Billie Eilish اعطا سه سال سفارش محدود در برابر مردی که تبدیل شده تا در خانه اش هفت بار

یک قاضی اعطا کرده است Billie Eilish تمدید سفارش محدود در مقابل یک مرد ساخته شده است که بازدیدکننده داشته است مکرر به خانه و خانواده خود را در لس آنجلس.

ماه گذشته 24 ساله Prenell روسو از نیویورک ممنوع شد, از تلاش برای تماس با Eilish یا در فاصله 100 متری از او یا پدر و مادر او.

او به نظر می رسد در 18 سال را از خانه و خانواده خود را هفت بار در 4 و 5 ممکن است قبل از اینکه دستگیر و برای خاطی, TMZ گزارش.

اولین بار او به نظر می رسد در خانه او را به صحبت Eilish پدر از طریق دوربین های نظارت و خواست اگر او زندگی می کردند وجود دارد.

پس از گفت او اشتباه او بازگشت و بعد از آن همان روز باعث خانواده به تماس خود را خصوصی خدمات امنیتی است.

“در حالی که ما منتظر امنیتی آقای روسو باقی مانده ما در ایوان نشستم و شروع به خواندن یک کتاب در حالی که همچنین در ادامه به شرکت در یک دوره تک صدایی” Eilish گفت: در اسناد دادگاه.

“پدر من بارها و بارها خواسته او را ترک کند اما او خودداری کرد.”

خانواده ترسیده بود توسط روسو حضور تا حدودی به این دلیل او با پوشیدن یک ماسک صورت یا دستکش در حالی که بارها و بارها با دست زدن به دستگیره در و مفت از خانه خود را.

Eilish وکیل خواسته بود برای پنج سال ضابط سفارش; قاضی اعطا سه سال پس از شنیدن که روسو به حال اقدام به بازدید از Eilish پس از دو روز در ماه مه.

منظور ممنوع او را از اذیت و آزار و یا در آینده نزدیک Eilish و یا خانواده اش و می تواند تمدید شود در تاریخ بعد اگر لازم باشد قاضی گفت.

روسو بود در این جلسه بود و او توسط یک وکیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید