بورنموث را ادی هاو اذعان لیگ برتر بقا مبارزه است "صدمه زدن به'

ادی هاو اذعان Bournemouth, لیگ برتر سقوط قراضه است "مصرف" او اما اصرار دارد از سمت خود قادر به برنده شدن هر یک

توسط FARDAALEFBA در 10 تیر 1399

ادی هاو اذعان Bournemouth, لیگ برتر سقوط قراضه است "مصرف" او اما اصرار دارد از سمت خود قادر به برنده شدن هر یک از هفت بازی باقی مانده. مبارزه گیلاس گرفته اند فقط یک نقطه از آخرین 18 در دسترس باقی می ماند و در منطقه رها در هدف تفاوت جلوتر از پنج شنبه شب برخورد با نیوکاسل.

هاو می گوید: این وضعیت خطرناک است و در عین حال باعث او را بی قرار شب اگر چه او اذعان سریع ترقی در نتیجه لازم است برای اطمینان بالا پرواز بقا برای پنجمین سال پی در پی.

"من خواب بسیار خوب است" گفت هاو. "این به این دلیل باشد که مغز شما باید بسیار تیز شما را به نگه داشتن خود را در شرایط خوب فیزیکی است. (اما) من از صدمه زدن به این وضعیت من قصد ندارم به دروغ, این درد آن را مصرف من است. من با استفاده از تمام کسانی که احساسات برای کمک به این تیم در راه ما نیاز به رفتن.

"وجود دارد هیچ بخشی از من که احساس متاسفم برای خودم و یا محزون. این انگیزه به طور کامل انرژی به طور کامل متمرکز manager که بازیکنان در حال رسیدن به نتیجه و برای رسیدن به اهداف ما. من معتقدم که ما می توانید برنده هر بازی که ما بین در حال حاضر و تا پایان فصل است. هیچ بازی نوشتن به نظر من. ما نیاز به شروع به برنده شدن و انجام بسیار سریع است."

پس از میزبانی Magpies, Bournemouth, چهره تزویر اجرا از وسایل در برابر منچستر یونایتد تاتنهام, لستر و منچستر سیتی. هدف-خجالتی گیلاس تلاش کرده اند به نمره تمام فصل تنها با کریستال پالاس و پایین باشگاه نورویچ داشتن خالص در کمتر موارد است.

هاو حمله گزینه های برخورد شده است یک ضربه عمده به نیوکاسل بازی به عنوان بهترین گلزن کلوم ویلسون آغاز می شود دو بازی محروم شد پس از جمع آوری 10 رزرو این مدت در شکست گرگ ها, در حالی که شخص رو به جلو جاشوا کینگ عمده شک با توجه به آسیب مچ پا.

انتخاب مشکلات می تواند منجر به یکی دیگر از فرصت برای یک بار انگلستان بین المللی Dominic Solanke. 22 ساله و مهاجم است که هنوز هم در جستجوی خود را برای ازدواج هدف لیگ برتر برای گیلاس پس از هزینه یک گزارش £19m از لیورپول در ژانویه 2019. هاو بوده است تحت تاثیر قرار با Solanke نرم افزار و همچنان امیدوار بزرگ-پول امضای می تواند غلبه بر یک مشکل شروع در سواحل جنوبی.

"من مطمئن هستم که دم از کنار او بسیار مشتاق به نشان می دهد همه استعدادهای خود را و چگونه به خوبی او این است که بر یک پایه منسجم" گفت هاو. "ما آن را نزدیک در دست ما او را در قطار هر روز او را در یک سفر از بهبود و توسعه خود را در این لحظه در زمان. من بسیار خوشحال با او چگونه انجام شده خود را, چگونه او را knuckled پایین چگونه او مشغول به کار در پشت صحنه.

"آرزوی من این است که او فقط می رود و نقش خود را بازی را نشان می دهد و استعدادهای خود را در راه منحصر به فرد خود است چرا که او واقعا قوی بازیکن تیم. خود بازی به طور کلی رو به بهبود است و برای هر بازیکن یک بازیکن جوان به خصوص – هنگامی که شما در مسیر بهبود را ببینید مزایای در تاریخ بعد."

در حالی که نروژ به جلو شاه را تحت اواخر تست تناسب اندام داشتن نه آموزش دیده پس از لنگش کردن در از دست دادن به کریستال پالاس در 20 ژوئن, هافبک فیلیپ حسابداری و مدیریت بهبود از یک مرده پا.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im