چلسی بی حس کردن مرد ایران به عنوان De Gea زوزه کش کمک می کند تا راه اندازی نهایی جام حذفی با آرسنال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد تاکتیکی پیشدستی اوله گونار Solskjaer که همیشه بیشتر با چلسی از رسیدن به جام حذفی نهایی با سهولت و در منچستر یونایتد هزینه در روز یکشنبه.

در چهارمین بار از پرسیدن این فصل غرب لندن اتو کردن ضعف دفاعی خود را در بر داشت و یک فرمول برنده در برابر مخالفان خود را.

ایران وارد و در ومبلی با یک روانی لبه. نه تنها آنها شده است, در برقی, فرم Solskjaer طرف در حال حاضر اندازه گیری لمپارد را در کنار یک هتریک بار در کمپین برکناری آنها را دو بار در پرواز بالا و در لیگ و جام حذفی.

چلسی بوده است تحصیلات, اما آنها ترجمه آن شکست به اطلاعات و رفع سهولت خود را در حال فرو ریختن در انتقال و هدیه فرصت در مقابله.

این احساس یادآور دربی کانتی را در جنگ با لیدز در فصل گذشته که در آن Marcelo Bielsa سه بار تدریس لمپارد درس قبل از این مدیر جوان بدبختانه اسکریپت در نقطه بحرانی برای رسیدن به قهرمانی بازی کردن نهایی.

مگوایر قرار می دهد یک سوم گذشته De Gea (استخر/AFP)

او دانا به اشتباهات خود در آن زمان و تکرار این ترفند در برابر ایران.

هر دو تیم تصمیم گرفتند برای سه در روز یکشنبه و در حالی که سیستم به خوبی کار می کرد برای Solskjaer مردان در این جلسه قبلا در این فصل این بود خفتبار برای ایران را توهین آمیز ممکن است.

چلسی راحت شد در رسیدگی فشار دادن خوب و محکم در talismanic برونو فرناندز. آنها تحت هر جنبه از بازی به طور کامل سرکوب مخالفان خود و آنها در نهایت پاداش.

De Gea با مته سوراخ بزرگ مسئولیت است که این دروازه بان ادامه رکود در نرخ حتی Roy Keane قادر خواهد بود به درستی کف بیش از.

چلسی برای اولین بار بود که الیور لیورپول گرايش; مهاجم به شدت حمله به پست نزدیک به تلنگر در Cesar Azpilicueta را فر متقابل با خارج از سمت چپ خود را بوت.

ویکتور Lindelof گرفتار شد سرد و در حالی که توپ را از طریق رفت De Gea مدافع احساس بیشتر مقصر برای ایالات اذعان.

اما پس از فاصله زمانی وجود نداشت و چنین کردند برای حافظ است. ماسون کوه را برداشت سست براندون ویلیامز تصویب و تصمیم گرفت به یک نوسان 35 متری. این نگاه یک به اندازه کافی راحت و وضعیت برای غواصی de Gea تا توپ طفره رفت انگشتان خود را.

جهان بالاترین پرداخت چوب پنبه شده است در یک مارپیچ رو به پایین از جام جهانی 2018 با howlers در حال حاضر بیشتر یک مشخصه از بازی خود را از کارشناس واکنش های.

ایران را شدیدا فراموش شدنی شب بود و بدتر زمانی که هری مگوایر همراه یک مارکوس آلونسو عبور به شبکه خود را. De Gea را ارائه مقدار مقاومت دوباره.

کوه به عنوان جشن De Gea می آید به نظر با زوزه کش (2020 استخر)

وجود دارد و حداقل برخی از زرق و برق در مرگ – اما یک مورد بیش از حد کمی بیش از حد در اواخر به عنوان Fernandes چاک دار یک نقطه-ضربه پس از Callum Hudson-Odoi خراب آنتونی رزمی.

برای ایران وجود دارد چند علامت سوال. بیشتر مربوط به این است که در برابر De Gea یک هزینه مداوم مشکل است.

نیز وجود خواهد داشت انگشت اشاره در Solskjaer انتخاب – حذف او از پل پوگبا میسون گرینوود و رزمی از یازدهم و تغییر از یک سیستم و روش آن شده است تا پاداش در ماه های اخیر.

خود شکست نخورده اجرا در تمام مسابقات به پایان می رسد در 19 با ایالات نقطه مقابل انفجاری ماشین دیده ایم موتور از طریق مخالفان.

چلسی هر چند بودند که فوق العاده با بازی مدیریت. "شما همیشه می خواهید به نوبه خود در بازی های بزرگ و من فکر کردم ما که امروز" کوه قرار گرفته است.

"این همیشه نیمه دشوار است زمانی که شما در بازی در مقابل یک تیم که مورد ضرب و شتم شما سه بار در حال حاضر در این فصل اما ما به بازی با انگیزه فوق العاده است."

لمپارد به درستی خاص این کار از صفحه نمایش خود را. "این اخلاق کار از عملکرد" او گفت:.

"این اولین بار بود که ما سه نفر در پشت در حالی که برای. قسمت اولیه از بازی ما در بالا و زمانی که آنها تغییر سیستم من فکر کردم که ما حتی بهتر است.

"بال پشت, Georgie, Kovacic, لیورپول... من می توانم لیست کل تیم. من بسیار افتخار از عملکرد."

گسترده تر لنز بدون شک بازیگران در فوتبال را از دست داده و تصادم با توجه به مقدار سر درگیری در برخورد با اریک بیللی نیاز به stretchered در حالی که مگوایر پاک شد به بازی با وجود بسیار شدید بد گویی کردن.

نظر نهایی یک منظره در انتظار: باکاری سانیا را ناقص اما دوباره جوان آرسنال مقابله با یک تیم چلسی که به ظاهر دیوار دفاعی خود را ضعف در دربی لندن.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن