'بی دقتی و خطرناک': دافی محکوم Netflix برای نشان دادن, وابسته به عشق شهوانی, آدم ربایی, هیجان انگیز 365 روز

دافی نوشته است نامه ای سرگشاده به Netflix, محکومیت جریان خدمات برای پخش فیلم بحث برانگیز 365 روز. لهستانی فیلم

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

دافی نوشته است نامه ای سرگشاده به Netflix, محکومیت جریان خدمات برای پخش فیلم بحث برانگیز 365 روز.

لهستانی فیلم که شرح داده شده توسط برخی به عنوان "فیلم" زیر یک زن است که ربوده و تجاوز جنسی توسط یک عضو از یک خانواده مافیایی می دهد که او یک سال به سقوط در عشق با او در حالی که او اسیر برگزار شد.

شده است موضوع جنجال زیادی با بسیاری از آن را متهم به eroticising سندرم استکهلم. طومار خواستار حذف آن از Netflix بکشد ایالات متحده است که فیلم "استمرار این glamorisation تجاوز به عنف فرهنگ".

در حال حاضر دافی که در اوایل این سال رفت و با تجربه خود را از بودن دارو ربوده قاچاق و تجاوز به شدت مورد انتقاد قرار Netflix برای پخش 365 روز.

در نامه این خواننده برنده جایزه گرمی برشمرد که فیلم رفتار "جدی, جرم آدم ربایی و قاچاق جنسی" به عنوان "وابسته به عشق شهوانی, سرگرمی".

او نوشت: "من فقط می توانم تصور کنید که چگونه Netflix بکشد می تواند نادیده می گیرند چگونه بی دقتی حساس و خطرناک این است که...

"همه ما می دانیم Netflix خواهد نه میزبان مواد glamorising آزار جنسی کودکان و نژاد پرستی و همجنسگرا ستیزی نسل کشی و یا هر گونه دیگر جنایت علیه بشریت است. جهان را به درستی می خیزند و فریاد. غم انگیز قربانیان قاچاق و آدم ربایی نهان هستند و در عین حال در 365 روز درد و رنج خود را ساخته شده است به یک 'وابسته به عشق شهوانی, درام,'."

طرفداران 365 روز را به تازگی دیده شده است "شفاعت" به پیشرو بازیگر میشل Morrone به ربودن آنها را به آن دافی در پاسخ گفتن به آن دسته از بینندگان که تجربه واقعی است "قطبی مقابل براق و فانتزی به تصویر کشیده شده".

دافی خواست Netflix به ارتکاب این شرکت منابع به تولید محتوا نشان می دهد که "سخت و ناامید واقعیت" از آدم ربایی و قاچاق جنسی.

مستقل در تماس است Netflix برای نظر.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب