کارلو آنچلوتی تصدیق اردن Pickford 'به خوبی انجام نمی شود' پس از هشدار دهنده اورتون فرم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

اورتون مدیر کارلو آنچلوتی صحبت کرده است به دروازه بان اردن Pickford در مورد تکه تکه فرم اما اصرار او نگران نیست.

26 ساله آمده است تحت بررسی پس از راه اندازی مجدد با عملکرد خود در روز یکشنبه 3-0 شکست در گرگ آخرین تعدادی از متناقض نمایش که منجر به سوال در مورد ادامه نقش انگلستان شماره یک.

آنچلوتی در نظر نمی Pickford را از اورتون به محل تحت تهدید, اگر چه او هیچ طبیعی رقابت با جانباز مارتین استکلنبرگ در راه بازگشت به آژاکس در پایان فصل و جوناس Lossl در حال حاضر در وام در هادرزفیلد.

اما او با این وجود تا به حال دلیلی برای صحبت کردن با Pickford.

"من نمی دانم اگر او نیاز به رقابت. من می دانم که او به خوبی انجام نمی شود. من صحبت با او. او به خوبی انجام نمی شود گفت:" در ایتالیایی.

انگلستان دروازه بان تلاش برای شکل اواخر (گتی)

"او باید تمرکز خود را بر روی عملکرد خود را روز به روز سعی در بهتر خواهد بود.

"من خیلی نگران است چرا که او دارای کیفیت او شخصیت اما من باید به او بگویم و من به او گفت که او تا به بهبود است.

"من نمی دانم اگر او احساس فشار و یا احساس نمی کند ، من فکر می کنم که فشار بخشی از کار خود را, شما باید به احساس فشار اما فشار را می توان بنزین خوب برای کار خود را.

"من و هر کس دیگری در این باشگاه است و در مجموع اعتماد به نفس در کیفیت.

"این درست است که او می تواند انجام دهد بهتر است و او این را می داند چرا که او به انتقاد از خود. من امیدوارم که وجود دارد این است که بهبود در بازی های بعدی.

"من به او صحبت کرد و دیروز در این مورد. کاملا وجود دارد هیچ مشکل. برای کیفیت است که او کرده است و او موافقت کرد او بهتر شود."

Pickford نیست آنچلوتی تنها مشکل با اورتون رئیس برچسب سهشنبه عملکرد و نگرش "غیر قابل قبول".

او گفته است این گروه به طور کلی و در انتظار یک واکنش در خانه به استون ویلا.

"سبک من این است که یک ارتباط مستقیم و ارتباط مستقیم با بازیکنان," او اضافه شده است.

"اگر چیزی اشتباه است باید بگویم آنچه که به وضوح اشتباه است. اگر چیزی درست است من باید به آنها بگویید که به وضوح که آنها حق دارند.

مهدی سیدصالحی باز می شود به ثمر رساند در Gooderson پارک (گتی ایماژ)

"وجود دارد هیچ مشکلی با این. همه چیز را من می گویم این است که برای بهبود تیم برای بهبود تیم و به بهبود منجر شود.

"این غیر معمول نیست که من با آنها صحبت می کنند. من با آنها صحبت می کنند برای بسیاری از دلایل – گاهی اوقات به دلایل فنی تاکتیکی دلایل رفتاری دلایل برای بسیاری از چیزها است.

"در چند روز گذشته ما با تمرکز بر نگرش است. امروز در آموزش من را دیده اند یک نگرش متفاوت و امیدوارم که فردا همان خواهد شد در این بازی.

"همانطور که گفتم در بسیاری از اوقات من کاملا خوشحال با تلاشی که بازیکنان قرار داده و بر روی زمین دارد اما در برخی از لحظات در طول یک فصل که در آن شما باید خود را برای بهبود تعهد خود را تمرکز و انگیزه خود را به حرکت از یک لحظه دشوار است.

"این بازیکن به درک که آن را کاملا معمول در فوتبال به لحظات دشوار. توانایی است که قادر به حرکت به سرعت و سریع برای تغییر نگرش به سرعت و سریع است.

"در چند روز گذشته ما نیست که زمان زیادی برای آموزش اما من را دیده اند یک نگرش متفاوت. بازیکنان تمرکز بیشتر و بیشتر متمرکز شده است. من مطمئن هستم که فردا خواهد بود یک بازی متفاوت است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن