چلسی مدیر فرانک لمپارد bemoans دفاعی اشتباهات و فرصت های از دست رفته در غرب هم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک نا امید فرانک لمپارد خواست تیم خود را برای یادگیری از مستمر سری از اشتباهات در طول 2019/20 فصل و پیشنهاد به شکست وستهام را نشان می دهد وجود دارد به مراتب کار بیشتری باید انجام شود.

چلسی شده بود یکی از چشمگیر طرف از لیگ برتر راه اندازی مجدد حتی ضرب و شتم منچستر سیتی آخرین بار ، اما یک سری از اشتباهات دفاعی و misjudgements آنها را دیدم از دست دادن 3-2 به چکش چهارشنبه شب از دست رفته در این شانس را به رده سوم جدول.

لمپارد با اشاره به جریان عادت از تیم خود را در از دست رفته فرصت برای پیشرفت و گفت: این چیزی است که او باید پیدا کردن راهی برای اصلاح.

"این داستان ما فصل است. آن شده است یک فصل خوب اما وجود داشته اند بسیاری از این لحظات," او گفت: آسمان ورزشی بعد از بازی. "[عادت لغزش تا کرده] است وجود دارد و من از آن آگاه است اما این بازیکن باید برای نشان دادن اضافی ذهنیت و برای انجام این بیت برای دیدن بازی ها از طریق زمانی که شما سلطه."

"من برای دیدن این گروه به عنوان نزدیک به عنوان کسی. من دیده ام ما باید بازی های بزرگ اما من دیده ام ما [بد] که در آن لحظات وجود داشته است, فرصت های سرمایه گذاری به فاصله برای پرش یک تیم است. که تفاوت و نشان می دهد که چقدر کار ما رو به انجام است."

چلسی گرفت Willian مجازات قبل از توماس Soucek و Michail آنتونیو تبدیل مسائل در اطراف دو طرف از شکستن. Willian سپس با تساوی یک جریمه ضربه آزاد اما غرب هم تا به حال کلمه ای نهایی با کینگ هدف در آخرین لحظه آنتونیو تنظیم رایگان آندری Yarmolenko به امتیاز برنده است.

لمپارد bemoaned سمت خود ضعیف دفاع در طول بازی با چکش همچنین داشتن یک هدف حکومت کردن برای یک حاشیه آفساید تصمیم ور و در نهایت به ثمر رساندن سه گل از چهار عکس در هدف.

"من آن را توضیح داد بازیکنان ما خوب راه اندازی مجدد با سه نتایج خوب و یک فرصت برای رفتن سوم اما شما باید برای انجام هر بخش از بازی برای دریافت نتایج در بازی های مثل این. اگر وجود دارد لحظات که در آن شما خاموش اگر شما یکی است اما دو یا سه خطا و آنها نمره قبل از نیمی از زمان پس از آن شما را تشویق تیم ،

آندری Yarmolenko جشن با وستهام هم تیمی (گتی)

"شما احساس می کنید مانند ما مسلط و رفتن به برنده شدن در این بازی اما اگر ما در حال باز شدن به امتحان و نمره و پس از آن ما باید آماده برای اجرای راه دیگر و دفاع از. و دفاع بهتر است."

سه نقطه در زمان West Ham دور از منطقه سقوط به 16th, در حالی که چلسی باقی می ماند چهارم دو امتیاز جلوتر از گرگ و منچستر یونایتد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب