آروغ زدن, آروغ زدن و خشن و بی ادب کامل: چگونه Ladette به تعریف یک عصر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

During مزه کردن شراب شب در یک کشور مانور Claire Randall است دست Pinot نوآر از کبود با ترافل و gamey undertones. او گفت: به چرخش شراب در اطراف شیشه ای خود را به انتشار تانن قبل از تف آن را به یک سطل. به جای Randall glugs آن را خیلی سریع آن را دریبل های پایین گلو او و سپس او burps با صدای بلند به اندازه کافی است که آن را با یک اکو. در واقع Randall فراز هر شیشه از 33 شراب او داده شده است به نمونه. اگر چه او می کند برخی از اندیشه بدهد به چه vintages خواهد جفت ارز با یک دوره اصلی: “چگونه این طعم و مزه با کباب?”

Randall بود “ladette” یک عبارت تعریف شده توسط New Oxford English Dictionary در سال 2001 به عنوان یک “زن جوان که در رفتار boisterously قاطعانه یا خام شیوه و درگیر در نوشیدن سنگین جلسات”. او نامزد دریافت جایزه توسط پدر و مادرش به ویژگی در اول دو UK فصل ITV را Ladette برای بانوی. در اوج خود Noughties واقعیت نشان می دهد تلویزیون را متقاعد چهار میلیون بیننده برای اتصال به تماشای 10 ladettes ثبت نام به مدت پنج هفته در یک مدرسه اختتامیه در Eggleston سالن برای دیدن اگر آنها می توانند یاد بگیرند که رفتار اجتماعی و زینت به امید برنده £20,000 ماشین ورزشی است.

Ladette به بانوی اساسا پخت-Off: بیش همه مناطق بود و یک ضربه بزرگ هنگامی که آن را راه اندازی در سال 2005 در حال اجرا برای پنج سری. بسیاری از شرکت کنندگان در ابتدا آن را دیدم به خنده و بهانه ای برای دریافت تلویزیون. “این فقط یک دسته از اواخر شب با دختران در حال اجرا در اطراف این عمارت زیبا می گوید:” راشل کارتر-ایگلتون سابق شرکت کننده از طریق تلفن. آن را به دور بعدی دانش آموزان تا به حال به تصویب مجموعه ای از وظایف از جمله پخت و پز یک کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه در سطح مهمانی شام دوخت خدمتکار و راه رفتن در پاشنه در تلاش برای تبدیل شدن به کمتر Kerry Katona و بیشتر Camilla-پارکر بولز.

اما پس از یک رگبار گلوله بی پایان جنسیتی و classist کلامی حملات از مدرسه آموزگار – شش زنان آموزش دیده در فصاحت, “اجتماعی” پروتکل و سلوک – این ladettes به سرعت تبدیل شد به طوری که عمیقا سرمایه گذاری در سفر خود برای تبدیل شدن یک خانم به شما می خواهم فکر می کنم آنها در تلاش بودند برای عبور از یک سطح ،

به دنبال بازگشت اما آن را ناراحت کننده برای دیدن این زنان بود متقاعد شده است که تنها راه آنها خواهد بود مستحق احترام است و اگر آنها با موفقیت جذب چه بود فوق العاده باریک تعریف زنانگی. آن را خوب است که این زنان تا به حال تمام آروغ زدن و ادم کودن و احمق-فلاش منظم از آنها است ؟ و یا آنها خوشحال به اندازه کافی قبل از اینکه آنها می دانستند چه چنگال برای استفاده از ماهی ، با توجه به لیز آبجو یکی از Eggleston سالن معلمان بوریس جانسون بود که از طرفداران نشان می دهد که شاید به شما می گوید همه شما نیاز به دانستن.

Ladette به

اصطلاح “ladette” تا حد زیادی یک شوخی بود که آن را برای اولین بار ابداع شده توسط FHM در سال 1994 به عنوان یک راه برای توصیف زن معادل از بچه ها که فریاد “بزرگ!” در زنان در خیابان. تحت ladette بنر و روزنامه ها پر بودند unblurred تصاویر زنان noshing تراشه در پناهگاه اتوبوس. تلویزیون و مجریان سارا کاکس و زو توپ شد که پیشگامان این mischievousness اما جنبش مسلما به اوج خود رسید زمانی که بزرگ صبحانه میزبان دنیس ون Outen به سرقت برده یک زیرسیگاری از کاخ باکینگهام و پس از ملکه وکیل شکایت couriered آن را در زندگی نشان می دهد همراه با یک توجه داشته باشید که خواندن “ببخشید خانوم. من معنی نیست که به شما قوز”.

دنیس ون Outen جوک اطراف در حالی که امضای یک جفت شلوار جین در Topshop در سیرک آکسفورد در سال 1998 (PA)

به عنوان Noughties عینک دیوانگی رسانه ها در اطراف این خشن و بی ادب, بررسی سوالات به سرعت تبدیل به یک هراس اخلاقی با بسیاری از شایعات مستند قرار است معضل آنها ارائه شده به جامعه است. تحت عنوان “زندگی من به عنوان یک Ladette” یک زن اعتراف کرد: “در واقع من فکر می کنم من کبد بسته بندی شده. من هضم هرگز واقعا بهبود از آن ladette سال است.” یکی دیگر گفته: “Ladettes در حال حاضر به بیابان بد نام” قبل از اینکه تعریف آنها به عنوان “سرحال مردان در Wonderbras”. این درست است که boozing بود دیگر هیچ پسران’ club: در 15 سال منتهی به ladette ورود به واژه نامه تعدادی از زنان نوشیدن شراب خواری بالاتر از دستورالعمل های توصیه شده افزایش نیم.

نوشیدن بیش از حد الکل ناسالم است اما این احتمال وجود دارد که ladette واکنش شد تا حد زیادی سوخت در واقع توسط محافظه کار و نگرانی از افزایش برابری بین مردان و زنان است. “[Ladettism] واقعا برجسته کمبود از فمینیسم است که به آن اعتبار ساخته شده بود, مراحل با حق رای مساوی و پرداخت” گفت: Zoe ویلیامز در نگهبانپس از Sara Cox اخراج شد از رادیو 1 صبحانه نشان می دهد در سال 2003 “اما هرگز واقعا ساخته شده که نهایی جهش از سالن بار به منطقه سیگار کشیدن که در آن نوشیدنی بودند از اندازه مناسب و معقول و آنها همیشه به حال یک قفل در.” آنها “با در نظر گرفتن فضا” نوشته پروفسور آنجلا اسمیت “به عنوان اصلی یا ذخیره تنها از مردان” و مردان آن را دوست ندارم. ناگهان پیر نقش های جنسیتی – که در آن مرد رفتن به میخانه و زن باقی می ماند خانه کباب مرغ – شد مجدد به طوری که هر دو جنس می تواند Jägerbomb خود را به hangxiety.

معلمان از Eggleston سالن دوست ladettes حتی کمتر از این ایمیل های روزانه را انجام داد. “آه خدای من, midriff, midriff, midriff,” recoils اصلی ژان شکست-اسمیت که به نظر می رسد مانند نوع زن که sneered در Meghan Markle و دوست داشتم با سومین روز conga, پس از دیدن او اولین ladette. لیز آبجو مدرسه آداب معلم پژواک نمایی مشابه حتی در حال حاضر اعلام کردن phone: “آنها بودند و آنها بودند مبتذل است.” در کنار پخت و پز متخصص رزماری Shrager و floristry معلم Gill Harbord سابق debutante آبجو در آورده بود برای به اشتراک گذاشتن دانش بالای کلاس ادب. “این دختران فکر می کردم آن را هوشمندانه به بیرون رفتن و مست و عکس های و پس از آن آنها می خواهم توجه مردان اطراف آنها” Brewer همچنان ادامه دارد. “آنها استفاده می شود برای رسیدن به مست خود را گذاشته است. من به آنها گفت: “به اندازه کافی اگر شما انجام این کار, اما شما خواهد شد با مورد آزار قرار گرفته و در نهایت شما را تا پایان در قطره قطره شدن’.”

رزماری Shrager و Gill Harbord از Ladette برای بانوی. (ITV)

این Ladette به بانوی آموزگار ظالم بودند در انتقاد خود را. “این نشان را وسط که نیست به دنبال بزرگ در دقیقه…این شل و ول,” رفتار معلم خانم الیزابت Devenport اعلام کرد که جسیکا تبدیل به یک درس با پوشیدن یک جلیقه و یک diamante choker. “آن ’cause i’m يبوست گفت:” جسیکا شجاعانه خنده کردن حمله. میشل گاز مشخصه که زنجیره ای-دودی طول کامل به زبان انگلیسی, صبحانه گفته بود که در 31 او ممکن است “خیلی دور رفته” برای تبدیل شدن به یک بانوی.

Claire Randall اما مسلما شرکت کننده که تا به حال اکثر سولفات کارگردانی نسبت به او. با وجود داشتن ترس از گوشت او مجبور شد به debone بلدرچین و پاک کردن روده ها از یک گوش ماهی. “همه ما باید برای انجام چیزهایی که ما نمی خواهم زد:” Shrager در حالی که Randall دست تکان داد و دیوانه وار. اما این تنها زمانی بود که Randall معرفی شد توسط Brewer به یکی از شاهزاده چارلز ” چوگان دوستان با عبارت “اگر او را متوقف و اقدام مانند یک فاحشه, Randall ممکن است در واقع پیروزی در این” که Randall در نهایت طرح از دست داد گفتن دوربین: “او برای به دست آوردن یک بطری شیشه ای در صورت خود را.”

“من در واقع او را شلخته من گفت: ” اگر شما نمی رفتار بسیار شبیه به یک فاحشه’,” Brewer می گوید این حادثه در حال حاضر. اما Randall که سرانجام چهارم در حفظ آن دشوار است به طور معمول مورد انتقاد قرار توسط آموزگار. “این احساس به عنوان اینکه آنها در تلاش بودند به نوار شما از شخصیت شما,” او می گوید او از خانه اش در Buckinghamshire. “من دریافت که آنها در تلاش بودند به ما چیزی اما در همان زمان ما جوان بودند و چیزهایی که آنها می گویند می تواند تند و زننده.”

راشل کارتر-ایگلتون شرح داده شده توسط این نشان می دهد که راوی آن دختر بچه “که نمی تواند نگه داشتن دست او به خودش” را انکار می کند که وجود دارد هر چیزی اشتباه است با او. “من فقط رفتن به استفاده از, یک, خنده, من همیشه یکی از اولین on the dancefloor گذشته یکی کردن آن است. من استفاده می کنم به ادم بیکار و تنبل من حلق آویز کردن – به دلیل آن پایین کمر شلوار جین که Mariah Carey عینک واقعا در مد. شما همیشه می توانید ببینید من شلاق زدن.” برای کارتر-ایگلتون بودن ladette چیزی است که به آن افتخار کنیم. “من فکر می کنم ladette فقط به این معناست که با اعتماد به نفس به صداقت.” او می گوید که ظاهر می شود بر روی نشان می دهد ساخته شده او کاملا خود آگاه است. “من پیدا کردم آن را بسیار سخت است چون من با خودم و به من گفته شد که من خود خوشحال بود به اندازه کافی خوب نیست.”

کارتر-ایگلتون می دانستم که هرگز وجود دارد چیزی است که “اشتباه” با او صحبت کرد تا او را دیدم Ladette به بانوی فصاحت معلم کیت Forester اش نشان در تلفظ. “من در جنوب شرق لندن و ظاهرا من می گویند هفتم را به عنوان f است. من نمی قرار دادن زبان بین دندان ها وقتی که من می گویند ‘th’.” در نشان دادن این ladettes ساخته شد برای صحبت با یک “استخوان سرپا نگه داشتن” یک آوازی کمک در قالب یک لوله پلاستیکی است که شما را بین دندان های خود را. کارتر-ایگلتون می خندد به خاطر سپردن آنچه آن را مانند پوشیدن آنها. “من می دانستم که من کمی cockney اما من نیست که بد است.”

اصلاح ladettes از فصل دو از Ladette برای بانوی. (ITV)

هر دو Randall و کارتر-ایگلتون می گویند قبل بود که سخت ترین چیز برای تحمل و قدرت. “من تا به حال روشن و موهای بلوند با ضخامت حاشیه” کارتر-ایگلتون توضیح داد. “آیا شما به یاد داشته باشید که هر کس تا به حال فقط کشف GHD صاف? ژان شکست-اسمیت گفت: من آن نگاه مانند من تا به حال یک آباژور در سر من. آنها رنگ آن زنجبیل و به من این مد افتاده قدیمی باب. من bawling در تشناب. آنها به من نگاه مانند مگی تاچر.” در ضمن راندال قرمز روشن spikey کفال تبدیل شده بود به یک خاموش قهوه ای کاسه را کاهش دهد. “من احساس مانند یک پیرزن” Randall به یاد. “من فقط به حال به صبر برای آن به رشد است. من یک بیت از یک پانک, من استفاده می شود برای پوشیدن در کونی, دستکش, آویز گردن, little tank tops. بنابراین زمانی که آنها در لباس پوشیدن و همه ما در حلقه های دامن و ژاکت کش باف پشمی و دادگاه کفش من احساس هویت من رفته بود. هنگامی که ما با قرار دادن بر روی لباس همه جیغ ترسناک مانند لباس سوزش پوست ما.”

در حالی که در شروع ladettes مقاومت درس های تحمیل شده بر آنها به چالش کشیدن یکدیگر به آروغ زدن مسابقات و اجازه دادن به نشان می دهد پشم ونخ راه راه پوشیدن زمین-داشتن لیسانس واجد شرایط دزدکی حرکت کردن به اتاق خواب خود را در شب آخر آنها کاملا متمرکز بر هدف خود را از تبدیل شدن به یک بانوی. آنها انباشت اشیاء بدست آمده تا profiterole برج و لباس پوشیدن و carnations بیش از رنگ هماهنگ ترتیبات گل ، آنها صحبت کرد و با پاک کردن-برش تلفظ کیت میدلتون و cinched در کمر می بندند و با کرست آنها دوخته خود را. آنها در حال تبدیل شدن زنان مختلف آنهایی است که می تواند لغزش به طلاکاری طراحی اتاق با شکوه خانه یا قرمز چرم صندلی Lamborghinis فقط به عنوان هموار به عنوان آنها راه می رفت در.

با آموزگار دائما در تماس با لباس های ارزان و لهجه های درهم و برهم, تماشای Ladette به حال شما می شود تحت فشار قرار دادند نه به لگد در برخی از آشکار پر افاده و classist احساسات. با توجه به این که به او نشان می دهد او نمی دانم که چگونه به جوش تخم مرغ کارتر-ایگلتون مدعی است که او آموخته بسیاری از درس های ارزشمند در Ladette برای بانوی. “من می دانم که چگونه به نشستن به درستی به استفاده از کارد و چنگال در خارج و فقط به طور کلی چگونه به رفتار در اطراف upper-class, مردم,” او می گوید. اما آن را کلر که تا به حال مهیج ترین تغییر و تحول است. “من تا به حال فقط بیرون آمدن از کاملا آسیب زا رابطه تا اعتماد به نفس من بسیار کم بود. من متوجه شدم که من نمی باید به عمل مانند کلاس دلقک برای جلب توجه. من می تواند فقط خودم و مردم می خواهم به من که نه به خاطر من می تواند آنها را زیر میز.”

با وجود برخورد خود در نشان دادن آبجو بود واقعا قلب-گرم توسط Randall پیشرفت که او را دیدم زمانی که دو پیوست شد برای یکی کردن ویژه Ladette به: پایان دوره گزارش. “در باز شد و این دختر در راه می رفت به دنبال شگفت انگیز است. او تا به حال این دامن بلند در مرتب مو با یک مرد جوان است. او اسلحه خود را و او گفت: “از دست Brewer من بسیار از شما تشکر کنم.’ من این دختر و گفت: “چرا ؟” و او گفت: “به خوبی آن را در زمان حدود شش ماه و سپس یک روز بیدار شدم و نشستم روی تخت من و گفت:” او حق است. من یک فاحشه.” و او گفت: از آن روز به این ” من هرگز مست کرد.” Randall حتی دعوت آبجو به مهمان افتخاری در مراسم عروسی خود را. “که نقطه عطف لحظه ای که من متوجه شدم که همه ما را از طریق رفته بود خیلی ارزشمند است.”

سارا کاکس و schlag شرکت در یک حراج خیریه در سال 2001. (رکس)

این ladettes ممکن است آموخته اند که به رفتار در راه است که به کمک آنها بیشتر احساس پذیرفته شده در جامعه است. اما این غم انگیز است که جامعه نمی تواند قبول آنها را که برای آنها در وهله اول. Ladette به‘s مختصر تلویزیون سلطنت تیز است یادآور فراگیر ایده که زنان تنها تلقی شایسته احترام اگر آنها پایبند به مجموعه ای از هنجارهای رفتاری. یکی از مورد علاقه من لحظات زمانی است که کلر می کشد از سیلیکون پد از سینه بند و yells “چه کسی می خواهد مرغ؟” زنان در Ladette به حال موفق به نگه داشتن از چیزی خام و شجاع است که جامعه اغلب طول می کشد از زنان است. من نمی خواهم به تماشای آنها گفته شود آنها باید آن را بیش از. و بله, نوشیدن شراب خواری برای شما بد است. اما به نظر می رسد جامعه است حاضر به قبول آن به عنوان طولانی به عنوان آن را از یک زن 50 ساله Single Malt اسکاچ بشکه در سن whisky شما chugging و نه Lambrini با طرف چیپس.

شما نمی شنیدن واژه ladettes بسیار امروزه. کارتر-ایگلتون فکر می کند دلیل این است که بسیاری از زنان امروز بیشتر خود آگاهانه در مورد ظاهر خود را. “از آنجا که از رسانه های اجتماعی,” او می گوید: “بسیاری از دختران را تحت تاثیر قرار آرایش هنرمندان و مردم TOWIE. آنها بیشتر علاقه مند به در به دنبال واقعا پر زرق و برق از نوشیدن مقدار زیادی و یا نشان دادن.” هر چند از آن بود که اغلب بی رحمانه زمانی که شایعات ارسال شده تصاویری از کتی قیمت و یا شارلوت کلیسا را تیره و تار-Bacardi چشم به آنها hobbled, کفش پاشنه بلند-در-دست از کاباره ها حداقل شما شاهد تصاویری از مشاهیر به دنبال کمتر از کامل است. “هر کس به نظر می رسد تا بی عیب و نقص در رسانه ها در حال حاضر” کارتر-ایگلتون آه. “معروف مردم آگاه چگونه آنها در حال رفتن به ارائه شود.” هنگامی که شما می تواند در نهایت بر روی شخص دیگری Instagram, داستان مسمومیت های عمومی به نظر می رسد کمتر aspirational.

راشل تغییر نکرد پس از نمایش به پایان رسید – در واقع او به پایان رسید تا در یک روزنامه در جام جهانی پوشیدن هیچ چیز بیش از مشاعره او جز رنگ-در سنت جورج صلیب پرچم. او mellowed شده زیادی در حال حاضر که او تا بچه است اما او هنوز هم صحبت می کند مثل اضافی در EastEnders. کلر متفاوت ، او همچنین یک مادر. اگر وجود دارد یک قطب در یک کلوپ شبانه او نمی اسپین پایین آن است. من از کلر که آیا او هنوز هم می تواند یک پاینت در 7.32 ثانیه است. “اوه, بله,,” او می گوید و پس از آن او cackles عجول و بی پروا و زیبا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>