BBC از 1200 رد شکایت بیش از 'تحریک' برنامه رستوران که می سوزد کالری

بی بی سی را رد کرد و بیش از 1 ، 200 شکایت در مورد بحث نشان می دهد رستوران که می سوزد کالری. ارائه شده توسط فرد

توسط FARDAALEFBA در 21 تیر 1399

بی بی سی را رد کرد و بیش از 1 ، 200 شکایت در مورد بحث نشان می دهد رستوران که می سوزد کالری.

ارائه شده توسط فرد Sirieix و دکتر زو ویلیامز یک افق برنامه پخش شده در بی بی سی دو در مارس و دیدم unsuspecting شام دعوت کرد به خوردن یک وعده غذایی در حالی که تیم راز تا به حال برای رایت کردن هر کالری مصرف شده در یک محل ،

به مرکزی نشان می دهد قضیه این بود که مردم را بخورند تا 20 درصد کمتر از زمانی که نشان داده شده چه مقدار ورزش لازم برای سوزاندن آنچه می خوریم اما تعدادی از کارشناسان پیشنهاد کرد که آن را "تحریک" برای افراد مبتلا به اختلال در غذا خوردن.

اما با وجود بی بی سی دریافت 1,216 شکایت در مورد نشان می دهد در زمینه "عدم حساسیت به بینندگان با اختلالات خوردن" شکایت نبود تایید در آخرین گزارش.

مستقل است و در تماس با بی بی سی برای اظهار نظر.

و همچنین به عنوان دریافت شکایت رسمی برای "ترویج ناسالم رویکرد به مواد غذایی و کالری مصرف", رستوران که برنز کردن کالری به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار آنلاین توسط کاربران رسانه های اجتماعی بسیاری از آنها ادعا کرد که نشان می دهد در حال تشدید عادات بد در طول مستند.

مدیر خدمات برای اختلال در غذا خوردن خیریه ضرب و شتم کارولین قیمت گفت: مستقل: "ما می دانیم که این اسطوره را که همه کالری خورده باید لغو کردن از طریق ورزش پتانسیل ویرانگر به افراد مبتلا یا در معرض خطر اختلالات خوردن.

"ما می خواهیم تلویزیون کمیسیون در نظر گرفتن تاثیر خود را که در برنامه ها ممکن است در افراد آسیب پذیر و به جای تمرکز بر سالم و متعادل و خوردن."

برای هر کسی که تحت تاثیر مسائل مطرح شده در این مقاله ضرب و شتم را خط تلفن در دسترس است 365 روز سال در 0808 801 0677.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن