جایزه بزرگ اتریش: لوئیس همیلتون نکات در نژادپرستی در فرمول یک پس از تقسیم مصرف زانو

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 15 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لوئیس همیلتون ادعا می کند بخش بین رانندگان بیش از مصرف یک زانو قبل از روز یکشنبه جایزه بزرگ اتریش است که بیشتر ضد نژادپرستی در فرمول یک.

لحظه ضرب و شتم قرار گرفت به موقعیت قطب توسط team-mate Valtteri Bottas برای فصل باز مسابقه بود اما با فرار یک شبکه پنالتی در حال بررسی دو قانون نقض شد.

و پس از احراز صلاحیت به پایان رسید همیلتون باز کرد تا در تقسیم بین درایوهای بیش از مصرف یک زانو و این که آیا این شواهد از یک مشکل در این ورزش است.

"ما می دانیم که وجود دارد این است که مسئله" مرسدس راننده گفت:. "ما نمی نیاز به یک تجربه مانند فردا برای اثبات آن است."

در طول زمان جلسه مجازی از تمام 20 رانندگان در اسپیلبرگ Red Bull Ring, در شب جمعه, موضوع مصرف زانو مورد بحث قرار گرفت. اما رانندگان موفق به رسیدن به اتفاق آرا نتیجه گیری.

لوئیس همیلتون فرار یک شبکه پنالتی پس از تحقیقات (خبرگزاری گتی ایماژ)

انتظار می رود که تعدادی در حال آماده به اتخاذ ژست. اما این تصور حداقل یک چهارم از شبکه مضطرب در مورد انجام آن با توجه به چشم انداز سیاسی این سیاه زندگی مهم جنبش است.

نیز وجود دارد یک احساس ناامیدی در برخی از محله های که همیلتون به نام درایور که انتخاب کرده نه به پست ضد نژادپرستی پیام در رسانه های اجتماعی. "من می دانم که شما و من می بینم شما" همیلتون نوشت: در ماه گذشته.

"ما صحبت کرد کمی در رانندگان جلسه بله جالب" اضافه شده همیلتون با اشاره سنگین طعنه زدن.

"من نمی دانم آنچه که ما را ببینید فردا. به طور بالقوه مردم خواهد پرداخت و احترام خود را در راه خود را.

"من فقط توضیح داده که سکوت است و همدست و هنوز هم وجود دارد سکوت در برخی موارد. پس من تشکر کرد کسانی که گفته اند چیزی در خود سیستم عامل رسانه های اجتماعی – چرا که آنها صدای زیادی – و تشویق دیگران که نه به چیزی می گویند.

"این است که در مورد کمک به مردم درک کنند چرا که افرادی وجود دارند که نمی به طور کامل درک آنچه اتفاق می افتد و دلایل این اعتراضات. من سعی می کنم در ادامه به راهنمایی و نفوذ به عنوان بسیاری از مردم به عنوان من می توانم با آن است."

این تیم مجموعه ای به ترک رانندگان خود را به را تشکیل می دهند ذهن خود را در حالی که FIA اصرار دارد آن است که این کار از فدراسیون ورزشی به آموزش رانندگان در مورد آنچه که در اصل یک تصمیم سیاسی.

اما تقسیم شبکه می تواند ترک ورزش در موقعیت شرم آور برخی از رانندگان در نظر گرفتن زانو و دیگران در این دقیقه قبل از اولین رویداد ورزشی جهانی از Covid-19 عصر.

همه رانندگان توافق کرده اند که برای فصل پایان نژادپرستی تی شرت زمانی که آنها خط تا برای اتریش سرود ملی. یک بنر نمایش همان پیام را نیز برجسته بود.

همیلتون ورزش را تنها سیاه, راننده, شده است بسیار آوازی در موضوع نژاد پرستی در هفته های اخیر. اما پس از آن در ظاهر متناقض بیانیه 35 ساله حاضر به تایید این که آیا او حتی یک زانو.

Valtteri Bottas است تبریک توسط لوئیس همیلتون پس از در نظر گرفتن موقعیت قطب (خبرگزاری گتی ایماژ)

"من هیچ برنامه ای در لحظه" گفت: Hamilton. "من فکر می کردم که دور رو به جلو. من مطمئن هستم که در طی این شب من خواهد شد."

همیلتون مرسدس تیم در حال مسابقه در یک سیاه رد و بدل این سال به ارسال یک مبارز پیام علیه نژاد پرستی.

آنها را تحت سلطه تمام آخر هفته در اینجا در تاخیر نجومی بازکن – اما آن Bottas که ناراحت شانس به ضرب و شتم همیلتون به مقام اول در شبکه است. فین بود و فقط 12 صدم ثانیه سریعتر از بریتن.

ردبول حداکثر Verstappen سوم به پایان رسید, البته نیمه دوم را در غالب سیاه و سفید ماشین با جوان بریتن Lando نوریس ارائه بهترین عملکرد حرفه ای خود را به واجد شرایط چهارم برای مک لارن.

فراری رهبری به کمپین جدید ترس آنها خواهد بود انتهایی بزرگ-ضربه زدن به تیم است. و بیم تایید شد اینجا که Sebastian Vettel حذف شد از مرحله دوم مقدماتی.

چهار بار قهرمان جهان خواهد شد که نقل مکان کرد توسط Scuderia در پایان سال واجد شرایط تنها 11th, 1.2 ثانیه سرعت. تیم خود را-mate چارلز لکلرک مخفیانه از طریق به بالا-10 شوت کردن اما خط فقط هفتم.

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب