قهرمانی: فولهام نگه کاردیف به کتاب بازی کردن تاریخ نهایی در ومبلی با Brentford

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 10 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Neeskens Kebano را پنجم هدف در مسابقات چهار رزرو فولهام لندن دربی قهرمانی بازی کردن نهایی با Brentford با وجود 2-1 از دست دادن به کاردیف در Craven Cottage.

کنگو جناح Kebano را شسته و رفته و پایان ارسال فولام به فینال 3-2 در مجموع حتی اگر اسکات پارکر مردان خود را از دست داد در مرحله نیمه نهایی بازی برگشت در روز پنج شنبه شب.

کورتیس نلسون و لی Tomlin زده به کشیدن Bluebirds را به مبارزه برای یک مکان در ومبلی پس از فولهام غالب بود 2-0 در ولز جنوبی در روز دوشنبه. اما در فرم Kebano آخرین چشم نواز هدف ثابت تفاوت بیش از دو پا کراوات ارسال فولهام به ومبلی است.

Kebano بود toiled دور در 35 بازی خشکسالی قدمت آن به دسامبر 2017 قبل از آخر هفته های خود را کشیده و فصل است. 28-در سال مشبک دو بار در 5-3 برنده بیش از شفیلد ونزدی در جولای 18, اما, و به عقب نگاه نمی.

این مهم نزدیک محدوده تلاش است برای اولین بار از پنج هدف اشباع تبدیل می شود از داخل این منطقه است. بیش از آن است که هر چند این پایان نگه می دارد که فولهام رویاهای زنده فوری لیگ برتر بازگشت.

خود را به پیشرفت نهایی شد و به عنوان nerve-wracking برای مدیر پارکر به عنوان این امر می تواند رضایت بخش – به خصوص به عنوان سفید پوستان بود به ادعا و بدون گلزن برجسته Aleksandar Mitrovic یک بار دیگر.

پرکاری صربستان مهاجم نشسته با اثرات طولانی از یک همسترینگ موضوع شاید در یک محاسبه قمار از پارکر به او مناسب برای روز سه شنبه نهایی در برابر غرب لندن رقبای Brentford. هر گونه خطر پرداخت می شود, در پایان, اما نه قبل از کاردیف تحت فشار قرار دادند و مخالفان خود را به پایان.

در حال حاضر همه می ایستد که بین فولام و لیگ برتر بازگشت توماس فرانک رایگان-جریان زنبور عسل است. سفید پوستان را از دست داده اند هر دو لیگ جلسات با Brentford این مدت است.

فولهام در واقع خود را از دست داد اولین مسابقه پس فوتبال را راه اندازی مجدد 2-0 به Brentford در Craven Cottage. پارکر مردان به دنبال آن از دست دادن با یک 3-0 فروتنی در لیدز. پرتاب در از دست دادن کاپیتان و بهترین گلزن Mitrovic به سه بازی محروم شد پس از آن و در آغاز ماه جولای فولهام شد مبارزه برای باقی ماندن حتی در بازی کردن قاب.

فولهام بهبود بود که از لیدز از دست دادن با این حال و با وجود این از دست دادن خانه به Bluebirds آنها در حال حاضر با یک mouthwatering بازی کردن.

هر طرح فولهام تا به حال در یک شب راحت میره وقتی کاردیف در زمان اولیه منجر شود. عقب-رکاب زدن مارک Rodak تا به حال به نکته توپ بیش از نوار خود را پس خواهد Vaulks' پرتاب بلند منعکس بالا کردن شرکت سطح. و از جو Ralls' گوشه نلسون کوبید خانه خوب هدر.

فقط 24 ثانیه پس از راه اندازی مجدد اما فولهام سطح بودند در شب و در کنترل از کراوات. آنتونی نوکرت گذاشته به بابی Decordova-رید در جناح راست و هوشمند متقابل مواجه شد با حتی بیشتر دقیق پایان از داغ Kebano. او tiptoed دور کاردیف استاتیک مدافعان به تلنگر صفحه اصلی در سبک به آرامش اولیه طوفان.

فولهام مدیر اسکات پارکر در اطراف زمین فوتبال (ایسنا)

نیل هریس' بازدید کنندگان باز نیمه دوم به عنوان آنها به حال اول, پیدا کردن نت با اوایل حمله. نیمه وقت جایگزینی Tomlin رو در پست دور پس از Rodak را ضعیف پانچ. این فرصت طلبی به پایان برسد تا به حال Bluebirds پیشرو 2-1 در شب – اما هنوز انتهایی فولهام 3-2 در مجموع.

Cottagers' جایگزینی Aboubakar Kamara حفر یک کم شات در برابر داخل پست و تا به حال به تماشای در نا امیدی به عنوان توپ نورد به ایمنی. اما پارکر جانبی ادامه داد: برای سفت کردن به عنوان نیمه دوم گشوده و کاردیف نگه داشته و با فشار دادن.

ناتانیل مندز-Laing نمی تواند اتصال در یک goalmouth تقلا به عنوان Bluebirds به دنبال صعود به سطح بالا مجموع نمره. فولام می تواند روشن نیست هر چند Vaulks' چشمگیر, قلاب تلاش از 18 متری مجبور جریمه نجات از Rodak.

رابرت Glatzel تبحر بیش اواخر به عنوان lakless کاردیف فشرده دوباره اما این فولهام شب.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن