چلسی 'به شدت انکار ادعای مارینا Granovskaia وارد پرونده در بایر لورکوزن در کای Havertz پیگیری

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

چلسی "با شور و نشاط انکار" ادعا می کند مدیر مارینا Granovskaia اقدام به کامپایل یک پرونده از نقاط ضعف احتمالی در بایر لورکوزن را در سلسله مراتب برای به دست آوردن دست بالا در مذاکرات برای کای Havertz.

شایعات در گردش اند که بلوز مدیر Granovskaia شده است صحبت کردن با مخاطبین در آلمان به دنبال اطلاعات در لورکوزن را راه اندازی است که می تواند کمک کند که haggling بیش از یک هزینه نقل و انتقال به صورت ستاره هافبک Havertz.

اما در حال حاضر چلسی را صادر کرد که شرکت محرومیت از کسانی که ادعا اصرار صاحب رومن آبراموویچ مورد اعتماد ترین مشاور روش انتقال معاملات با بیشترین حرفه ای.

"ما به شدت انکار این پیشنهادات; این ادعای کامل ساخت" یک چلسی سخنگوی گفت.

Granovskaia نظارت چلسی را انتقال استراتژی به خصوص در شرایط مذاکره است.

بلوز', روسی کارگردان ساخته شده است شهرت قابل توجه به عنوان یکی از قدرتمند ترین زنان در فوتبال است و بسیار مورد احترام برای او مهارت های مذاکره.

Stamford Bridge کارفرمایان باید نا امید شده توسط این آخرین ادعای بیش از رفتار او به نقطه صدور قوی رد.

چلسی در حال حاضر استخدام RB لایپزیگ مهاجم تیمو ورنر برای £54m و آژاکس جناح حکیم Ziyech برای £34 به عنوان مدیر فرانک لمپارد با هدف بازسازی بلوز,' تیم ملی.

Havertz قابل درک است که قصد حرکت به چلسی در تابستان امسال با دو باشگاه موافقت هزینه فکر به قطعه نهایی از اره منبت کاری اره مویی قبل از انتقال.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب