ندای وظیفه: عملیات سیاه و سفید جنگ سرد آرم و انتشار پنجره به بیرون درز در بسته Doritos

بعدی ندای وظیفه بازی به ظاهر تایید شده توسط یک درز تصویر از یک بسته چیپس. شایعات باید در گردش است در حالی که ق

توسط FARDAALEFBA در 7 مرداد 1399

بعدی ندای وظیفه بازی به ظاهر تایید شده توسط یک درز تصویر از یک بسته چیپس.

شایعات باید در گردش است در حالی که قسط بعدی در ضربه اول شخص تیرانداز حق رای خواهد بود مجموعه ای در دوران جنگ سرد.

دو عکس گرفته شده از مواد تبلیغاتی چاپ بر روی بسته های Doritos - که نه تایید شده توسط توسعه دهندگان اکتیویژن - به نظر می رسد برای تایید است که این بازی با نام Call of Duty Black Ops: جنگ سرد.

این تصاویر به بیرون درز شد به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با بسیاری از افراد پذیرفتند که این تصاویر به نظر می رسید مشروع است.

دیگر از آرم و عنوان برای بازی نشت فاش نمی کند خیلی در مورد این بازی محتوای آن است.

آن چه مشخص است که این ارتقاء را اجرا خواهد کرد از 5 اکتبر تا 31 اکتبر که نشان می دهد که جنگ سرد را می توان هدف قرار دادن قفسه در آن پنجره.

Activision نسخه جدید Call of Duty بازی تقریبا یک بار در سال. سال گذشته Call of Duty: Modern Warfare منتشر شد در 25 اکتبر.

اصلی Call of Duty: Black Opsیک spin-off از مرکزی تماس از سری وظیفه منتشر شد در سال 2010. عملیات سیاه و سفید بود و همچنین در طول جنگ سرد و دیدم بازیکنان کنترل یک CIA در 1960s.

پس از آن عملیات سیاه و سفید بازی تعیین شده است در دوره های زمانی مختلف از جمله دهه 1980 و دهه به آینده است.

جزئیات آینده بازی منتشر شده اند به بیرون درز از طریق کالا های تبلیغاتی در گذشته است. در سال 2017, مثلا یک تی شرت تبلیغاتی مورد استفاده قرار گرفت به نشت اطلاعات از یوبی سافت بازی Assassin's Creed ریشه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن