نویسنده Bernadine Evaristo می گوید: برخی از مردم هنوز هم فکر نمی کنم برده داری بود واقعا یک چیز بد’

نویسنده Bernadine Evaristo هشدار داده است که مردم در تلاش برای درک تاثیر برده داری هنوز در مردم است.

این دختر دیگر نویسنده به نظر می رسد در زمان سوال در روز پنج شنبه (11 خرداد) که در آن او گفت که او “کاملا لذت می بردند” دیدن مجسمه تاجر برده ادوارد Colston بود سرنگون در بریستول این هفته است.

“وجود دارد یک بحث است که آمده تا با این مجسمه که ما نمی توانیم تغییر تاریخ است و تاریخ این کشور است اما در واقع تاریخ ساخت و ساز” Evaristo توضیح داد. “وقایع اتفاق افتاده ما باید گذشته و سپس مورخان contextualise که گذشته و بازجویی از آن.

“آنچه اتفاق افتاده در این کشور است که در طول تاریخ است که انجام شده است توسط نخبگان سفید, مردان, شده اند که این مورخان که تعیین چارچوب برای حوادث گذشته است. بنابراین تاریخ چیزی است که نیاز به چالش کشیده می شود و دوباره مورد بازجویی قرار گرفت و به طور مداوم تجدید نظر”.

او ادامه داد: “تاریخ همیشه حذف شدند – در درجه اول – و مردم از رنگ و طبقه کارگر و مردم و تجاوز+ مردم در راه که در آن گفته شده است.”

توضیح داد که بسیاری از مردم در انگلیس “را درک نمی کنند” این کشور استعماری تاریخ این نویسنده افزود: “یا آنها را در درک آن از طریق خاصی منشور جایی که آنها احساس می کنند که بریتانیا رفت و در سفر در سراسر جهان به منظور کمک به مردم است. هنوز هم وجود دارد یک بخش از جامعه که فکر نمی کنم برده داری بود واقعا چیز بد است.”

در از بین بردن مجسمه پس از سالها تلاش به انجام این کار دموکراتیک در این کشور با توجه به Evaristo شده و “قدرت را به افرادی که واقعا نمی شی به یک نماد تاریخی خود برده داری”.

با زندگی ماده تظاهرات در آمریکا و انگلستان و در سراسر جهان پس از مرگ جورج فلوید Evaristo را 2019 رمان دختر دیگرکه برنده سال گذشته بوکر جایزه افزایش یافت و دوباره تا نمودار این هفته با اولین زن سیاه به بالا شومیز داستان می پردازیم.

در ضمن رنی Eddo تسلیم 2017 کتاب چرا من دیگر صحبت کردن به مردم در مورد مسابقه نیز ساخته شده تاریخچه این هفته به عنوان Eddo-تسلیم شد اولین بار, سیاه, نویسنده انگلیسی به بالای شومیز غیر داستانی نمودار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید