منچسترسیتی مقابل شفیلد یونایتد زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امروز

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از امروز لیگ برتر مقابل برنلی میزبان شفیلد یونایتد در اولین از چهار بازی با قهرمانان لیورپول در عمل بعد از آن در بعد از ظهر.

برنلی نشستن در حاشیه اروپا نبرد فقط دو امتیاز هشتم قرار داده شده شفیلد یونایتد که گرفته اند وقت خود را به بالا و در حال اجرا پس از سر گیری لیگ برتر در ماه گذشته. اما کریس وایلدر طرف ثبت قاطعانه 3-1 پیروزی اسپرز آخرین بار که باید آنها را نگه دارید در جا خوب است همیشه یک روی حیله و تزویر سفر به چمن مور.

بعد در روز نیوکاسل در عمل به عنوان چهره آنها West Ham United که در آن دیوید مویس طرف به دنبال سرمایه گذاری بر روی حرکت از اواسط هفته پیروزی بر چلسی قبل از به تازگی یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا لیورپول را در سقوط تهدید استون ویلا. روز عمل کاری ادامه داده اند تا در سواحل جنوبی به عنوان ساوتهمپتون میزبان منچستر سیتی در اواخر kick-off. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر.

14 min: شفیلد یونایتد قطعا خوبی شده در بالا در اوایل اینجا اگر وجود داشته اند که شانس در هر دو به پایان می رسد. وایلدر طرف به دنبال بازگشت به کارآمد خود را پس از یک شروع کند پست-مستند.

11 دقیقه: در حال حاضر شفیلد یونایتد عبور کند تا فرصت دیگر. McBurnie با فرار از سمت راست و کاهش بازگشت به برگ که از محدوده نزدیک است مسدود شده ، اگان می بیند و سپس تلاش از یک گوشه مسدود شده و وجود دارد برخی از تجدید نظر برای هندبال. VAR بررسی شده است و هیچ پنالتی نتیجه است.

10 دقيقه: برنلی رفتن نزدیک است! میزبان را تهدید می کند برای اولین بار به عنوان رودریگز می یابد برخی از فضا در وسط. او میدارد Pieters به سمت چپ خود را که به نوبه خود اسلاید کاملا وزن تصویب به پای Vydra در جعبه. او تلاش می کند برای راهنمای او در پایان به گوشه پایین اما آن را فقط از پست دور.

تبلیغات

9 min: پاپ مجبور است به عمل دوباره به عنوان McBurnie سر یک هدف ضربه به مسیر McGoldrick. دروازه بان می شود به سرعت به روشن است.

7 min: این روشن است شروع از سمت دور. استیونس در پایین و چپ خود را می بیند عبور از فرعی مسدود شده است. در نتیجه گوشه است منگنه دور کمی unconvincingly با پاپ.

4 min: شفیلد یونایتد توپ در شبکه ، سوت قبلا دمیده به صورت رایگان و پا زدن. رابینسون طولانی پرتاب در راه اندازی به جعبه علل پاپ برخی از مشکلات در حال حرکت در باد. دروازه بان به طور کامل نتواند آن را خراب او به عنوان جهش برای توپ است.

تبلیغات

1 دقیقه: اوایل فرصتی برای بازدید کنندگان! McGoldrick هوشمندانه طرفداران یک پرتاب به مسیر McBurnie که پایین چپ پا شات ذخیره شده است توسط پاپ.

لگد کردن

شفیلد یونایتد در سفید و سیاه و سفید دور نوار ما را در جریان!

شفیلد یونایتد بازیکنان در زمین و پس از مدت کوتاهی با برنلی که راه خود را از طریق تونل.

تبلیغات

برنلی مدیر سین دیچه صحبت کردن به آسمان ورزش:

به طور کلی بوده است خود را خیلی خوب نشان می دهد پس ما از مستند.

ما از دست دادن یک زن و شوهر ما زن و شوهر پشت در آستانه. ما در حال نزدیک شدن است اما ما نیست هنوز وجود دارد."

می شفیلد یونایتد انجام آن را به باد می وزد بعد از ظهر یکشنبه در برنلی?

Dyche کشیده شده با توجه به وزش در خود را قبل از مسابقه مصاحبه هر چند واضح بود او مواج پیراهن و کراوات. آب و هوا می تواند در بازی امروز با توجه به مستقیم طبیعت سمت خانه بازی.

تبلیغات

من فقط به دنبال یک بیت از قوام ما تا به حال دو اجرای مناسب و معقول است و ما به دنبال آن سه.

اگر شما نگاهی به لیست ثابت لیگ برتر – این است که در آن همه ما می خواستم به – برنلی, top 10, گرگ, چلسی اورتون, Leicester, Southampton.

من فقط پس از اجرای حتی اگر W بیت در پایان مهم است.

اگر تیم ما بازی می کند مانند آن را می کند و سپس ما را به خودمان فرصت رقابت در این بخش است."

Dyche باز شده است در مورد کمبود عمق در تیم ملی خود را. شده اند وجود دارد قرارداد مسائل و سوالات در مورد اینکه آیا این باشگاه را در هیئت مدیره به اندازه کافی حمایت خود را از مدیر. چهار بازیکن بر روی نیمکت برای برنلی امروز زیر سن 21 و در برابر کاخ آنها حتی نام نه بازیکن (جدید تعداد مجاز جایگزین) بر روی نیمکت.

در عین حال آنها همچنان برای دریافت نتایج. Dyche خواهد بود و درآمد بیشتر و بیشتر تحسین برای کار خود را در باشگاه به خصوص در این فصل است.

Dyche با وجود محدودیت های روشن در رئال اتحاد القا واقعی نظم و انضباط در تیم خود. اصلا انتظار این بازی را به ثمر رساند بالا.

تبلیغات

برنلی در یکی از لیگ برتر را بیشتر در قالب تیم. فقط لیورپول را برداشت تا امتیاز بیشتری کسب بیش از 10 بازی گذشته از سین دیچه طرف (21).

این Clarets از دست داده اند و فقط یک بازی در آن زمان بیش از حد و اذعان تنها هشت گل. این یک آزمون دشوار برای شفیلد یونایتد که شده کمی بیشتر متناقض از اواخر اما به شکل قاطعانه در برابر اسپرز.

آن را دشوار است به تماس است.

یک ضربه برای برنلی و سپس به عنوان کاپیتان بن Mee نتواند از طریق آسیب است. جک کورک برداشت بد گویی کردن از در هفته گذشته با پیروزی 1-0 کریستال پالاس, بیش از حد, بنابراین جی رودریگز و کوین طولانی در آمده است.

شفیلد یونایتد طبعا بدون تغییر پس از چشمگیر 3-0 پیروزی بر تاتنهام به پایان رسید که ضعیف اجرا از فرم پرسیده تیغه های فشار برای یک نقطه اروپا.

تبلیغات

سلام و خوش آمدید به فرهنگ مستقل را پوشش زنده امروز لیگ برتر اکشن. چهار بازی پشت به پشت از جمله قهرمانان لیورپول و فصل گذشته برندگان منچستر سیتی بعد از آن.

برای اولین بار آن شفیلد یونایتد سفر به برنلی با هر دو طرف هنوز هم به دنبال یک محل در لیگ اروپا. ما باید به روز رسانی در هر دقیقه, هر هدف حق در اینجا.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب