Canelo Alvarez را ‘قابل توجه paycut’ برای مبارزه بعدی طلایی پسر تایید

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Canelo Alvarez را “قابل توجه paycut” خود را برای مبارزه بعدی مکزیک را پروموتر پسر طلایی تایید کرده است.

این WBA فوق العاده میان قهرمان جهان, 29, سه دعوا به یک 11-مبارزه $365 میلیون دلار (£289m) مقابله با جریان های غول پیکر DAZN.

مبارزه بعدی خود را است pencilled در 14 سپتامبر در پشت-بسته-درب محل در لاس وگاس و پسر طلایی جمهور اریک گومز اصرار Canelo ساخته شده است که امتیازات قابل توجهی در مورد کیف پول خود را برای جلسه بعدی.

“این همه در مذاکرات” گومز گفت: آسمان ورزشی. “ما در حال زندگی در جهانی که ما زندگی می کردند در سال گذشته است.

“Canelo خواهد شد در نظر گرفتن قابل توجهی paycut. این بستگی به مذاکرات است. هر کسی مایل به آمدن به میز و معقول او مبارزه خواهد کرد. ما نه دور هر یک از این بچه ها.”

Canelo مجازات Kovalev (گتی)

جان رایدر و Callum اسمیت باقی می ماند تحت توجه جدی برای سپتامبر تاریخ گومز اعتراف کرد هر چند گذرنامه خود ممکن است در برابر آنها را برای زمان حال با محدودیت های ویزا یک عامل مهم با توجه به آب و هوای فعلی.

“وجود دارد یک فرصت بسیار خوب,” گومز اضافه شده است. “وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها ما به دنبال در به عنوان یک احتمال است.

“ما لازم نیست که برای مقابله با هر گونه محدودیت های ویزا شده اند که اعمال شده توسط دولت است. اگر کسی در حال حاضر در اینجا در ایالات متحده ؟ که کمک می کند.

“آن است که سخت تر در حال حاضر به دلیل محدودیت. مرزهای نیست همه باز پس از آن آسان است را به برخی از مبارزان به ما.

“این همه در مذاکرات است. ما در حال زندگی در جهانی که ما زندگی می کردند در سال گذشته است. Canelo خواهد شد قابل پرداخت را کاهش دهد.

“این بستگی به مذاکرات است. هر کسی مایل به آمدن به میز و معقول او مبارزه خواهد کرد. ما نه دور هر یک از این بچه ها.”

باید اسمیت و رایدر بود نادیده گرفته سرجی Derevyanchenko و دیوید Lemieux در نظر گرفته خواهد شد به صورت Canelo.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>