می توانید بارها نشان می دهد فوتبال زمانی که آنها بازگشایی? همه چیز شما نیاز به دانستن

بارها و بارها اجازه خواهد داشت برای نشان دادن زنده ورزشی در تلویزیون زمانی که آنها بازگشایی در انگلستان از 4 ج

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

بارها و بارها اجازه خواهد داشت برای نشان دادن زنده ورزشی در تلویزیون زمانی که آنها بازگشایی در انگلستان از 4 جولای هر چند ممکن است بسیاری از را انتخاب کنید برای انجام این کار آنها به عنوان تلاش برای پایبندی به رهنمودهای دولتی.

بوریس جانسون هفته گذشته اعلام کرد که بارها خواهد بود قادر به باز کردن تحت قوانین و مقررات محدود کننده تماس بین کارکنان و مشتریان به کاهش احتمال Covid-19 تجدید حیات.

اما آنها را تشویق به نگه داشتن سر و صدا حداقل به منظور دلسرد فریاد است که به فکر افزایش گسترش این ویروس بنابراین حجم در تلویزیون ممکن است بسیار پایین تر از حد نرمال و یا حتی خاموش شده است.

بارها حتی ممکن است انتخاب کنید برای نشان دادن زنده ورزشی از جمله لیگ برتر به منظور جلوگیری از عوامل بالقوه برای افزایش انتقال خواهم با صدای بلند تشویق می کند.

در اطلاعات برای صاحبان میخانه دولت می گوید: "تمام سالن باید اطمینان حاصل شود که مراحل گرفته شده برای جلوگیری از افرادی که نیاز به بی جهت بالا بردن صدای خود را به هر یک از دیگر.

"این شامل اما نه محدود به, خودداری از پخش موسیقی و یا رادیو که ممکن است تشویق فریاد از جمله اگر در یک حجم است که باعث می شود مکالمه عادی دشوار است.

"دلیل این است که از پتانسیل افزایش خطر انتقال به خصوص از آئروسل انتقال است. ما را توسعه بیشتر هدایت مبتنی بر شواهد علمی برای فعال کردن این فعالیت ها به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

"شما باید مراحل مشابه برای جلوگیری از تماس نزدیک فعالیت های جمعی رقص."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن