مایک تایسون نمی دانم در مورد خماری cameo چرا که او 'انجام مخدر' در زمان

مایک تایسون گفت: 2009 cameo در خماری آمد و به عنوان یک شگفتی به او, او به عنوان "انجام مخدر" که در اطراف زمان.

توسط FARDAALEFBA در 13 تیر 1399

مایک تایسون گفت: 2009 cameo در خماری آمد و به عنوان یک شگفتی به او, او به عنوان "انجام مخدر" که در اطراف زمان.

سنگین وزن legend بازی خود را در فیلم کمدی بازیگران Zach Galifianakis و برادلی کوپر.

در مصاحبه اخیر خود با تونی رابینز تایسون گفت: این تنها زمانی بود که او ضربه را به فیلم ستاره در یک شب که او متوجه او شد و با توجه به نظر می رسد در آن روز بعد.

"من با بچه ها در یک باشگاه آنها در بخش VIP و من گفت: " این جایی است که من به طور معمول هیچ کس به طور معمول در اینجا'," او گفت:.

"بنابراین من رفت و در آنجا من دارم این بچه ها برای دیدن آنچه که آنها انجام می دهند در بخش. آن ژاک دیگر و او گفت: "ما در حال رفتن به در یک فیلم با شما.' و من گفت: "آره ؟ هنگامی که?' و او گفت: "فردا.'

"و من نمی دانم که من بود نوشیدن و سیگار کشیدن در آن انجام داروهای بنابراین من نمی دانم که من درگیر شد و در این فیلم است. پس در نهایت من تا به حال برای رفتن و انجام این فیلم و آن را یک موفقیت بود."

تایسون قبلا صحبت در مورد چگونه او تحت تاثیر مواد مخدر در حالی که فیلمبرداری. در معروف ترین صحنه بوکسور ضربه Galifianakis شخصیت آلن.

"من یک ظرف غذا بود. من اضافه وزن بود. من یک خوک در کوکائین," او گفت: فردا نیوز) ورزشی. "آنها تا به حال به می دانم که من messed تا. من نمی توانستم صحبت کنید. من تا به حال کوکائین صحبت کنید."

تایسون در ادامه به ستاره در فیلم 2011, sequel, The Hangover Part II.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن