برندان راجرز اصرار دارد "سرنوشت" است که هنوز هم در لستر دست به لیگ قهرمانان اروپا مسابقه می رود پایین به سیم

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 24 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برندان راجرز اصرار دارد لستر در لیگ 'سرنوشت' باقی مانده در دست خود را.

روباه ها با هدف ضربه به عقب زیر یکشنبه شوک 4-1 شکست در سقوط تهدید بورنموث.

آنها میزبان شفیلد یونایتد در روز پنج شنبه پس از منچستر یونایتد و تساوی 2-2 با ساوتهمپتون در روز دوشنبه نگه داشته و آنها را در چهار صفحه به عنوان نهایی سه بازی های لیگ برتر.

نهایی روز بازدید از ایالات شکل گیری است برای تبدیل شدن به یک برنده طول می کشد تمام ضربات و مربی لستر راجرز می داند که آنها هنوز هم در موقعیت قطب برای چهار صفحه.

"این سرنوشت است که همیشه با ما – در صورتی که مورد, ما خوشحال به پذیرفتن مسئولیت و فشار" او گفت:.

"که همه شما می خواهید و با چلسی از دست دادن و مرد, ایالات گرفتن ثابت بازگشت در اواخر سال وجود دارد می توان از دیگر نتایج آن را به عنوان به خوبی. ما شده اند وجود دارد پس ما باید مبارزه برای اقامت وجود دارد و ما در طبقه اول موقعیت.

"این یک بازی [مقابل شفیلد یونایتد] ما همیشه اختصاص داده شده ما را به نفع خود. نتایج در طی تعطیلات آخر هفته به شما نشان داد که نوسانات و چه rollercoaster لیگ است.

"ما تا به حال یک نتیجه ناامید کننده بنابراین ما باید به حرکت از آن است. این نوع ذهنیت ما همیشه به حال."

بن Chilwell و جیمز Maddison شک و تردید باقی می ماند برای روباه به دلیل صدمات در حالی که Caglar Soyuncu ممنوع است و پس از او کارت قرمز در بورنموث.

لستر هنوز هم فقط یک نقطه پشت سر چلسی و زیر سمت خود در نیمه دوم سقوط در ساحل جنوبی – راجرز به نام آرامش.

"ما شده است وجود دارد برای بسیاری از فصل همیشه وجود دارد و فشار آن را در برخورد با آن – برای ما این است که بازی در یک زمان," او گفت:.

"این یک دوره که در آن وجود دارد که نتایج متفاوت خواهد شد و تغییر دهید. ما هنوز هم در باور نکردنی موقعیت به دلیل از کار ما انجام داده ایم در طول فصل.

"ما باید به آرامش بسیار مهم است. آنها تمام بازی های بزرگ و شما فقط می توانید تمرکز بر روی بازی بعدی. اگر ما که آن را اجازه می دهد تا ما را در بهتر شانس برنده شدن است."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب