برایتون در مقابل منچستر یونایتد زنده: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

منچستر یونایتد را در برایتون امشب در لیگ برتر به عنوان اوله گونار Solskjaer طرف ادامه تعقیب خود را از بالای چهار.

ایران هستند در فرم و پر از اعتماد به نفس داشتن کوبید شفیلد یونایتد 3-0 و پیشرفته به جام حذفی نیمه نهایی در هفته گذشته اگر چه آنها باقی می ماند پنج امتیاز در رده چهارم قرار گرفته, چلسی.

برایتون اند نیز لذت بردم موفق راه اندازی مجدد با نیل Maupay بازی قهرمان و تبه کار – گل برنده در برابر آرسنال و یک ضربه پنالتی از دست رفته مقابل لستر – به عنوان Seagulls گرفته اند چهار امتیاز از دو بازی. دنبال تمام عمل زندگی می کنند:

90 دقیقه: سه دقیقه اضافه به پایان مسابقه.

SUBS

87 دقیقه: James اجرا می شود توپ را به کادر از سمت چپ و ضربه اما آن را به یکی از آسان برای رایان به مقابله با.

کانلی می رود با ماه مارس جای او را به عنوان برایتون را گذشته خود را تعویض کند.

84 دقیقه: ویلیامز می فرستد یک توپ را به کادر از سمت چپ. Ighalo هدف است اما توپ رهبری را به عنوان دور به عنوان McTominay. McTominay تلاش می کند تا شانس خود را و دریل یکی. ضربه طول می کشد یک انحراف و تقریبا اشتباه-اسلاک Ryan اما برایتون دروازه بان قادر به چسبیدن به توپ.

تبلیغات

SUBS

81 دقیقه: پریرا قرار می دهد گوشه ای به جعبه برای منچستر یونایتد است, اما آن را رهبری روشن به راحتی با برایتون دفاع. Maupay خطا خودکار به عنوان MacAllister و غوطه دادن جایگزین Mooy و برنارد.

SUBS

78 دقیقه: رزمی و Rashford شب به پایان می آید به عنوان Ighalo و جیمز در حال منچستر یونایتد را نهایی دو جایگزین.

75 دقیقه: De Gea به نجات می آید دوباره. Maupay دارای توپ به عنوان مگوایر تلاش می کند به نیک آن را او. Trossard اجرا می شود دور آنها را به جعبه و ایالات کاپیتان قطره لمس است. فقط به اندازه کافی برای Maupay برای دریافت یک شات به دور است. De Gea غواصی به حق خود و shoves توپ گسترده ای از هدف است.

تبلیغات

72 دقیقه: اوه خدای من! برایتون در حال گرفتن نزدیک و نزدیکتر به ثمر رساند. این Trossard این زمان که بر میدارد تا توپ در جیب بین اواسط زمینه و دفاع. او مجموعه خود را و شاخه اما دقت نتواند به سمت چپ هدف است.

69 دقیقه: دوم نوشیدنی شکستن می آید و می رود. برایتون آغاز نیمه دوم به خوبی و آنها بیشتر شده است گسترده تر از یک تهدید برای ایالات اما فوق العاده ضد حمله حرکت فرستاده است آنها بیشتر است.

Trossard می یابد کانلی با یک توپ به لبه جعبه. کانلی نوبت نسبت به هدف و آتش سوزی در یک شات. De Gea واکنش نشان می دهد به خوبی و فشار آن بر روی نوار.

66 دقیقه: Wan-Bissaka طول می کشد تا توپ به byline پس از گرین می فرستد و آن را به او. مرد یونایتد fullback عبور توپ به میانه و ویلیامز وجود دارد را به نفع خود میپره بیرون. او می فرستد و توپ به سمت هدف و برنده یک گوشه آن را به عنوان منحرف کند.

تبلیغات

SUBS

63 دقیقه: Ole Gunnar Solskjaer باعث می شود اولین تعویض. برونو فرناندز لوک شاو و پل پوگبا رفتن با اسکات McTominay براندون ویلیامز و آندریاس پریرا در آینده.

58 mins: Trossard می آید و دور از میلان مقابله با کمی لنگی. برایتون یک ضربه آزاد 30 متری از هدف است. MacAllister طول می کشد و اسلات توپ به داخل جعبه به سمت چپ از دیوار. Trossard اجرا می شود در پشت و جمع آوری قبل از تیراندازی در سراسر هدف و ارسال توپ به گذشته های دور ارسال.

تبلیغات

54 دقیقه: دن رایت می رود در یک اجرای خوب برای برایتون. او را به جناح چپ و با استفاده از پاهای بلند خود را به ماندن بگیرید پیش از Wan-Bissaka. سوختگی قرار می دهد مناسب و معقول عبور به شش حیاط جعبه Maupay وجود دارد اما او نتواند توپ و De Gea ،

هدف!

50 دقیقه: هدف! برایتون 0 – 3 منچستر یونایتد – (Fernandes)

ایالات جریان زیبایی از دفاع به حمله. مگوایر سر توپ را به جعبه به Matic. که آتش سوزی یک توپ را به سمت چپ. گرینوود تعقیب آن را به عنوان Rashford رزمی و Fernandes سیل را در جعبه. گرینوود عبور توپ را به مراتب پست و Fernandes راهنماهای آن را به هدف. به آسانی به عنوان شما می خواهم.

48 mins: بهتر از برایتون. Trossard به ارمغان می آورد تا توپ به زمین می فرستد و آن را گسترده و به مونتویا. او را یک صلیب را در جعبه می شود که منحرف به MacAllister. او تلاش می کند برای پیدا کردن Maupay اما توپ پاک است دور توسط Man Utd.

تبلیغات

نیمه دوم: دو تغییر برای برایتون در نیمی از زمان را به عنوان Maupay و Trossard آمده در محل Lamptey و Propper.

در اینجا یک یادآوری که در آن و زمانی که شما می توانید گرفتن بقیه لیگ برتر فصل آن را به عنوان نزدیک آن را نتيجهگيری:

تبلیغات

نیمی از زمان

45+2 دقیقه: مونتویا می اندازد خود را به مقابله با Rashford و clatters او را به عرشه دادن دور رایگان و پا زدن بیش از در سمت چپ. Fernandes قرار می دهد و پا زدن رایگان به جعبه اما Lamptey پاک خطر به عنوان سوت می رود به صورت نیمه وقت.

بالینی مسائل تا کنون از منچستر یونایتد راحت و مسلط عملکرد. می برایتون تغییر همه چیز به بازی برگشت خود را به نفع ؟

45 دقیقه: برایتون نیاز نیمه وقت, آنها به سختی دیده می شود به جز توپ را از پشت تور. وجود خواهد داشت دو دقیقه بیشتر به آن اضافه شود ،

پیش نمایش…

زمانی که در آن است و چه زمان و پا زدن ؟

مسابقه آغاز خواهد شد در 8.15 ساعت در روز سه شنبه 30 ژوئن در Amex ورزشگاه.

چگونه می توانم آن را به صورت آنلاین و در تلویزیون است ؟

بازی زنده پخش خواهد شد در آسمان ورزشی, مهمترین رویداد, آسمان, ورزشی, لیگ برتر, آسمان, یک و آسمان را انتخاب کنید.

به تماشای مسابقه بدون Sky Sports اشتراک شما می توانید خرید در حال حاضر تلویزیون تصویب اینجا.

اخبار تیم

پل پوگبا آنتونی رزمی و مارکوس Rashford همه انتظار شروع شده benched برای باشگاه جام حذفی پیروزی نوریچ. هر دو هری مگوایر و برونو فرناندز تکمیل 120 دقیقه طول کراوات اگر چه هر دو هنوز هم انتظار می رود برای شروع است.

آدم وبستر است که شک بعد از گرفته شده با یک مصدومیت همسترینگ آخرین بار در حالی که طارق Lamptey مورد نیاز بخیه پس از برخورد سر. خوزه Izquierdo هنوز با مشکل زانو.

پیش بینی خط-یو پی اس

برایتون: Ryan; مونتویا, دافی, Dunk, رایت; استیونز Bissouma; Connolly, Mac Allister, Mooy; Maupay

Man Utd: De Gea; Wan-Bissaka, Lindelof, مگوایر Shaw; Matic, میلان; James, Fernandes, Rashford; رزمی

شانس

برایتون: 17/4

قرعه کشی: 13/5

منچستر یونایتد: 7/10

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>