سیاه زندگی موضوع: چگونه برای تدریس به کودکان در مورد ضد نژاد پرستی در یک نژادپرست جهان

سیاه و سفید زندگی مهم جنبش تاسیس شد در سال 2013 اما مرگ اخیر جورج فلوید در مینیاپولیس در دست یک افسر پلیس و بین المللی تظاهرات که به دنبال آن قرار داده شده اند تجدید تمرکز در سازمان و ادامه مبارزه علیه نژادپرستی در سراسر جهان است.

هزاران نفر از مردم گرفته اند در تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت پلیس علیه سیاه مردم و بالا بردن سطح آگاهی از نژادپرستی نظاممند است که همچنان در انگلستان ایالات متحده و در سراسر جهان است.

افزايش شيوع Black Lives Matter جنبش در رسانه ها به احتمال زیاد متوجه شده است توسط بسیاری از کودکان که آیا آنها خال خال سرفصل در اخبار و یا پدر و مادر خود صحبت کرده و به آنها در مورد بی عدالتی تجربه شده توسط مردم سیاه و سفید به صورت روزانه.

کودکان را نشان می دهد مانند BBC آبی پیتر نیز ستایش برای ارائه بخش در نژاد پرستی و زندگی ماده تظاهرات.

برخی از والدین و مراقبین که سیاه هستند ممکن است احساس به اندازه کافی مجهز به صحبت می کنند به فرزندان خود در مورد نژاد پرستی و زندگی موضوع جنبش شاید به این دلیل آنها احساس نمی تحصیل کرده به اندازه کافی در موضوع خود است.

اما به عنوان مربی و کودکان کاردرمانی Nekole کهربا توضیح داد: در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده در کانال YouTube, صحبت کردن با کودکان در خانواده شما در مورد نژاد پرستی و زندگی موضوع جنبش به احتمال زیاد شامل جنوبی “برخی واقعا ناراحت کننده واقعیت از درون است که شاید ما نیست مایل به در نگاه قبل از مانند ذاتی تعصبات و یا تعصب”.

“اگر ما واقعا تمایل به دیدن یک جهان که در آن فرزندان ما عاشق یکدیگر صرف نظر از آنچه ما بود و ما می توانیم جشن گرفتن تفاوت های ما و ما می توانیم در هر رنگ پوست و, ما می توانیم در ارتباط با افرادی که در زمینه های مختلف فرهنگی اعتقادات ادیان و افتخار آنها و سپس آن را شروع می شود در خانه, آن را با ما شروع می شود. این شروع می شود با یک تعهد جدی است که شما منجر خواهد شد خود را از طریق این” او اعلام کرد.

سو Schofield, آموزش و پرورش, مدیر تیم در ضد نژادپرستی آموزش و پرورش خیریه نشان می دهد نژادپرستی کارت قرمز توضیح داد: به مستقل است که این سازمان معتقد است “که آموزش و پرورش کلید” آیا اتفاق می افتد که در مدرسه و یا در خانه.

“آنچه که ما می گویند به پدر و مادر است که نژاد پرستی است آموخته رفتار” Schofield اعلام کرد. “کودکان دنیا هستند با نگرش تبعیض آمیز به طوری که ما می تواند کمک به کودکان به منظور توسعه ضد نژادپرستانه غرایز.”

چگونه می تواند پدر و مادر آموزش فرزندان خود را در زندگی مهم نیست ،

مهد کودک پلت فرم Yoopies انگلستان به تازگی ایجاد یک راهنمای برای پدر و مادر به نوبه خود به هنگام نزدیک شدن به صحبت کردن با کودکان خود در مورد موضوعات مربوط به زندگی مهم جنبش از جمله نژاد پرستی سفید امتیاز و مرگ جورج فلوید.

راهنمای ایجاد شد توسط نویسندگان که سفید هستند و مردم از رنگ بر اساس آنلاین و آفلاین تحقیقات را فراهم می کند یک سری از تمثیل است که پدر و مادر می توانید استفاده کنید برای توضیح Black Lives Matter جنبش به کودکان خود را در حالی که همچنین توضیح داد که چرا از عبارت “تمام زندگی ماده” – که گفته می شود توسط کسانی که مخالف جنبش مضر است.

یکی از این شباهتها که اشاره به یک تصویر طراحی شده توسط کریس Straub, نشان می دهد یک کاریکاتور می کشد که دو خانه در کنار هم با یکی در آتش است. این تصویر نشان می دهد که یک فرد با یک شلنگ و لوله پاشش آب در خانه است که روشن شده.

شخص دوم در کارتون می گوید: “من موافق تمام خانه ها مهم – اما در حال حاضر یکی در آتش باید بیشتر توجه” بنابراین نشان می دهد که در حالی که تمام زندگی فراموش ماده, سیاه زندگی می کند در معرض خطر هستند با توجه به نژاد پرستی به همین دلیل است که “سیاه زندگی از ماده” صحیح عبارت استفاده کنید.


این صفحه در Yoopies راهنمای همچنین شامل یک نشانه آن است که بسیاری از مردم انجام شده در حالی که در نظر گرفتن بخشی در زندگی توجه به تظاهرات می خواند که: “ما گفت: Black Lives Matter. ما هرگز گفت: تنها سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما می دانیم که تمام زندگی مهم است. ما فقط نیاز به کمک شما با #BlackLivesMatter. برای سیاه و سفید زندگی می کند در معرض خطر هستند!”


در اخیر آبی پیتر بخش نشان داده شده در CBBC مجری Mwaksy Mudenda گفت: “در حال حاضر بسیاری از شما ممکن است شنیده ام مردم می گویند: Black Lives Matter’. و است که می گویند که تمام زندگی مهم نیست بلکه آن است که به می گویند که نژاد پرستی در حال حاضر مؤثر است سیاه و سفید زندگی در سراسر جهان است.”

Schofield از نمایش نژادپرستی کارت قرمز گفت که در هنگام نزدیک شدن به بحث در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش و خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید برای کودکان مهم است که برای پاسخ به سوال “در سطح” با توجه به سن آنها.

“اگر من می خواهم به نشستن در کنار من و می توان گفت:” بیایید گوگل Black Lives Matter, چه آن را مانند نگاه کنید چه چیزی می تواند ما را از این کار؟'” Schofield اعلام کرد.

“اگر پدر و مادر شما به خوبی آگاه از این مسائل آنها در حال رفتن به احساس اعتماد به نفس بیشتری, در حالی که پدر و مادر که کمتر اعتماد به نفس ممکن است بخواهید به انجام برخی از دبستان قبل از آنها در مکالمات. اما من قطعا نمی خواهد آن را نادیده بگیرد و من قطعا خواهد بود که مایل به گفتگو.”

Schofield اضافه شده است که “مداخله زودهنگام بسیار مهم است” زمانی که آموزش فرزندان جوان تاکید بر اهمیت بزرگسالان انجام تحقیقات خود را به آمار مانند این که چگونه بسیاری از مردم سیاه و سفید به قتل در بازداشت پلیس و یا منوط به متوقف کردن و جستجو نسبت به مردم است.

چگونه می تواند پدر و مادر آموزش فرزندان خود را از نژاد و نژادپرستی?

در Yoopies راهنمای آن آمده است که “پدر و مادر و مراقبان باید بازی نقشی اساسی در تضمین کودکان حاد آگاهی از سفید امتیاز نژادی و تعصب نژادی و سلسله مراتب موجود در جامعه و راه های که در آن ما می توانیم مبارزه با نژادپرستی”.

آن ایالت که کودکان ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به درک نژادپرستی اگر ارائه شده “از طریق لنز چگونه یک کودک تجارب جهان” از جمله با استفاده از تمثیل که در آن یک فرد است که ناعادلانه رفتار.

“استفاده از زبان ساده و آن را روشن است که شما احساس می کنید درمان جورج فلوید توسط یک افسر پلیس بود و نه عادلانه است و در خانواده ما فکر می کنیم هر کس باید درمان نسبتا” راهنمای می گوید.

“شخصی توضیح شما کمک خواهد کرد که آن را ملموس تر و اگر شما می تواند مربوط به بحث یا به خودتان کودکان خود را و یا دوستان خود و اعضای خانواده و دوستان می تواند کمک به این موضوعات نزدیک به خانه به برجسته کردن اهمیت خود را.”

در سال 2018 کتاب , بنابراین شما می خواهید به صحبت در مورد نژادنویسنده kronda توضیح می دهد که چرا از آن مهم است که برای جلوگیری از صحبت کردن در مورد مسابقه فقط به این دلیل شما ممکن است احساس ناراحت کننده ،

“اگر شما و شما نمی خواهید به احساس هر یک از آن درد با داشتن این مکالمات و سپس از شما درخواست مردم از رنگ به ادامه تحمل تمام بار نژادپرستی تنهایی” Oluo متحده است.

در اخیر آبی پیتر بخش لیندزی راسل که سفید است, توضیح داد, خود را به مخاطبان کودک است که در حالی که “ناراحت کننده و ناراحت کننده چیز اتفاق می افتد در اطراف ما واقعا مهم است به یاد داشته باشید که شما لازم نیست به همه پاسخ”.

“اما آن را واقعا مهم است – در حال حاضر در حال حاضر بیش از هر زمان – که ما خودمان آموزش ما صحبت می کنند و ما با استفاده از صدای ما و ما سعی می کنیم به درک… و در حال حاضر گوش دادن و یادگیری ما قدرتمند ترین ابزار,” او گفت:.

مارگارت Hagerman, یک جامعه شناس و نویسنده سفید کودکان و نوجوانان در حال رشد با امتیاز در یک نژادی تقسیم امریکاتوضیح داد که در حالی که این مهم است که والدین در صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد و نژادپرستی آن را نیز ضروری آنها به عنوان مثال به کودکان خود را از طریق روزمره خود را اعمال.

نوشتن در زمان در سال 2018 نویسنده اظهار داشت که “رفتارهای روزمره سفید والدین مهم” از جمله “زمانی که برای قفل کردن درب ماشین چه مکالمات را در میز شام چه کتاب ها و مجلات که در اطراف خانه چگونه واکنش نشان می دهند به اخبار که به دعوت برای تابستان cookouts که آیا و چگونه برای پاسخ به سوالات مطرح شده توسط بچه ها در مورد نژاد که پدر و مادر با دوستان خود را هنگامی که به رول یک چشم, آنچه رسانه ها به مصرف چگونه برای پاسخ به آشکارا اظهارات نژادپرستانه ساخته شده توسط پدر بزرگ در یک خانواده شام و که در آن به صرف اوقات فراغت”.

“این اقدامات ارسال ظریف و در عین حال قدرتمند پیام” Hagerman گفت. “پدر و مادر حتی ممکن است آگاه باشید که آنها در حال انتقال ایده ها در مورد مسابقه از طریق این رفتارها اما کودکان یادگیری از آنها را در همه زمان ها. در این معنا وقتی که می آید برای برقراری ارتباط با کودکان در مورد نژاد پرستی پدر و مادر’ اقدامات اغلب صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.”

Schofield گفت: مستقل است که او تا به حال گفتگو با بسیاری از سیاه و سفید پدر و مادر که باید به او گفت که آنها تا به حال برای آماده سازی فرزندان خود برای گفتگو در مورد تجربه نژادپرستی دست اول توضیح به فرزندان خود که “آنها به احتمال زیاد به رنج می برند سوء استفاده”. “این فقط وحشتناک به فکر می کنم که پدر و مادر است تا از طریق آن” Schofield گفت.

جسی Hagopian یک نویسنده فعال و همکاری سردبیر کتاب آموزش برای زندگی. او گفت: NPR که به عنوان یک مرد سیاه و سفید او “تا به حال برخی بسیار دشوار مذاکرات” با کودکان خود در مورد خشونت پلیس شده است با داشتن اسپری فلفل در یک تجمع در این روز از پسرش تولد دوم و اخیرا با حضور در یک اعتراض با همسر و فرزندان خود را که در آن پلیس “به ضرب گلوله یک فلش-انفجار نارنجک به جمعیت”.

“[است] یادگیری از تجارب ما و آنچه که من سعی به انجام این کار است او را به برخی از زمینه آن به او کمک فرایند احساسات خود را. و به آنها بگویید که او اشتباه است برای اینکه می ترسم آن است که چیزی برای شرمنده از” Hagopian گفت.

چگونه می تواند پدر و مادر آموزش فرزندان خود را در امتیاز سفید?

یکی دیگر از جنبه های مهم آموزش کودکان در مورد نژاد پرستی است که آموزش آنها در امتیاز سفید.

در سال 1988 نویسنده و ضد نژادپرستی فعال پگی مک اینتاش مقاله منتشر شده با عنوان “سیاه و سفید امتیاز: باز کردن نامرئی پشتي”.

در این مقاله McInoths نوشت: “به عنوان یک فرد سفید من متوجه شدم من تا به حال آموزش داده شده در مورد نژاد پرستی به عنوان چیزی قرار می دهد که دیگران در یک نقطه ضعف اما تا به حال آموزش داده شده بدون, برای دیدن یکی از آن متاثر جنبه های سفید, امتیاز, قرار می دهد که من در یک مزیت است.

“من آموخته بود برای دیدن نژادپرستی تنها در فرد اعمال خیری نیست در سیستم های نامرئی اعطا تسلط بر گروه من است.”

به عنوان Yoopies راهنمای تشریح وقتی گفت که یک فرد دارای امتیاز سفید این معنا نیست که آنها هرگز تجربه سختی در زندگی خود را. اما آن را نشان می دهد که این سختی “نه یک نتیجه از پوست شما رنگ”.

“این مهم است به درک و توضیح به فرزندان ما که مفهوم امتیاز سفید است نه حمله به مردم سفید است اما بازتابی از این واقعیت است که بسیاری از جوامع در سراسر جهان تحت تاثیر” آن را می گوید.

“به عنوان یک فرد ما نمی توانیم از بین بردن آن به طور کامل از جامعه به عنوان آن است که عمیقا ریشه دوانده به بسیاری از سیستم های ما و موسسات. بزرگترین گام اول می تواند ما را به رسمیت بشناسد که در آن وجود دارد و پس از آن به پس چگونه است که اثرات خودمان و دیگران در ما فوری و محافل گسترده تر.”

در نمایش نژادپرستی, کارت قرمز خیریه با تمرکز بر آموزش کودکان در انواع مختلف از امتیاز مربوط به ویژگی های از جمله نژاد و جنسیت و سلامت آموزش و پرورش و ثروت Schofield توضیح داد. “ما کودکان را به فکر کردن در مورد چگونه آنها بهره مند شوند و چگونه با دیگر کودکان بهره مند شوند نیست,” او گفت: ترسیم که این سازمان با هدف آموزش به کودکان “مهارت همدلی”.

آنچه در منابع دیگر وجود دارد برای پدر و مادر ؟

ملی سواد اعتماد است وارد لیست کتاب برای کودکان در گروه های سنی مختلف از کودکان تا اواخر توسط نویسندگان و مربوط به زندگی مهم جنبش است.

نگاهی به کتاب لیست اینجا را کلیک کنید.


چندین مدارس نیز وارد منابع برای تدریس به دانش آموزان در مورد سیاه زندگی مهم جنبش از جمله توماس هاردینگ مدرسه راهنمایی در Buckinghamshire و Woodmansterne مدرسه در Lambeth.

در روز چهارشنبه 17 ژوئن نشان می دهد نژادپرستی کارت قرمز در حال راه اندازی یک صفحه در وب سایت خود را اختصاص داده شده به منابع والدین می توانند دسترسی به آموزش فرزندان خود در مورد نژاد پرستی.

این صفحه شامل توصیه های کتاب علاوه بر توضیحات در همین شرایط خاص هستند نژادپرستانه و باید استفاده نمی شود.

Schofield اضافه شده است که اگر پدر و مادر مطمئن نیستید که چگونه به صحبت با فرزند خود در مورد یک موضوع خاص آنها باید قادر به تماس با یک معلم در مدرسه خود را که می تواند آنها را با ارائه راهنمایی بیشتر.

اگر آنها نمی, دسترسی به اینترنت, انواع کتاب باید در دسترس در کتابخانه.

برای خواندن Yoopies انگلستان راهنمای در صحبت کردن با کودکان در مورد نژاد پرستی و زندگی موضوع جنبش در کامل اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر