BackTo60: چرا دولت حقوق بازنشستگی سن برای زنان تغییر کرده و چه جدید درخواست تجدید نظر چیست ؟

دولت حقوق بازنشستگی سن برای زنان متولد در 1950s در حال افزایش است. از سال 2010 سن که در آن زنان واجد شرایط برا

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

دولت حقوق بازنشستگی سن برای زنان متولد در 1950s در حال افزایش است. از سال 2010 سن که در آن زنان واجد شرایط برای بازنشستگی دولتی افزایش یافته است و از 60 به 65 سال است.

بسیاری از ابراز نگرانی های خود را بیش از این تغییرات منجر به حرکات مانند BackTo60 و زنان در برابر دولت بازنشستگی نابرابری (WASPI) که ادعا می کنند افزایش بوده و ناعادلانه.

این تغییرات تاثیر حدود 3.8 میلیون زنان متولد دهه پنجاه با بسیاری از گفته آنها داده نشده است و توجه کافی به تقویت پس انداز برای جبران کسری دولت در حقوق بازنشستگی.

این موضوع به دادگاه آورده شد در سال گذشته توسط جولی حفر و کارن Glynn - هر دو در 60s.

اما در اکتبر 2019 آن رد شد که این تغییر نبود تبعیض آمیز و مورد خود را در برابر دولت برکنار شد.

در حال حاضر آنها را تشدید پرونده به دادگاه تجدید نظر که در آن آنها خواهد شد به نظر می رسد در 21 جولای سال 2020 است. اما به چه معنی است ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

آنچه که دولت حقوق بازنشستگی ؟

دولت حقوق بازنشستگی به طور منظم پرداخت داده شده به کسانی که از یک سن خاص توسط دولت بریتانیا.

این پرداخت در نظر گرفته شده است برای اطمینان حاصل شود که هر کس یک پایه محکم که بر اساس آن به بازنشسته و به کمک مالی و حمایت از آنها.

بازنشستگی دولتی است که از طریق تامین سهم بیمه ملی و واجد شرایط است مشروط بر خود سهم.

به این دلیل که هر کس حق دارد به عنوان یک دولت حقوق بازنشستگی و شما باید واجد شرایط زیر برای دریافت آن:

  • کار در انگلستان
  • رسیده اند ایالتی سن بازنشستگی
  • ملی سهم بیمه 35 سال اگر شما واجد شرایط پس از مارس 2016
  • یا پرداخت داوطلبانه NI و یا با آنها اعتبار از دولت اگر شما در کار

آنچه که در مورد دادگاه در مورد ؟

سن بازنشستگی برای زنان بود از افزایش 60 تا 65 در خط با مردان در نوامبر سال 2018 است.

برنامه ای برای افزایش سن بازنشستگی دولتی شد و برای اولین بار اعلام بازنشستگی در قانون سال 1995 اما این تغییرات شتاب به عنوان بخشی از قانون بازنشستگی 2011.

این تغییرات در حدود 3.8 میلیون زن متولد در 1950s با بسیاری از بیان آنها داده نمی شد و توجه کافی برای آماده شدن تا شش سال بدون دولت خود حقوق بازنشستگی.

در سال 2019 جولی حفر و کارن Glynn در زمان وزارت کار و بازنشستگی (DWP) به دادگاه و ادعا کرد که این تغییرات تبعیض آمیز بر اساس جنس و سن.

اما در 3 اکتبر دادگاه عالی حکم داد که افزایش سن بازنشستگی دولتی نبود تبعیض آمیز به زنان ادعا کرده.

دادگاه رد این استدلال که این قانون نقض کنوانسیون اروپایی حقوق بشر در "اساس قانون مورد آن برقرار است که یک دولت می تواند به معرفی یک قانونگذاری جدید طرح که اثرات تغییرات از تاریخ داده شده بر اساس سن".

قضات نیز به این نتیجه رسیدند که هیچ مستقيم تبعیض بر مبنای جنسیت, چرا که "این قانون نه درمان زنان کمتر favourably از مردان در قانون و نه آن equalises تاریخی عدم تقارن بین مردان و زنان و در نتیجه تصحیح تاریخی مستقیم تبعیض علیه مردان".

به همین دلیل است که در صورت رفتن به دادگاه تجدید نظر ؟

پس از نا امید نتیجه دادگاه مورد Ms حفر و Ms Glynn, همراه با پشتیبانی از کمپین گروه BackTo60 تصمیم به ادامه نبرد قانونی.

در ماه ژانویه به زنان اعطا شد مجوز به درخواست تجدید نظر به دادگاه عالی نتیجه برگزار خواهد شد که در لندن طی دو روز آغاز در 21 جولای.

جوآن ولش بنیانگذار BackTo60 قبلا گفته مستقل آنها اعتماد به نفس در مورد درخواست تجدید نظر.

"هنگامی که آنها سرقت شد از بازنشستگی دولت عملا با هیچ اطلاع قبلی از دولت, برخی از زنان, زندگی نابود شد و این هیچ اغراق" او می افزاید.

"اما زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, 1950s زنان مجبور شدند به خط مقدم. بسیاری از کار در خرده فروشی و مهمان نوازی تمیز کردن و مراقبت از خانه. ما می دانیم که زنان رو بی خانمانی و فقر. آنها هیچ چاره ای به کار نمی کند چرا که آنها نه به عنوان مزایای کافی است. وجود دارد برخی از محل های کار که در آن ارزیابی ریسک در محل نیست."

او ادامه داد: "زنان احساس رها شده است. آنها به ما بگویید که آنها سرقت شد و در حال حاضر آنها در حال رها شده در میان یک بیماری همه گیر. من می خواهم که هرگز درگیر در این اگر من آن را باور نمی شد بی عدالتی است. من هرگز انجام هر چیزی شبیه به این در زندگی من است."

چه BackTo60 امیدواریم نتیجه خواهد بود ؟

BackTo60 است و خواستار آن است که زنان بازنشستگی دولتی را برمی گرداند به 60 برای تمام زنان دنیا در 1950s, بسیاری از آنها, آن را می گوید صرف زندگی خود و اعتقاد داشتند که زنان دولت بازنشستگی در سن 60.

این گروه همچنین به دنبال دریافت بازپرداخت برای سال حقوق بازنشستگی است که میلیون ها نفر از زنان را از دست داده به عنوان یک نتیجه از تغییرات اخیر.

شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد BackTo60 کمپین در اینجا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن