China Mars Tianwen 1
چین ملی فضایی آمریکا (CNSA) رسما نام خود را برای اولین بار اکتشاف مریخ ماموریت "Tianwen-1" است که برگرفته از شعر بلند سوالات به بهشت, نوشته شده توسط ملکه یوان (حدود 340-278 پیش از میلاد) یکی از کشور, بزرگترین شاعران. در آینده همه از چین اکتشافات سیاره ای ماموریت خواهد بود به نام با Tianwen پیشوند مفهوم چین پشتکار در به دنبال حقیقت علم اکتشاف و جهان. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.چین با هدف راه اندازی مریخ کاوشگر بعد از آن در سال 2020 با هدف تکمیل مدار فرود و غربت اهداف در یک ماموریت. پس از سال 2016 این کشور تعیین کرده است, آوریل 24th به عنوان کشور فضایی در روز, به مناسبت راه اندازی اولین ماهواره خود را Dongfanghong-1 بود که راه اندازی به فضا در آوریل 24, 1970. در این سال alsomarks سالگرد 50 از شروع ساخت چین ورود به فضا است.

فروش
LEGO City Space Mars Research Shuttle 60226 Space Shuttle Toy Building Kit with Mars Rover and Astronaut Minifigures, Top STEM Toy for Boys and Girls (273 Pieces)
لگو شهر فضایی مریخ تحقیقات شاتل 60226 شاتل فضایی اسباب بازی ساخت کیت با مریخ و فضانورد Minifigures بالا بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (273 قطعه)
  • ساخت یک فضای هیجان انگیز شاتل مدل اسباب بازی که ارائه می دهد مقدار زیادی از تخیلی اکشن امکانات و مریخ با بند بند دست و پنجه نرم کردن بازو برای بازیابی geodes!
  • شامل 2 شهر لگو مریخ فضانورد minifigures به علاوه یک helidrone و نگهداری هواپیماهای بدون سرنشین
  • تحقیقات شاتل اقدامات بیش از 3 اینچ (9 سانتی متر) بالا 9 اینچی (23 سانتي متر) طول و 8 اینچ (21 سانتی متر) عرض مریخ اقدامات بیش از 1 اینچ (5 سانتی متر) بالا 2 اینچ (7 سانتی متر) طول و 2 اینچ (6 سانتی متر) عرض Helidrone اقدامات بیش از 1 اینچ (4cm) و 1 اینچ (3 سانتی متر) گسترده سازی هواپیماهای بدون سرنشین اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) بالا و 1 اینچ (3 سانتی متر) طولانی مریخ مناظر ساخت اقدامات بیش از 1 اینچ (3 سانتی متر) عرض
  • 273 قطعات –فضانورد ساخت اسباب بازی برای دختران و پسران در سن 5+ و برای طرفداران لگو, اسباب بازی و کودکان در تمام سنین
  • این شهر لگو مریخ تحقیقات شاتل 60226 فضای بیرونی مجموعه اسباب بازی باعث می شود یک هدیه بزرگ برای بچه ها و ساخته می شود همراه با سایر اصلی لگو اسباب بازی و آجر لگو برای خلاق تر بازی

این واقعیت است که کل کشور را جشن می گیرد این اجازه می دهد تا ما را به این باور نه تنها در غلبه بر این وضعیت به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و بازگشت به زندگی عادی بلکه در موفقیت حل تمام وظایف آینده و مشکلاتی که با آن روبرو می شود توسط سیاره ما" گفت: CNSA فضانوردان.