آیا ما می توانیم واقعا اندوهگین بیش از زوم? عزاداری از راه دور در عصر coronavirus

From دوشنبه 15 خرداد کلیساها کلیسای آنگلیکان در حال بازگشایی اجازه می دهد تا مجالس ترحیم و تمام مکان های عبادت در حال بازگشایی خصوصی برای نماز. جمعی عبادت نمی خواهد اجازه داده شود قبل از 4 جولای در اولین. و بسیاری از خانواده ها در حال حاضر به حال برای تحمل و قدرت خداحافظی با عزیزان خود را از راه دور.

***

اولین کوین Quigley, 54, آموخته های خود را در مورد برادر کوچکتر پل Quigley, 49, داشتن قرارداد coronavirus بود که او موفق به دریافت یک پیام مشترک در خانواده گروه واتساپ در 11 مارس. این یک عکس از پل در تخت بیمارستان با پوشیدن یک ماسک اکسیژن.

پل شده بود ناخوشی برای روز اما در حال حاضر به عنوان او تا به حال علائم خفیف و هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی به حال خود جدا شده و در خانه و در نهایت قبل از رفتن به Lewisham بیمارستان. روز بعد از او messaged خانواده اش او رو به وخامت گذاشته و به سرعت گرفته شده بود به مراقبت های ویژه قرار داده و در یک ونتیلاتور. او نه روز بعد.

پل زندگی می کردند در یک houseshare در لندن دور از پدر و مادر سالمند خود را در اسکاتلند و برادر خود را در Shropshire (آنها همچنین خواهر و برادر در استرالیا) تا زمانی که به طور ناگهانی فوت کرد هیچ کس با او بود. حتی اگر آنها به حال زندگی می کردند و نزدیک آنها بعید است که مجاز به بازدید از پل در ICU و در کنار کوین مادر گفته بود هیچ کس دیگری به سفر برای ترس کودک دیگری خواهد بد.

“او در حال حاضر ناراحت است ما تا به حال به احترام او خواسته” کوین می گوید من بیش از این گوشی دو هفته پس از او برادر مرگ است. در حالی که خانواده درک خطرات در رفتن به دیدن پل چگونه می توانم شما را در یک مراسم تشییع جنازه در زمانی که شما صدها مایل دورتر از بدن ؟

بسیاری از افراد بدون در نظر گرفتن عقاید مذهبی دیدن یک مراسم تشییع جنازه به عنوان یک مراسم از تصویب پس از مرگ است. با توجه به انگلستان مجالس ترحیم آنلاین حدود 600,000 مجالس ترحیم را در انگلستان در هر سال که تقریبا منطبق بر 616,014 مرگ و میر (2018, فایرفاکس آخرین اطلاعات در دسترس). اما در سن coronavirus – با این کشور تحت سراسری مستند و توقف انبوه مجالس – مجالس ترحیم نمی توان به سادگی از کسب و کار به عنوان معمول است.

دولت نه آشکار ممنوع مجالس ترحیم است اما بسته به تمام مکان های عبادت و متوقف مراسم تعمید و مراسم. دستورالعمل های رسمی می گویند که تنها اعضای متوفی با خانواده و یا خانواده باید حضور در این مراسم و عزاداران باید عمل اجتماعی فاصله.

دیگر بدن گرفته اند یک موضع قوی تر: بهداشت عمومی انگلستان (PHE) صادر شده و دستورالعمل های خاص گفتن برگزارکنندگان به محدودیت تعداد شرکت کنندگان به پنج و ایستاده دو متری از هم جدا. کلیسای انگلستان ممنوع مجالس ترحیم در کلیساها کلیسای آنگلیکان و در برخی از مکان های شوراهای محلی در پا; در 4 مارس برادفورد لیدز و Kirklees شوراها گفت: خانواده ها دیگر نمی خواهد بود قادر به حضور در خدمات. سابق ویلز عضو مجمع Lorraine بارت نیز گفت: مجالس ترحیم باید آشکار ممنوع در ولز.

اما عدم صریح و روشن دولت به منظور جلوگیری از تشییع جنازه را ترک کرده است برخی از خانواده ها در برزخ; احساس فشار مایل به حضور فیزیکی اما تعجب اگر آنها باید در خانه بماند به حداقل رساندن خطر ابتلا به دیگران متوسل به همان سرنوشت. بعضی از آنها تا به حال به دلخراش انتخاب در لندن 13 ساله اسماعیل محمد عبدالوهاب که از coronavirus به خاک سپرده شد به تنهایی آنجا که تمام خانواده اش تا به حال به خود منزوی پس از بیماری.

کوین و خانواده اش گفته شد که آنها تنها می تواند یک خانواده گروه حضور در کوره های جسد سوزی. اما در مواجهه با هر دو کار غیر ممکن است انتخاب می شود که برای رفتن و مادرش را به سفر آنها به جای آن تصمیم گرفت به livestream تشییع جنازه در زوم.

تنها چند ماه پیش این ایده از تماشای خواهر و برادر خود را در حال سوزانده آنلاین را احساس مانند چیزی از یک آینه سیاه و سفید اسکریپت اما امروز به نظر می رسد مثل یک راه حل منطقی داده این اجازه می دهد تا شما را به تماشای این مجموعه مقالات در زمان واقعی اما بدون خطر اضافه از حضور فیزیکی. آن را نیز اجازه می دهد تا خانواده و دوستان از سراسر جهان برای پیوستن به طول بین المللی ممنوعیت سفر.

20 دقیقه است که در حال حاضر در یوتیوب نشان می دهد که پولس تابوت یک عکس و یک شمع و تنظیم شده است به Michael Buble تفسیر از “Ave Maria”. “آن را مانند هر, ارائه, شما باید به سازماندهی می گوید:” کوین که مسئول راه اندازی این فن آوری و حصول اطمینان از تمام 85 مهمان از جمله برادرش را به همکاران و دوستان خود در مناطق مختلف می تواند شرکت کنند. “ما یک تمرین شب قبل با مادر و پدر برای تست اتصال.”

در حالی که زوم تماس اجازه می دهد تا دوستان و خانواده به اذعان عبور آن اجازه نمی دهد که برای آسایش فیزیکی از با هم بودن به در آغوش گرفتن و یا یک نوشیدنی با هم. “از آن اجازه دهید ما تجربه نوعی از جشن – این به ما چیزی در این زمان برخی از به رسمیت شناختن هنگامی که ما به آن نیاز.

“البته از آن است که قصد ندارم به جای چیز اما آن می تواند جهان بسیار خوب آن است و نه پایان جهان است. ما کاملا عملی خانواده من نیازی به دیدن برادر من دروغ گفتن در یک تابوت من ترجیح می دهم به یاد او به راه او بود. و به صداقت ایستاده در سرما graveside در پی***ng باران نمی دهد شما خیلی بسته است یا نه.”

میریام برگر خاخام از شمال لندن نیز بخشی از coronavirus مراسم تشییع جنازه بیش از زوم. 40 سال از Finchley اصلاحات کنیسه در حال حاضر تصمیم گرفته می شود وجود ندارد فیزیکی مجالس ترحیم در جامعه در حال انجام lockdown اما او انتظار ندارد اولین دیجیتال یکی برای خود و پدربزرگ.

رونالد Bayfield, 96, درگذشت در یکشنبه 29 مارس بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19. “گفتن در جامعه آنها نمی تواند رفتن به یک مراسم تشییع جنازه در سطح احساس مانند یک تصمیم سخت اما من آمد به تحقق بخشیدن به آن را پر از شفقت ما در حال انجام آنچه که بهترین است برای همه است.”

به جای میریام رفت و به graveside خودش را با آی فون خود را و فیلم برداری به عنوان تابوت کاهش بود به زمین. آنها پیوست و بیش از 200 نفر در زوم. “آن را به حال مزایای آن مثلا پسر عموی من که یک زیست شناس دریایی در یک قایق در دریای شمال شد فقط به عنوان در حال حاضر به عنوان هر کس دیگری,” او می گوید. اما مثل کوین با تلاش فقدان صمیمیت فیزیکی. “هیچ چیز را جایگزین آغوش زمانی که کسی می میرد وجود ندارد به عبارت تماس فیزیکی است و آرامش.”

آنها همچنین قادر به شرکت در سنتی یهودی شیوا – هفته-دوره طولانی از عزاداری. میریام نیز فکر می کند نداشتن فیزیکی تشییع جنازه تغییر راه شما قادر به سوگواری. “این است که حفاظت از ما را از واقعیت دشوار بعد از آن وجود دارد در حال رفتن به یک واقعا سخت است لحظه ای. من تا به حال نشده که استارک تحقق نشده است. این یک sanitised نسخه.”

رئا Mccoll پدر درگذشت, سن, 56 در دوشنبه 16 مارس. او نیست که coronavirus او تا به حال در دراز مدت سرطان مغز و گفته شده بود در ماه دسامبر که شرایط او در ترمینال. 21 ساله از گلاسکو بود با او هنگامی که او درگذشت – بر خلاف بسیاری از از دست دادن عزیزان در آب و هوای فعلی – اما تشییع جنازه هنوز نهفته Covid-19 مقررات.

آنها قادر به حضور در کوره های جسد سوزی در فرد و تا به حال 20 مهمانان اما اجازه نداشتند در عرض دو متر از دیگر خانواده است. “تمام تجربه های عجیب و غریب و بسیار ناراحت کننده به صداقت. ما در صندلی دو متر دورتر از هر کس دیگری. قادر به آغوش عزیزان خود را که در آن زمان است که واقعا ناراحت کننده است و شما احساس بسیار به تنهایی.

ما به اندازه کافی خوش شانس هنوز قادر به حمل تابوت گل و منظور از خدمات که من می دانم که اتفاق می افتد در بسیاری از مجالس ترحیم. من هم می دانم شماره قطع شده است به 5 در اکثر موارد من نمی دانم چگونه این افراد در برخورد با آن است.” اما او هنوز هم می گوید خانواده “نکته را به او ارسال کردن که او سزاوار” است که او در بر داشت عمیقا ناراحت کننده است.

آن نیز نهفته است در توانایی خود را برای سوگواری پدر او است. “اگر شما تا به حال از من پرسید که هفته گذشته به من گفت:” این خوب است ” اما در این هفته چشم انداز قادر به دیدن هر کسی است که واقعا شروع به گرفتن عوارض آن.” تا همه چیز را بدتر اقدامات کنونی چیست پدرش تخت بیمارستان نیست جمع آوری شده برای یک هفته پس از مرگ او ترک یک یادآوری ثابت در اتاق نشیمن خود را.

Estelle Milne, 19, از, اسکاتلند با حضور مادر بزرگ او در مراسم تشییع جنازه پس از او درگذشت و از عفونت قفسه سینه در 28 مارس و برای پایبندی به همان اجتماعی فاصله دستورالعمل. “ما تا به حال به نشستن دو متر از هم با استفاده از دست sanitiser زمانی که ما در رفت اجازه نداشتند به آغوش و مادر من آمده نمی تواند چرا که او یک کارگر مراقبت.

“این خیلی بی دست و پا همه به من می گویند به من thin بود که سلام و خداحافظی حتی اگر او واقعا ناراحت و همسر خود را به تازگی درگذشت. من نمی باید یک راه را با کلمات و شما نمی تواند انجام آنچه که به طور طبیعی می آید و فقط در آغوش گرفتن آنها است.”

به عنوان Covid-19 مرگ و میر در انگلستان همچنان رو به افزایش (7,000 در زمان انتشار) برخی از تخمین ها در حال حاضر پیش بینی بریتانیا خواهد بود که بدترین آمار کشور در اروپا با عنوان بسیاری از 66,000 مرگ و میر در چند ماه آینده.

برای کسانی که پشت هیچ پایانی در چشم به مستند و نشانه آن است که قوانین در اطراف مجالس ترحیم تبدیل خواهد شد و حتی دقیق تر نشان می دهد بسیاری از مردم را مجبور به خداحافظی به عزیزان خود از طریق اینترنت و یا از لحاظ اجتماعی فاصله امن; غیر قابل تصور درد بی سابقه بار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید