مشکلات صندوق برای ورزشکاران در تلاش برای پایان می رسد دیدار; های آموزش و پرورش در سواد مالی "برای کمک به ورزشکاران را ترک کنید ورزش را شکست"; معکوس جهانی دو و میدانی " مورد بحث قصد دارد به نوار پایین لیگ الماس و در نهایت به درایو یک قدرت تغییر از بدن حاکم برای ورزشکاران است.

در حال حاضر وجود دارد یک سازمان مجموعه ای برای انجام این کار است. کمیته بین المللی المپیک ساخته ورزشکاران کمیسیون شده است رقبای نماینده ولی تیلور می گوید: از آن ساخته شده است هرگز معنی دار ارتباط با ورزشکاران. "من در زندگی لافبورو و آگاه از عدم ارتباط [از ورزشکاران کمیسیون]. هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده بود من اطراف بپرسید: "هی شد به شما اطلاع در مورد این کار؟' و همه می گویند: "نه من هرگز از آن شنیده می شود'. در هلند همین موضوع است. بدون توجه به جایی که من رفت و مردم گفت: اگر نیست آن را برای آزادی مطبوعات ما هرگز در مورد آن شناخته شده.

"برای من این نا امید کننده است چرا که ورزشکاران کمیسیون قرار است به نماینده ما انتخاب می شوند. هنگامی که شما انتخاب می کند که آنچه به شما می گویند و چگونه شما رای صحبت می کند برای همه ما ؟ به طوری که یکی از چیزهایی است که من گفتم در اوایل زمانی که من صحبت شد به [معاون] اما Coburn, که, مهم نیست چقدر بزرگ ما دریافت کنید ما در خدمت ورزشکاران است."

AA در حال حاضر دارای یک ارتباط موفق داستان: آن انجام یک نظرسنجی از ورزشکاران که گفت: 78 درصد احساس توکیو 2020 ناامن بود و می خواستم این بازی به تعویق افتاد فشار کمیته بین المللی المپیک به عمل است. ورزشکاران کمیسیون دارای یک مزیت بیش به تازگی تشکیل انجمن دو و میدانی: ملموس قدرت در آن دو صندلی در جهان دو و میدانی شورای. اما پرسید که آیا او می خواهد همان امتیازات تیلور نشان داد رویاهای بزرگتری نسبت به تنها یک صدا در میان بسیاری از.

"اگر ورزشکاران بزرگترین سهامداران در این ورزش به عنوان جهانی دو و میدانی می گوید: پس از آن چه مقدار نفوذ شما مایل به رها کردن ؟ یک صندلی مهم است اما درصد از قدرت رای دادن و حتی بیشتر مهم است. سوال این است که من می خواهم به درخواست نه فقط به در اتاق."

Seb کو و جهانی دو و میدانی به تازگی نشان داد چهار سال برنامه ریزی استراتژیک به ورزش را جلو که شامل هدف تقویت ارتباط آن با ورزشکاران و به "سرب بودن بهترین مثال از یک به خوبی اداره ورزش فدراسیون". زن با اعتماد به نفس کو حاضر به صرفنظر کردن از زمین به تازگی تشکیل سازمان? "این در مورد پیاده روی پیاده روی. او قرار داده است که از برنامه ریزی استراتژیک. خوب اگر این کلمات را اگر این است آنچه شما واقعا باور پیاده روی پیاده روی. ما نشان می دهد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن