China Tianwen-1 Mission to Mars
چین با موفقیت راه اندازی Tianwen-1 ماموریت به مریخ ماموریت در یک راهپیمایی طولانی-5 حامل موشک که در زمان خاموش تحت perfectly clear skies حدود 12:40 بعد از ظهر از جزیره هاینان. ژانگ Xueyu, راه اندازی, فرمانده اعلام کرد: “این مریخ نورد دارای دقت وارد برنامه ریزی مدار” به سلامتی در اتاق کنترل. این نشانه دوم پرواز به مریخ در یک هفته پس از درهم مدارگرد فرستاده شد بر روی یک موشک از ژاپن در روز دوشنبه. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.Tianwen-1 شروع می شود در مدار اطراف مریخ در ماه فوریه 2021 اگر همه می رود به عنوان برنامه ریزی شده و سپس جستجو برای یک محل فرود در مدینه فاضله Planitia — ساده که در آن وجود دارد می تواند در زیر زمین یخ با توجه به ناسا. اگر سایت, روشن, فرود تلاش را در مارس یا آوریل سال آینده زمانی که مرموز 530 پوند رور است که انتظار می رود به کار حدود سه ماه و مدارگرد به مدت دو سال.

LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V 21309 Outer Space Model Rocket for Kids and Adults, Science Building Kit (1969 Pieces)
لگو ایده های ناسا آپولو Saturn V 21309 فضا موشک مدل برای بچه ها و بزرگسالان, علم ساخت کیت (1969 قطعه)

  • به زندگی پرتاب موشک که در زمان انسان به ماه با متر به بالا (در حدود 1: 110 مقیاس) موشک مدل NASA آپولو زحل V. این فضا با فضانورد آمار و ارقام به شما اجازه می دهد نقش بازی ماموریت های بسیاری از این Saturn V به پایان رسید.
  • زحل V موشک کیت شامل 3 قابل جابجایی موشک در مرحله اول s-ii دوم و s-ivb سوم) در زیر راه اندازی فرار سیستم فرمان و خدمات ماژول. به علاوه وجود 2 minifigures به همراه کاوشگر قمری و فرود موشک ،
  • پس از ساخت Saturn V, موشک, شما می توانید صفحه نمایش این فضاپیما به صورت افقی با 3 می ایستد. کاوشگر قمری اسکله با دستور و خدمات ماژول در حالی که این مدارگرد قمری می فرستد موشک به فضا است.
  • از نو خلق کردن فضای ماجراهای با این ناسا و ارقام اقدام بر مبنای شامل جزوه در مورد سرنشین دار آپولو ماه ماموریت و فن طراحان این ساخت و بازی در مجموعه
  • این سفینه فضایی, ابزار جنسی, اقدامات بیش از 39 اینچ (100 سانتی متر) بالا و 6 اینچ (17 سانتی متر) در قطر است. این شامل 1,969 قطعات و ایده آل برای دختران و پسران 14 سال یا مسن تر.

در هیچ زمان دیگری در تاریخ ما دیده اند ما هر چیزی شبیه به آنچه که اتفاق می افتند با این سه ماموریت منحصر به فرد به مریخ است. هر کدام از آنها یک علم و مهندسی تعجب گفت:” فضای بنیاد اجرایی توماس Zelibor گفت: در یک پنل آنلاین بحث و گفتگو.