بیانسه شگفتی طرفداران با تریلر جدید فیلم سیاه و سفید پادشاه است

دیزنی به علاوه اعلام کرده است یک فیلم جدید از بیانسه که تحت تاثیر قرار بود در بخشی از کار خود را در دیزنی را راه اندازی مجدد شیر شاه.

سیاه و سفید پادشاه خواهد شد و در جریان خدمات در ماه آینده و در صورتحساب یا لیست به عنوان یک آلبوم تصویری که نوشته شده بود به کارگردانی و اجرایی تولید شده توسط Beyoncé. آن را برتر بین المللی در ژوئیه 31.

یک دقیقه تیزر های Beyoncé خودش منتشر شد بیش از آخر هفته در beyonce.com.

در بیانیه ای اعلام کرد این فیلم دیزنی و بیانسه پرکوود سرگرمی گفت: سیاه و سفید پادشاه “یک جشن خاطرات برای جهان در تجربه” است.

“این فیلم یک داستان برای سنین که اطلاع و بازسازی در حال حاضر. مراسم از فرهنگ و اعتقادات نسل. یک داستان چگونه مردم را به سمت چپ ترین شکسته اند هدیه ای فوق العاده و هدفمند آینده است.”

Beyoncé ابراز Nala در سال گذشته شیر شاهو همچنین تولید هدیه یک آلبوم منتشر شد در رابطه با این فیلم.

رکورد ویژه هنرمندان مهمان از جمله Childish Gambino, Kendrick Lamar, Jay-Z, Jessie Reyez, Pharrell و دخترش بلو آیوی کارتر. بیانسه نیز با هنرمندان مانند Wizkid Bruna پسر. Yemi Alade, Shatta Wale and Mr Eazi.

با توجه به بیانیه سیاه و سفید پادشاه است reimagines درس از شیر شاه “برای جوان امروز پادشاهان و ملکه ها در جستجوی خود تاج”.

“این درس های بی انتها نشان داد و منعکس شده از طریق, سیاه, صدای, امروز در حال حاضر نشسته در قدرت خود را” بیانیه می خواند. “سیاه و سفید پادشاه است تاکید یک هدف بزرگ با شکوه تصاویری که جشن سیاه و سفید انعطاف پذیری و فرهنگ است. فیلم خلاصه بازی زیبایی از سنت و تعالی است.”

Beyoncé تعجب-منتشر شد آهنگ جدید “Black Parade” در Juneteenth. این آهنگ خطاب سیاه توانمندسازی و سیاه زندگی مهم جنبش در پی قتل جورج فلوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید