Chris Pratt, جوک در مورد دلیل کاترین شوارتزنگر پرات شد تنها زمانی که آنها ملاقات

کریس پرات به شوخی نشان داد که او در ابتدا فکر می کردم دلیل او در حال حاضر همسر کاترین شوارتزنگر پرات شد تنها ز

توسط FARDAALEFBA در 6 تیر 1399

کریس پرات به شوخی نشان داد که او در ابتدا فکر می کردم دلیل او در حال حاضر همسر کاترین شوارتزنگر پرات شد تنها زمانی که آنها ملاقات کرده بود چرا که از خنده.

ظاهر می شود در قسمت اول از راب لاو پادکست به معنای واقعی کلمه! این بازیگر خواسته بود در مورد همسرش "بی تردید خنده".

"همسر خود را به یکی از مهمترین و بی تردید می خندد" لاو شروع مکالمه به آن پرات توافق یادآوری: "اولین باری که آغاز شده قدمت چند روز اول او خنده بود خیلی شبیه من بود:" خدا من واقعا آن را کشتن.'"

پرات و سپس به شوخی افزود: "سپس او واقعا خنده. گفتم: 'آه آه آه ، آیا او باید یک موضوع ؟ او کردم یک چیزی در جریان است. این است که چرا او را تنها.' من فکر می کردم او مانند بذله گو."

41 ساله شد, مرجع DC کمیک شخصیت با بازی خواکین فونیکس است که قادر به کنترل خنده اش به علت یک وضعیت پزشکی است و باید حمل در اطراف یک کارت توضیح وضعیت خود را.

با توجه به پرات او در نهایت متوجه 30 ساله "ندارد که موضوع" و فقط فکر کردم که او را "خنده دار".

"و واقعا خوب بود," او گفت:.

این نگهبانان کهکشان بازیگر همچنین گفت همسرش, طنز خنده است که در واقع به نفع خود رابطه است.

"برای من, آن را واقعا کار می کند از آنجا که من همیشه در تلاش برای خنداندن و او را دوست دارد به خنده من او, خنده, خوب, مناسب," او توضیح داد.

در طول مکالمه شوارتزنگر پرات که در حال حاضر باردار با زن و شوهر اولین فرزند با هم ساخته شده ظاهر مختصر که در طی آن او خندید و در موضوع مکالمه قبل از تصدیق پاسخ او خاموش شد چرا که او "فقط می شود بسیار انتقاد برای خنده است که هرگز متوقف نمی شود."

در ماه مارس شوارتزنگر پرات نیز با تمجید از ارتباط او با بازیگر گفتن Us Weekly: "هنگامی که شما یک شریک است که می تواند عشق و حمایت شما در طول همه این بزرگترین هدیه ای که تا کنون.

"من همیشه احساس فوق العاده پشتیبانی توسط خواهر و برادر من و پدر و مادرم اما به که در یک شریک و شوهر من است دیگر هدیه شگفت انگیز را داشته است."

آخرین مطالب