Brie Larson شروع می شود در کانال یوتیوب خود را به استفاده از " امتیاز و پلت فرم برای فعالیت های اجتماعی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 12 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Brie Larson است پیوستن به جهان از یوتیوب.

این برنده اسکار روز پنجشنبه اعلام کرد که او در حال حاضر دارای یک کانال بر روی پلت فرم که در آن او به اشتراک گذاشته است او اولین تصویری.

21 دقیقه کلیپ را می بیند لارسون توضیح تصمیم خود را برای عضویت در این سایت و پرسیدن چندین شناخته شده در تاریکی برای راهنمایی در مورد چگونه به بهترین استفاده از کانال.

"یوتیوب شده است یک محل [که در آن] به من آموخته اند بسیار به" کاپیتان مارول ستاره می گوید.

"این که آیا آن است که چگونه به استفاده از چاپگر و یا این است که به تماشای چگونه به یک ملاحظه فعال... این محل به بحث در مورد چیزهایی که مهم هستند و این مهم است.

"این به آن معنا نیست که وجود ندارد همچنین احمقانه محتوا و یا راه را برای من به بیان خودم شخصا اما نیز وجود خواهد داشت عمیق مکالمات ضد نژادپرستانه شعارهای فراگیر محتوا."

لارسون است و سپس دیده و گو با یوتیوب ستاره مانند جاستین Ezarik لیلی, سینگ, میشل Khare, Swoozie و داغ آنهایی که میزبان شان ایوانز در یک سری از تماس های ویدئویی.

پرسیده شده توسط آرایشگر برایس اسکارلت که آیا او را برای رفتن به استفاده از کانال اجتماعی فعالیت لارسون پاسخ داد: "بله. چون من فکر می کنم آن را در مورد خودم. اگر من فکر می کنم در مورد آنچه روز من می خواهم به خصوص در حال حاضر آن است که با داشتن زوم تماس های مختلف با فعالان نرده مقدار زیادی از اطلاعات, داشتن رابطه جنسی خشن مکالمات."

در تماس با Mitchell Moffit و گرگوری قهوه ای از ASAP Science channel, او گفت:: "من یک زن سفید با امتیاز و یک پلت فرم پس از آن معنا ندارد به من فقط آن را همه چیز در مورد من تمام وقت است."

لارسون با استفاده از او تصویری توضیحات / کنترل به فریاد استراحتی به سیاه و سفید هنرمندان و فعالان از جمله جانت, مسخره, Tessa Thompson, و هارون فیلیپ.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب