برایتون مدیر گراهام پاتر رد 'بی احترامی' انتقاد از برنلی سبک بازی

برایتون رئیس گراهام پاتر است را رد کرد انتقاد از برنلی سبک از بازی به عنوان یک "کمی بی احترامی". سین دیچه را د

توسط FARDAALEFBA در 5 مرداد 1399

برایتون رئیس گراهام پاتر است را رد کرد انتقاد از برنلی سبک از بازی به عنوان یک "کمی بی احترامی".

سین دیچه را در فرم سمت تضمین شده یک و نیم پایان در لیگ برتر در هفت بازی شکست نخورده اجرا که در طی آن آنها انباشته 15 امتیاز.

با وجود موفقیت های خود را به Clarets اغلب منفی جذب نظرات خود را مستقیم و فیزیکی رویکرد به بازی.

Albion کامل بالا پرواز های نجومی در چمن مور در روز یکشنبه و پاتر که ترجیح اختیار مبتنی بر استراتژی معتقد است مخالفان سزاوار بیشتر شناخت.

"سین دیچه انجام داده است یک کار شگفت انگیز" گفت: پاتر. "همه بچه ها در برنلی شده اند فوق العاده از نظر امتیاز آنها در این فصل است.

برایتون رئیس گراهام پاتر تحسین سین دیچه طرف (گتی)

"راه آنها فوتبال بازی آن را احتمالا کمی بی احترامی در برابر نظرات منفی. اما من دیدن آنچه که آنها انجام. آنها این کار را به خوبی. می توانید آنها را مخلوط کنید. آنها موثر است. آنها فوتبال خوبی بازی می توانید آنها را با فشار بالای آنها می توانند دفاع از هدف خود را.

"آنها با تجربه لیگ برتر تیم آنها یک امتیاز شگفت انگیز شمارش و احترام کامل برای آنها."

پیروزی در لنکشایر را برایتون یک باشگاه-رکورد لیگ برتر امتیاز شمارش از 41, فراتر از 40 آنها موفق تحت کریس Hughton دو فصل پیش.

انگلیس که امن بقا در برابر نیوکاسل در روز دوشنبه نیز مبارزه West Ham به تاریخ 15 موقعیت.

اتمام بالای چکش خواهد آورد اضافی پول جایزه و با تاثیر کامل از coronavirus همه گیر نشده بود احساس پاتر اذعان می کند که فراهم می کند یک انگیزه اضافه شده.

"امور مالی باید به چالش کشیده شده است در این سطح به عنوان در سراسر فوتبال گفت:" پاتر. "ما همان است که همه. اگر ما می تواند یک موقعیت بهتر است, که به معنی ما می تواند کمی بیشتر پول کمی بیشتر منابع پس از آن که بزرگ برای ما است.

"این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب