جایزه بزرگ اتریش مقدماتی زنده: آخرین F1 به روز رسانی با لوئیس همیلتون مورد علاقه برای موقعیت قطب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 14 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال آخرین به روز رسانی زنده از اولین جلسه مقدماتی از فرمول یک فصل در اتریش جایزه بزرگ.

لوئیس همیلتون تحت سلطه هر سه جلسه تمرین تا کنون در این آخر هفته در صدر timesheets در هر مناسبت با مرسدس هم تیمی Valtteri Bottas در شرکت. اما مقدار این توجه را در دس سیستم که نایب قهرمان جهان استفاده کرده اند این آخر هفته که تایید شده توسط FIA برای استفاده با وجود اعتراض از رقبای ردبول.

فراری نگاه به برخی از سرعت در ماشین خود را در حالی که تیره اسب مسابقه نقطه می تواند خود را درگیر در کسب و کار پایان از شبکه پس از نمایش امیدوار کننده سرعت در عمل است. اما آن را نیاز به یک چرخش سریع برای ویلیامز مکانیک با rookie نیکلاس Latifi توفنده در سوم تمرین امروز صبح که برگ تلاش تیم رو سریع بازسازی آن را در زمان برای واجد شرایط. عمل آغاز می شود در 2pm با تمام به روز رسانی های زنده در زیر.

سال 2020 ممکن است بیشتر مختل فصل فرمول یک تاریخ است اما برخی از چیزهایی که باقی می ماند همان و نزد یک لوئیس همیلتون محور مرسدس بنز در بالای timesheets جای تعجب نیست به هر کسی.

شش بار قهرمان جهان معتقد است که مرسدس بنز را توسعه داده اند یک ماشین است که به طرز محسوسی قوی تر از فصل گذشته قهرمانی برنده که خواهد بود خوش آمدید گوش دادن به رقبای خود. هر دو فراری و ردبول را در حداقل نگاه به برخی از سرعت در زیر آنها را اما آیا آنها می توانند چالش تازگی طراحی سیاه Mercs باقی مانده است دیده می شود.

اما پس از بیش از هفت ماه چقدر بزرگ است آن را به می گویند که در 45 دقیقه زمان آن را سبز و سبز و سبز و فرمول یک می گرداند. آن بوده است مدت طولانی صبر کنید...

به انجمن خوش آمدید مستقل را پوشش زنده از مقدماتی جایزه بزرگ اتریش که در انتخابات عراق در یک ساعت زمان است.

چه زمان هر جلسه شروع کنم ؟

جمعه

رایگان تمرین 1: 10 – 11:30 BST

رایگان تمرین 2: 2pm – 3:30pm BST

شنبه

رایگان تمرین 3: 11 am – 12pm BST

مقدماتی: 2pm – 3pm BST

یکشنبه

مسابقه: 2:10pm – 4:10pm BSTtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن