مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چلسی میزبان منچستر سیتی در این شب در آنچه ممکن است علامت نهایی بعد از بازدید کنندگان عنوان کرد.

اگر پپ گواردیولا مردان موفق به پیروزی در استمفورد بریج لیورپول خواهد شد تاج گذاری قهرمان لیگ برتر زیر خود را 4-0 خرمن کوبی کریستال پالاس در شب چهارشنبه. فرانک لمپارد به چلسی, در ضمن می تواند حرکت در یک نقطه سوم قرار لستر با یک پیروزی است. آرسنال نگه می دارد جای خود را برای بعد از میزبان به ثمر رساند در برابر استون ویلا در آخر هفته در حالی که شهرستان هستند و بدون Sergio Aguero که مجروح شد در پیروزی بر برنلی در روز دوشنبه. مسیحی Pulisic را باز کرد به ثمر رساند با یک خوبی گرفته هدف پس از فرار از رعد و برق.

دنبال تمام عمل از استمفورد بریج:

51 دقیقه: کریستنسن مناسب است برای رفتن دوباره. منچستر سیتی توپ اما چلسی آنها فشار بالا تا زمین.

Rodri تلاش می کند برای پیدا کردن استرلینگ با یک صلیب-میدان توپ تنها برای Azpilicueta برای رهگیری.

این مرد شهر سوم بازی در هشت روز و به نظر می رسد به عنوان هر چند که در نظر گرفتن عوارض خود را بر روی بازیکنان.

48 mins: استرلینگ اجرا می شود به کادر از سمت چپ و عبور از آن به Mendy. Mendy آتش سوزی یک شات در هدف و کریستنسن بلوک ضربه با سر خود را قبل از به زمین انداختن. این یک شات قدرتمند و کریستنسن می شود یک بررسی توسط پزشکان قبل از بازی همچنان ادامه دارد.

نیمه دوم: منچستر سیتی بازی دوباره. هیچ تغییری در نیمی از زمان از هر دو تیم.

تبلیغات

خودخواهانه من می خواهم مرد شهرستان به بازگشت و پیروزی در این بازی است. عنوان لیگ بازی بین لیورپول و منچستر سیتی در اتحاد است و بیش از حد آبدار یک بازی به انکار.

این یک بازی خوب برای چلسی. اگر همه چیز همان ماندن آنها حرکت پنج نقطه روشن از منچستر یونایتد و نگه داشتن از لیگ قهرمانان.

تبلیغات

زرادخانه خود را برای اولین بار برنده لیگ پس از راه اندازی مجدد پیش از آن. این بدان معناست که هکتور Bellerin برخی از باغبانی انجام دهید. 3,000 درختان نیاز کاشت.

لیورپول فقط 45 دقیقه به دور از برنده شدن پرواز بالا عنوان برای اولین بار در 30 سال. که خیلی دیوانه زمانی که شما در مورد آن فکر می کنم.

خواهد مرد شهر خراب کردن حزب در نیمه دوم?

نیمی از زمان

45+2 دقیقه: نیمه اول به پایان می رسد با یک ضربه آزاد از راه اندازی به جلو توسط کایل واکر و دفاع چلسی. تعداد زیادی را برای منچستر سیتی در نیمه دوم. دو گل مورد نیاز برای نگه داشتن عنوان از headin به Merseyside.

تبلیغات

45 دقیقه: وجود خواهد داشت دو دقیقه به آن اضافه شود و در پایان نیمه اول. لیورپول باید یک دست در لیگ برتر عنوان شده است.

42 mins: در حال حاضر با سرب چلسی دفاع از عمیق است. Mendy انفجار به فرعی و آتش سوزی یکی دیگر از پایین توپ را در جعبه. آن را می آید به تمام راه را به کایل واکر که می تواند شلیک کنید اما به جای تلاش برای انتخاب کردن ده بروین در وسط جعبه اما او پاس پاک به دور است.

39 mins: چلسی نگاه کنید با اعتماد به نفس بیشتر در حال حاضر. Kante آتش عبور از میدان توپ را به بیرون ot آلونسو که نمی توانید آن را کنترل کنید. خانه کنار برنده توپ به سرعت به عقب اما یک پاس به Willian می رود گسترده و Mendy جمع آوری آن است.

تبلیغات

هدف!

36 mins: چلسی 1 - 0 منچستر سیتی - (Pulisic)

این است که هدف این است که به لیورپول عنوان ؟ Rudiger سر دور ده بروین رایگان و پا زدن و از آن می آید به Mendy. او تلاش می کند تا توپ را به Gundogan اما Pulisic ره گیری و sprints گذشته دو شهرستان مرکز پشت. Pulisic به ارمغان می آورد توپ به داخل جعبه ها و شکاف های آن را به گوشه پایین سمت راست. چلسی سرب و سر و صدا بالا می رود در سراسر Merseyside.

35 mins: چلسی در حال تطبیق مرد شهرستان از نظر شانس اگر نه اختیار. شهر نگاه بسیار لرزان زمانی که چلسی در داخل خود 18 حیاط جعبه. Willian flimsily بیرون می کشد و کایل واکر و مرد شهرستان یک ضربه آزاد در جناح راست.

33 mins: چلسی برنده شدن در یک گوشه به عنوان Barkley شات پاک کردن خط. گوشه ای می آید توپ به کریستنسن که سر توپ در هدف. Ederson واکنش نشان می دهد به سرعت و هل توپ گسترده ای از هدف است. بهترین فرصت این نیمه برای هر دو تیم است.

تبلیغات

30 دقیقه: چلسی را در مرکز پشت با داشتن یک زمان سخت به نگه داشتن با برنارد. Mahrez در حال برگزاری است تا جناح راست و استرلینگ از سمت چپ اما برناردو سیلوا است که بیش از همه محل از طریق وسط پایین سمت چپ در جعبه.

شهر سیل به جلو با ده بروین در اختیار داشتن. استرلینگ اجرا می شود از طریق میانه با برنارد رفتن به سمت چپ. ده بروین گزینه است اما در توپ.

27 mins: Willian لکه های عالی اجرا از آلونسو در سمت چپ. او عبور توپ به داخل جعبه و لاپورت تخلیه آن را به عنوان دور به عنوان Barkley. Barkley شاخه اما شوت منحرف کردن برای یک گوشه.

چلسی بازی گوشه توپ کوتاه قبل از Pulisic قرار می دهد یک صلیب به جعبه تنها برای آن پاک می شود.

24 mins: مسابقه رزومه با یک مرد شهر ضربه آزاد فقط در داخل از چلسی را منطقه است. شهر بازی آن کوتاه و ارسال توپ به واکر در جناح راست. او را یک صلیب به جعبه هدف برای Fernandinho اما فشار در جعبه می رود در برابر شهر کاپیتان.

تبلیغات

21 mins: Rodri تلاش می کند شانس خود را از یک راه طولانی اما شوت او فقط بازدید Kante که بسته او را. چلسی خیلی دیده نشده از توپ در آخرین پنج دقیقه یا بیشتر آنها فقط نمی تواند آن را برد عقب.

Mahrez در Kante و برنده یک ضربه آزاد. آب شکستن گرفته شده است.

18 mins: Azpilicueta بازدید Gundogan با یک چالش دشوار است و به ارمغان می آورد پایین شهر هافبک. شهر باید یک ضربه آزاد را گسترده است.

Mahrez فیرث آن را به جعبه Fernandinho را اجرا می کند در مقابل مجموعه ای از بازیکنان در جعبه و رایگان سربرگ. او truns توپ به سمت هدف اما Kepa واکنش نشان می دهد و به شدت هل دادن توپ بر روی نوار. فرصت خوبی برای شهرستان خوب دروازه بانی توسط Kepa Arrizabalaga.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ برای بارگذاری.