Noel Gallagher, مقایسه ما کنسرت مخاطبان به یک ردیف از گوسفند خیره مستقیما'

Noel Gallagher است و در مقایسه با ما کنسرت مخاطبان به "یک ردیف از گوسفند خیره مستقیما". سابق واحه خواننده گروه

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

Noel Gallagher است و در مقایسه با ما کنسرت مخاطبان به "یک ردیف از گوسفند خیره مستقیما".

سابق واحه خواننده گروه به یاد می آورد این گروه زمان کار در Rockfield Studios در ولز که در آن آنها خود را ثبت آمار سال 1997 آلبوم (چه داستان) صبح شکوه ؟

"[من] احتمالا coked تا" او اعتراف به بار. "من به یاد داشته باشید به دنبال در این ردیف از گوسفند. آنها مستقیما خیره در من در حالی که من آواز و آنها به نظر نمی آید بسیار تحت تاثیر قرار."

"این قطعا من آماده برای مخاطبان در آمریکا," او اضافه شده است.

در مصاحبه Mancunian خواننده و ترانه سرا نیز به یاد می آورد یک مجسمه با برادرش و سابق bandmate لیام در همان جلسات ضبط.

بالا پرواز پرندگان خواننده گروه گفت که او در استودیو "به کار" زمانی که برادر خود را در بازگشت از این میخانه بان میخانه رفتن با یک گروه از "f***ing احمقها".

"آنها سرگردان در اطراف جزئی با گیتار و گوش دادن به آهنگ هیچ کس تا به حال شنیده و در عین حال گفت:" گالاگر که اضافه شده است که "هرج و مرج در گرفت".

واحه acrimoniously منحل در سال 2009 با تنش در رابطه بین برادران گالاگر ذکر شده به طور گسترده ای به عنوان عامل رانندگی.

در اوایل این سال, Noel Gallagher را تکذیب کرد برادر خود را ادعا می کند که او در حال حاضر £100 متر به کشتی سوار در یک مراسم تور.

او در توییتر نوشت: "من آگاه هستم از هر گونه پیشنهاد از هر کسی برای هر مقدار از پول به اصلاحات افسانه ای Mancunian راک اند رول گروه واحه. به طور کامل آگاه هستم هر چند که کسی تنها به ترویج به طوری که شاید در سردرگمی نهفته است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب