Avengers co-مدیر Anthony Russo نمی بازگشت به سینما ” در آینده قابل پیش بینی با توجه به کروناویروس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

مدیران بالاترین-فیلم پرفروش در تمام دوران با احتیاط از بازگشت به سینما با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

برادران آنتونی و جو Russo که شرکت به کارگردانی چندین مارول فیلم از جمله شکستن رکورد Avengers: Endgameمورد بحث خود را در سکوت در مصاحبه با FOX 5 DC کوین مک کارتی.

مکانهای بسیاری در ایالات متحده و بریتانیا به دنبال بازگشایی در ماه جولای به عنوان مستند محدودیت سهولت.

پرسید که آیا او می خواهد راحت احساس می کنید بازگشت به یک تئاتر فیلم Anthony Russo گفت: در قسمت: “این یک سوال شخصی و این بستگی به مردم شرایط فردی, اما متاسفانه من نمی بینم خودم را به یک تئاتر در آینده قابل پیش بینی.”

او اذعان کرد که او “به عنوان از جان گذشته برای تئاتر تجربه” به عنوان دیگر فیلم فن اضافه کرد: “و نیز به طور کلی من فکر می کنم آن را فرسوده و مردم در بسیاری از راه های مختلف محدودیت های ما تمام شده است زندگی می کنند.

“اما من فکر می کنم در پایان روز که در آن شما در حال رفتن به قرار دادن خطر است ؟ من فکر می کنم بیشتر وجود دارد فوری مکان برای قرار دادن در معرض خطر از نظر اتصال انسان از یک تئاتر پر از غریبه متاسفانه.”

برادرش Joe Russo ابراز نگرانی های مشابه و گفت که در یک فضای محصور – مانند سینما – “یک وضعیت پرخطر”.

“وجود دارد این پرسش که در آن ما می خواهیم که به اتفاق می افتد که ما انجام,” او گفت: “اما این که آیا آن را عملی و امن و اینکه آیا ما می توانیم توصیه آن است که من فکر نمی کنم ما می توانیم.”

در آمریکا, AMC Theatres داد و گفت: به دنبال بازگشایی برخی از نقاط با اقدامات ایمنی اضافه شده در جولای.

برادوی تئاتر اعلام کرده اند آنها بسته باقی خواهد ماند تا ژانویه 2021.

سینما در انگلستان خواهد بود و مجاز به بازگشایی شروع 4 جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>