Chris Cornell: قبلا بی سابقه جلد اسلحه N' گل سرخ' 'صبر' منتشر شده خواننده 56 تولد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

قبلا بی سابقه جلد Guns N Roses' "صبر" توسط Chris Cornell منتشر شده به علامت چه بوده است او 56 تولد.

نوازنده بیوه ویکی کرنل مشترک یک لینک به ضبط خود را در Facebook صفحه در روز دوشنبه.

کرنل درگذشت خودکشی در 18 ماه مه سال 2017 در سن 52. مرگ او باعث گسترده در مراسم تجلیل و همچنین تجدید گفتگو در مورد سلامت روان آگاهی است.

ویکی کرنل نوشت: در Facebook که پوشش "صبر" ثبت شد در سال 2016 شد و "با الهام از دختر ما Toni بود که یک [Guns N' Roses] فن و پرسید: پدر او به او یاد می دهد به آن بازی بر روی گیتار".

"پوشش خود است بنابراین hauntingly زیبا; آن را آورده و آن همه را در یک عجله از خاطرات تلخ و شیرین" او افزود: همچنین اشاره کرد: "تولد او به نظر می رسید زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن این و جشن کریس, صدای, موسیقی, داستان و هنر است.

"یک مرد مرده است در حالی که نام او هنوز هم صحبت شد و از طریق هنر یک هنرمند روح هنوز هم می سوزد و به صورت روشن بر همه کسانی که نگاه کردن به او و حافظه خود را."

آهنگ های موجود برای جریان آنلاین.

کرنل را تبدیل 56 این 20 جولای سال 2020 است.

دخترش لیلی کرنل نقره ای اعلام کرد روز دوشنبه او راه اندازی یک Instagram برنامه تلویزیونی به نام ذهن باز خواهد شد که اختصاص داده شده به بحث در مورد بهداشت روانی.

"امروز در افتخار تولد پدرم در اینجا قسمت اول از ذهن باز" او نوشت. "من این سری مصاحبه ها با هدف کمک به عادی سازی و destigmatise مکالمات در اطراف بهداشت روان, و اگر آن را می توانید حتی یک نفر احساس دیده و شنیده خواهد شد که با انجام هدف من است."

اولین قسمت در دسترس است در Instagram account.

اگر شما در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل jo@samaritans.org و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.

برای خدمات محلی به شما ملی سلامت روان در پایگاه داده – Hub امید – اجازه می دهد تا شما را به وارد کردن کد پستی خود را به جستجو برای سازمان ها و موسسات خیریه که ارائه سلامت روان مشاوره و پشتیبانی در منطقه شما.

در ما ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1 800 273 8255 یا چت آنلاین برای کمک به.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن