دهانه رحم غربالگری هفته آگاهی: A step-by-step guide to آنچه اتفاق می افتد در طول تست اسمیر

وجود دارد ممکن است برخی از تفاوت ها به این روند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور حفاظت کارکنان و بیم

توسط FARDAALEFBA در 30 خرداد 1399

وجود دارد ممکن است برخی از تفاوت ها به این روند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور حفاظت کارکنان و بیماران در برابر ویروس.

رفتن برای یک دهانه رحم غربالگری بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان تست اسمیر مهم است و تجربه لازم برای هر یک اما وجود دارد بسیاری از سردرگمی بیش از آنچه در آن در واقع مستلزم.

برخی از ترس نیاز به بررسی توسط یک مرد در حالی که دیگران نگران نتایج آزمون. در همین حال بررسی های اخیر نشان داده است که یک سوم زنان از دست ندهید قرار ملاقات خود را از "خجالت".

در واقع حضور و غیاب در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در 19 سال در انگلستان با 10 سال اخیر در اسکاتلند و ولز است.

مانند تمام آزمایش های پزشکی وجود دارد چیزی برای خجالت در مورد طول دهانه رحم غربالگری به خصوص آن را به عنوان فوق العاده ساده و سریع و بدون سر و صدا روش.

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد آنچه اتفاق می افتد در طول تست اسمیر.

شما را دریافت خواهد کرد یک نامه

اگر شما ثبت نام با GP شما دریافت خواهید کرد یک نامه در زمان خود 25th birthday اطلاع رسانی به شما که آن زمان برای خود دهانه رحم غربالگری انتصاب, توضیح می دهد که ربکا Shoosmith رئیس خدمات پشتیبانی در موسسه خیریه جو سرطان دهانه رحم اعتماد.

رزرو وقت ملاقات

بعد از آن شما فقط نیاز به تماس خود را محلی عمل جراحی و کتاب قرار ملاقات برای یک زمان است که مناسب برای شما.

"اگر شما به طور منظم چرخه قاعدگی و سپس سعی کنید به کتاب در طول دوره خود را به عنوان آن می تواند آن را سخت تر برای به دست آوردن یک نمونه روشن از سلول ها و استفاده نمی اسپرم کش یا روغن برای 24 ساعت قبل از این نیز می تواند بر نتایج" Shoosmith می گوید مستقل.

شما نمی نیاز به پوشیدن چیزی که به طور خاص برای قرار ملاقات های خود را فقط در یک ساز و برگ شما احساس راحتی در روز.

در آغاز ملاقات شما

"در طول قرار ملاقات خود را پرستار باید توضیح دهد که کمی بیشتر در مورد دهانه رحم غربالگری و این فرصت را برای شما به درخواست هر گونه سؤال که شما ممکن است می گوید:" Shoosmith.

شما همچنین باید تمام تجهیزات مورد نیاز گذاشته و در مقابل از شما. این شامل یک اسپکولوم (صاف و لوله ای شکل با ابزار های ساخته شده از یا پلاستیکی یا فلزی) روانکاری (مورد استفاده برای سهولت اسپکولوم داخل واژن هموار) یک برس نرم و thinprep گلدان (که خواهد شد مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک ظرف برای نمونه شما) توضیح می دهد که خانم مگ ویلسون مشاور در لندن زایمان.

آماده شدن برای تست اسمیر

قبل از آزمون یک پرستار را به شما برخی از حریم خصوصی به لخت از کمر به پایین.

آنها همچنین به شما یک ورق برای پوشش خود را در طول آزمون اگر شما مانند ویلسون می گوید مستقل. بعد از شما خواسته می شود به دراز کشیدن در یک موقعیت راحت. این می تواند یا بر روی پشت خود را, اما برخی از زنان ممکن است را انتخاب کنید به دروغ را در کنار خود.

آزمون خود را

پرستار به شما اجازه می دانم زمانی که آزمون در مورد برای شروع است. "وقتی که شما آماده به آنها را قرار داده جدید و پاک کردن اسپکولوم به داخل مهبل (واژن) خود" توضیح می دهد که Shoosmith.

از دکتر اجازه می دهد تا پرستار به آرامی باز مهبل (واژن) خود را به طوری که آنها می توانید خود را ببینید دهانه رحم است که در پایین باریک بخشی از رحم است. آن را ممکن است احساس ناراحت کننده است اما نباید آن را صدمه دیده است. سپس با استفاده از برس نرم آنها را به سرعت به یک نمونه کوچک از سلولهای دهانه رحم خود را با چرخش آن را چند بار قبل از از بین بردن اسپکولوم.

خود نمونه ای از سلول ها قرار داده خواهد شد به یک ظرف پلاستیکی مایع است که آنها را حفظ کند. این خواهد شد و سپس ارسال به آزمایشگاه برای آزمایش ناهنجاری است.

نکات اگر شما تجربه هر گونه ناراحتی یا اضطراب در مورد گرفتن تست

"اگر در هر نقطه که شما احساس ناراحت کننده پس از آن شما می توانید بپرسید پرستار برای جلوگیری از, درخواست کوچکتر دکتر یا پرستار از یک جنس های مختلف" می افزاید: Shoosmith.

"شما همچنین می تواند به کسی که به شما اعتماد با شما, این می تواند یک دوست و عضو خانواده یا شخص دیگری. این مهم است که بدانید که شما را در کنترل از آزمون خود را دارد و شما می توانید مراحل را به آن را آسان تر برای شما."

چه اتفاقی می افتد ؟

طبیعی است به تجربه برخی از لکه بینی یا نور خونریزی پس از غربالگری, اما این است که هیچ چیز به نگرانی در مورد است و باید برود در چند ساعت کشورهای بیمه خدمات درمانی سایت.

اگر شما می خواهید شما می توانید یک پد بهداشتی یا تنکه پوش بوش برای کمک به جذب خون می شود.

گرفتن نتایج

شما باید نتایج خود را در مدت 14 روز از طریق یک نامه در این پست. وجود دارد سه نوع از سرطان دهانه رحم غربالگری نتایج.

عادی

اکثر مردم خواهد شد که نتیجه طبیعی است که به معنی هیچ آزمایش های بیشتر نیاز است و از شما دعوت خواهد شد برای دیگر غربالگری سه تا پنج سال بعد.

ناکافی

اگر نتیجه بی نتیجه شما ممکن است خواسته شود به ازای یکی دیگر از تست در سه ماه.

غیر طبیعی

اگر نمونه شما آمد با غیر طبیعی نتیجه نامه خود توضیح خواهد داد که چه گام های بعدی هستند. این می تواند: رزرو آزمون دیگری برای نگاه خود را به دهانه رحم شناخته شده به عنوان یک کولپوسکوپی.

سلول های غیر طبیعی, اگر رها شود می تواند تبدیل به سرطانی. اما آنها همچنین ممکن است نشان می دهد HPV است که یک ویروس مشترک به دست آورد از طریق هر نوع تماس جنسی است. شایان ذکر است که شما می توانید HPV حتی اگر شما نشده اند از نظر جنسی فعال و یا تا به حال یک شریک جدید برای سال های بسیاری است.

پشتیبانی رایگان-فکر کردن روزنامه نگاری و اشتراک مستقل از ذهن

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد نتایج مختلف گردنی نمایش و معنی آنها در اینجا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در اسمیر تست شما می توانید با تماس جو سرطان دهانه رحم اعتماد رایگان و محرمانه تلفنی در 0808 802 8000.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن