چلسی مربی فرانک لمپارد دفاع مارکوس آلونسو از گری نویل ‘ناعادلانه’ انتقاد

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

فرانک لمپارد به دفاع مارکوس آلونسو زیر تیغ انتقاد از گری نویل.

سابق انگلستان و منچستر یونایتد پر پشت نویل ادعا آلونسو “هزینه چلسی بازی” عدم پیگیری بازگشت پیش از آندری Yarmolenko آخرین بریده بریده نفس کشیدن اعتصاب به عنوان West Ham غرق بلوز 3-2 در لیگ برتر در روز چهارشنبه.

چلسی بوده است در ارتباط با یک حمله تابستان در لستر انگلستان چپ-پشت بن Chilwell اما لمپارد اصرار داشت که آلونسو باید به طور خاص برای سرزنش از شوک لندن ورزشگاه شکست.

“این بسیار آسان تر به نظر از دور” گفت: لمپارد از نویل انتقاد از آلونسو.

“ما سعی کنید به بازی فوتبال ما سعی مترقی باشد اما البته ما نیست که در این ایده که مایل به تصدیق اهداف است. و بهبود اجرا می شود بخش عظیمی از فوتبال و بازیکنان باید آنها را انجام دهید که آیا آن را برای اولین بار و یا 90 دقیقه است.

“من فکر نمی کنم این شاید کاملا منصفانه فقط نگاه مارکوس در این حادثه جدا. بله او می تواند بهبود می یابند و ما می تواند در بهبود و بهتر است به عنوان یک تیم که باید کاری اساسی برای این تیم است.

“شما باید برای اجرا به عقب تا آنجا که شما برای اجرای به جلو. و شما باید به آن تمایل به ایجاد مشکل اجرا می شود گاهی اوقات آنها وری اجرا می شود, هر آنچه در آن است. اما من نمی توانم در مورد شکایت بازیکنان و تمایل خود را در اینجا در این فصل است.

“هنگامی که شما منزوی کردن یک هدف که بسیار بسیار مهم است زیرا برنده آن نقاط به اندازه کافی منصفانه, اما من می دانم که با من و بازیکنان به طور کلی ما باید تمایل به مطبوعات به خوبی با توپ و هنگامی که آن را فراتر از ما به طور کلی برای بازیابی و گرفتن وجود دارد.

“و آن را به یک بازی که در آن ما تضعیف و نه تنها که, اشتباه, اشتباهات دیگر و ما از دست این بازی برای آن است.”

Willian مجازات و جریمه ضربه آزاد از برزیل تا به حال چلسی انتظار برای عمل خرد کردن یا اسیاب کردن لرزان قرعه کشی در برابر چکش بود که توماس Soucek و Michail آنتونیو در هدف.

Soucek در حال حاضر دیده می شود یک هدف chalked پس از VAR نقد و بررسی, اما دیوید مویس’ سمت مبارزه و Yarmolenko به سرقت برده و این پیروزی در پایان.

آلونسو دیده می شد عقب Yarmolenko برای وست هام برنده (گتی ایماژ)

نویل آمار در آلونسو در Sky Sportsگفت: “شما ببینید Yarmolenko است به عقب وجود دارد با آلونسو. نگاه او به نگاه او در او نگاه کنید.

“چه شما انجام می دهند مارکوس آلونسو? چه کار می کنی ؟ این هزینه چلسی بازی.”

لمپارد اصرار او نه صحبت آلونسو در مورد نویل انتقاد ترجیح می دهند به جای انتخاب از هم جدا چلسی را گسترده تر دفاعی ضعف.

“من صحبت نکرده و به او در مورد آن و من فکر می کنم آن را یک بازی خطرناک برای اظهار نظر در هر دانشمند چون شما احتمالا باید به گفتگو با همه بازیکنان خود را در هر هفته گفت:” لمپارد.

“این طبیعت وحش و آنچه که ما انجام دهد. بله اگر من احساس کردم که یک بازیکن نیاز به کمک و یا پشتیبانی در آن شرایط من را انجام دهد. اما من فکر می کنم ما به خودمان به عنوان بازیکن و خودم را به عنوان شغل ما احتمالا بزرگترین منتقدان.

“ما تجزیه و تحلیل بازی های ما بیش از آنها را ما با بازیکنان صحبت فردی و جمعی و این که تمرکز اصلی من نه آنقدر آنچه می آید از خارج است.”

چلسی شکست در غرب هم به پایان رسید و اجرای چهار پی در پی لیگ برتر پیروزی و برگ لمپارد مردان خارش به بازگشت به راه های برنده شدن در مقابل واتفورد در استمفورد بریج در روز شنبه.

لمپارد به چالش کشیده بازیکنان خود را برای بازگرداندن این ذهنیت که بیمه خوب اجرا که قبل از شنبه را بدون زرق و برق از دست دادن.

“هر بازی در حال حاضر در جریان است به سختی می شود,” او گفت:. “اگر ما به آن با نگرش درست است که ما با نزدیک شدن بازی مانند استون ویلا و منچستر سیتی و اورتون و لیورپول قبل از شکستن و سپس من باور واقعی در ایالات متحده است.

“آن را در مورد گرفتن ذهنیت ما راست نگه داشتن تازگی و طراوت در بین بازیکنان بازی و داشتن تمایل واقعی برای رسیدن به می خواهید ما می خواهیم.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>