چلسی جدید پسر تیمو ورنر نشان می دهد Frank Lampard نقش کلیدی در انتقال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

تیمو ورنر نشان داد چقدر مهم فرانک لمپارد بود که در تصمیم خود برای پیوستن به چلسی.

آلمانی توافق برای پیوستن به Blues in a £53million انتقال از RB لایپزیگ در ماه ژوئن.

وجود دارد مقدار زیادی از رقابت برای 24 ساله امضا با چلسی ضرب و شتم امثال لیورپول و بایرن مونیخ به او و مردی که خودش را می گوید او رئیس جدید بود و کلیدی در تصمیم گیری خود را به سوئیچ.

"او [لمپارد] بود که نقطه اصلی," او گفت:. "ما صحبت های زیادی در مورد چیزهایی مثل سیستم چگونه او می خواهد به بازی و مرا می بیند و چگونه سیستم متناسب با من است.

"او واقعا یک پسر خوب که نه تنها به من گفت آنچه که او می خواهد از من به عنوان یک بازیکن به دلیل او می خواهد برای کمک به من به عنوان یک مرد. او می داند که من در حال حاضر کمی بهتر و متناسب با آن بسیار خوب بین ما و در حال حاضر من خوشحالم به اینجا.

"هنگامی که شما تصمیم به رفتن را از باشگاه و شما به یک باشگاه بزرگ مثل این بود که برای من یک رویا که به حقیقت پیوست چرا که چلسی بسیار بزرگ باشگاه است.

"من می دانم که بازیکنان قبل از زمانی که آنها موفق به کسب لیگ قهرمانان اروپا با دروگبا با مدیر جدید فرانک لمپارد Petr Cech به عنوان مشاور فنی آن را مانند یک رویا برای من است اما من می خواهم برای تبدیل شدن به نه همان بازیکن مانند آنها, اما من می خواهم به بخشی از یک عصر جدید در اینجا, بنابراین من بازی خواهد کرد سعی کنید بهترین من بدهید."

ورنر می پیوندد سابق آژاکس جناح حکیم Ziyech در حرکت به سمت غرب لندن لباس تابستان امسال با رئیس لمپارد هنوز هم شکار هنوز مطلب استخدام با بایر لورکوزن را کای Havertz به شدت مرتبط است.

آلمانی بین المللی امیدوار است به آمار زمین در حال اجرا و ثابت کند که چرا چلسی خیلی مشتاق به او.

"سبک لیگ برتر بسیار سریع و تخصص است که من واقعا سریع بنابراین من فکر می کنم آن را کامل برای من به بازی در اینجا," او اضافه شده است.

"این یکی دیگر از لیگ در یک کشور دیگر, بنابراین من می تواند به بهبود خودم را به آن را به سطح دیگری پس اینها دلایل من بیا به لیگ برتر و چلسی.

"من سعی کنید به نمره به عنوان بسیاری از اهداف را به عنوان من می تواند برای چلسی است که به دلیل بزرگ چرا آنها به من خریدم به اهداف من گل در لایپزیگ در اینجا و شاید نمره اهداف بیش از وجود دارد."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب