کریس ایوانز می پیوندد مارول بازیگران در ضمن تشکر از شش سال که نجات خواهر از حمله سگ

Chris Evans پیوست بازیگران Avengers تشکر شش سال برای شجاعت خود را پس از ذخیره خواهر کوچک خود را از یک حمله سگ.

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

Chris Evans پیوست بازیگران Avengers تشکر شش سال برای شجاعت خود را پس از ذخیره خواهر کوچک خود را از یک حمله سگ.

Bridger واکر از وایومینگ عناوین ساخته شده در این هفته پس از پریدن در بین چهار ساله خواهر و سگ و گفت: "اگر کسی تا به حال به مرگ فکر کردم باید آن را به من." او مانده بود با نیش علائم و کبودی بر روی صورت و نیاز به بیش از 90 بخیه.

پس از واکر عمه آغاز Instagram account مستند سفر خود را و به اشتراک گذاشته شده است که پسر بود و تعجب طرفداران این پیام به سرعت گیر افتاد, توجه, بازیگر, آن هاتاوی نوشت که در Instagram: "من یک Avenger, اما من می دانم که یک ابرقهرمان زمانی که من دیدن کنید."

"من فقط می توانم امیدوارم که نیمی از من به عنوان شجاع در زندگی من به عنوان شما را در مال شما Bridger" او ادامه داد. "هی @markruffalo آیا شما نیاز به یک هم تیمی??"

از آن پس واکر دریافت پیام خصوصی از امثال Ruffalo, Tom Holland, Hugh Jackman, Zachary Levi و مدیران این Russo برادران با واکر عمه های ویژه تصویری پیام آنها را دریافت کرده بود از کریس ایوانز به او Instagram.

"هی Bridger, این کاپیتان امریکا در اینجا چگونه شما انجام می دهند, دوستان?" ایوانز گفت. "من به عنوان خوانده شده داستان خود را من شنیده ام آنچه شما انجام [و] رفیق شما یک قهرمان است. آنچه شما انجام شد خیلی شجاع فداکارانه خواهر خود را بسیار خوش شانس به شما به عنوان یک برادر بزرگ."

ایوانز پس از آن وعده داده شده برای ارسال واکر "معتبر" کاپیتان امریکا سپر به عنوان یک تشکر از شما گفت: "به خاطر اینکه مردی شما ما نیاز به افرادی مانند شما."

"گفتگو با کاپیتان امریکا" واکر عمه ، خاله, زیر نویس فیلم. "کلمات وجود دارد. ما خیلی خدا را شکر."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب