باب دیلن می شود اولین هنرمند به بالا 40 آلبوم در هر دهه از دهه 1960 به 2020s

باب دیلن اولین هنرمند به بالا 40 آلبوم در نمودار ایالات متحده در هر دهه از دهه 1960.

بیش از 50 سال پس از او ساخته شده و اولین بازی خود را در بیلبورد 200 جدول, Dylan جدید آلبوم خشن و داد و بیداد کن راه هاییکه منتشر شده 19 ژوئنعرضه در شماره دو نقطه.

مارک نوازنده بالاترین نمودار آلبوم در بیش از یک دهه tاو ثبت است که خود را برای اولین بار به ویژگی اصلی آهنگ در هشت سال نیز باعث می شود دیلن اولین هنرمند به ثمر رساند یک آلبوم در بالای صفحه 40 در هر دهه از دهه 1960 به 2020s.

“مثل یک سنگ نورد” خواننده ساخته شده و اولین بازی خود را در نمودار آلبوم بیلبورد در سال 1963 با The Freewheelin’ Bob Dylan و رفت تا نمره پنج شماره یک آلبوم در طول سال های اخیر که با هم از طریق زندگی در سال 2009.

خشن و داد و بیداد کن راه رسیده شماره یک در نمودار بریتانیا, ساخت, Dylan, 79, قدیمی ترین هنرمند برای رسیدن به نقطه بالا با یک آلبوم از مواد جدید ،

عنوان قبلا برگزار شده توسط Paul Simon بود که 74 زمانی که آلبوم غریبه ای به غریبه رفت و به شماره یک در سال 2016.

مستقل‘s هلن قهوه ای داد و بیداد کن راه های چهار ستاره نقد و بررسی, نوشته: “[دیلن را] برای اولین بار مواد جدید پس 2012 ‘طوفان’ تسکین دهنده مناسب برای مستند و خوی که در آن زمان و به معنی احساس عجیبی کشیده و untethered میکنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>