Kanye West علنا عذر خواهی به کیم کارداشیان برای سقط جنین دیدگاه در تجمع

Kanye West علنا عذر خواهی کرد به همسرش کیم کارداشیان غرب برای اعلام آنها در نظر گرفته شده بود سقط اولین فرزند

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

Kanye West علنا عذر خواهی کرد به همسرش کیم کارداشیان غرب برای اعلام آنها در نظر گرفته شده بود سقط اولین فرزند خود را توصیف موضوع به عنوان یک "امر خصوصی".

رپر نشان داد این زن و شوهر در نظر گرفته شده بود یک ختم طی یک سخنرانی احساسی و عاطفی در یک رویداد در کارولینای جنوبی که تا به حال شده در صورتحساب یا لیست به عنوان یک رالی خود را برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری است.

در حال حاضر او علنا خواسته کارداشیان غرب بخشش برای آوردن این موضوع به چشم های عمومی.

می آید پس از تلویزیون, شخصیت, و کارآموز وکیل با صدور یک بیانیه خواستار شفقت در رابطه با شوهرش زندگی می کند که با اختلال دوقطبی.

Kanye West در توییتر نوشت: "من می خواهم به عذر خواهی به جهنم همسر من, کیم برای رفتن با چیزی که یک موضوع خصوصی است. من را پوشش نمی دهد و او را مانند او تحت پوشش من است.

"کیم من می خواهم به می گویند من می دانم که من به شما صدمه دیده است. لطفا مرا ببخش. با تشکر از شما برای اینکه همیشه وجود دارد برای من."

نظرات در آمد یک هفته که دیدم او نیز یک سری ادعا می کند در برابر همسر و خانواده خود را. غرب توییتی سپس به سرعت حذف یک سری از پست ها از جمله یک ادعا کارداشیان غرب بود به نام دکتر آمده و "قفل [او] بالا".

در پاسخ همسرش نوشت: در بیانیه به Instagram: "به عنوان بسیاری از شما می دانید کنی به اختلال دو قطبی است. هر کسی که این و یا یک دوست در زندگی خود را که می کند می داند که چگونه فوق العاده پیچیده و دردناک آن است که به درک."

و اشاره کرد که او تا به حال نه قبلا صحبت علنی در این موضوع او گفت: غرب یک "درخشان اما پیچیده فرد" و گفت: "سخنان او گاهی اوقات نمی همسو با مقاصد خود را".

"زندگی با اختلال دوقطبی را کاهش و یا باطل رویاهای خود را و یا ایده های خلاقانه," او نوشت.

از آن به عنوان غرب به دنبال به درام علاقه در اطراف یک سال 2020 ریاست جمهوری پیشنهاد داد. در حالی که مشروعیت مبارزات انتخاباتی خود شده است مورد سوال رپر ثبت شده است در انتخابات ماه نوامبر در ایالت اوکلاهما و ایلینوی.

اگر شما در حال مستقر در ایالات متحده و شما یا کسی که شما می دانید نیازهای سلامت روانی کمک در حال حاضر تماس ملی پیشگیری از خودکشی تلفنی در 1-800-273-TALK (8255). خط تلفن رایگان و محرمانه بحران خط تلفن که برای همه در دسترس است 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته است.

اگر شما در انگلستان و در حال تجربه احساس ناراحتی و انزوا و یا در حال تلاش برای مقابله سامریان ارائه می دهد پشتیبانی; شما می توانید صحبت می کنند به کسی که به صورت رایگان از طریق تلفن, اعتماد به نفس در 116 123 (انگلستان و ROI) ایمیل jo@samaritans.org و یا بازدید از سامریان سایت برای پیدا کردن اطلاعات خود را به نزدیکترین شعبه دارد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب