August Alsina: که خواننده این ادعا تا به حال راز ارتباط با ویل اسمیت, همسر, Jada Pinkett Smith?

August Alsina به عناوین ساخته شده با این ادعا که ویل اسمیت به او “برکت و رحمت خود را” به داشتن رابطه با این بازیگر, همسر, Jada Pinkett Smith

در حالی که شایعات اطراف خود ادعا عاشقانه شده است چرخش از سال گذشته بسیاری شد شگفت زده برای پیدا کردن خواننده صحبت کردن را آشکارا در مورد “وضعیت” در یک مصاحبه جدید.

Alsina ادعا I Am Legend بازیگر مورد تایید رابطه “با توجه به این تغییر و تحول از ازدواج خود را به زندگی مشارکت” و پیشنهاد او با Pinkett Smith برای “سال”.

خواننده بهتر شناخته شده در ایالات متحده از انگلستان. خود را در بالاترین موقعیت در انگلستان آلبوم نمودار شماره 60 خود را برای 2015 رکورد این چیزی به نام زندگی.

شهادتاو اولین رکورد منتشر شده در سال 2014 آمار تعداد 10 در انگلستان R&B نمودار آلبوم. در ایالات متحده رسیده است شماره دو در بیلبورد 200.

او در آلبوم سوم با عنوان محصول سوم: stateofEMERGEncyمنتشر شد هفته گذشته (26 ژوئن).

Alsina که تحسین کرد از نیواورلئان به ویژه در سه DJ Khaled آهنگ.

او نامزد دریافت جایزه شده است برای شش شرط جوایز برنده سه – بهترین هنرمند جدید و کوکا کولا بینندگان’ جایزه انتخاب برای آهنگ “I Luv This S***” در سال 2014.

این خواننده است گفت: به ملاقات Pinkett Smith پس از معرفی توسط پسرش جیدن اسمیت در سال 2015.

اولیه شایعات عاشقانه بالقوه پس از تشدید خواننده “دریافت متن” از یک فرد با اشاره به Pinkett Smith نام میانی در این موزیک ویدئو از Alsina را 2019 آهنگ “Nunya”.

August Alsina تصویر با Jada Pinkett Smith در سال 2017

“من کاملا به خودم به این رابطه برای سال از زندگی من و من واقعا و واقعا عمیقا دوست داشت و یک تن از عشق به او گفت:” The Breakfast Club DJ Angela Yee.

او در توصیف این تفکیک ادعایی خود را عاشقانه به عنوان “احتمالا… سخت ترین چیز” او تا کنون تجربه “در این عمر”.

مستقل در تماس است Pinkett Smith برای نظر. نمایندگان او قبلا گفته نیویورک پست که Alsina ادعا هستند “کاملا درست است”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید