در یک زمان از تفرقه مارکوس Rashford نشان داده است که قدرت واقعی یک ورزشکار در سال 2020

در زمانی که بسیاری از ستاره های ورزشی را ستودنی متوجه ارزش صدای خود را با توجه به مسائل اجتماعی مارکوس Rashford است آرام پیش حتی وجود دارد. او موجب شده است تا عمل. او باعث شده است تغییر دهید.

شیوه ای که در آن منچستر یونایتد رو به جلو است و دولت را مجبور به U-نوبه خود بیش از کوپن مواد غذایی برای دانش آموزان در طول تعطیلات تابستان یک لحظه نقطه عطفی.

آن را واقعا دشوار است به فکر می کنم از یک ورزش مدرن star – حداقل در انگلستان – داشتن چنین سیاسی اثر است. این بدیهی است که نیازی به کاهش کسانی که تا درخشان صحبت در مورد مسائل اجتماعی در وهله اول و تعیین مسیر برای Rashford مانند نیمه یا Jordan Henderson اما این متفاوت است و گام بعدی.

آن را به سختی باید اضافه کرد که آن هم خیلی بیشتر از بسیاری از سیاستمداران انجام داده اند و این یک تراژدی است که در آن طول می کشد یک فوتبالیست به انجام این کار.

اما این بازیکن ارائه یک راه حل پیشگیرانه بسیار ملموس مشکل و با استفاده از خود را در زندگی تجربه می کنند. حتی استراتژی پشت سر آن است متخصص به عنوان به خوبی به پایان رسیده که هر اجرا از به تدریج افزایش آگاهی به افزایش فشار تا زمانی که چیزی انجام شد.

میلیون ها نفر از کودکان را در حال حاضر به طور مستقیم سود ترین راه ممکن – غذا روی میز – از Rashford تلاش. او به طور مستقیم حصول اطمینان از کودکان نمی خواهد گرسنه. که فراتر از هر چیزی باور نکردنی است, حکم به نوشتن و یک عهد به مرد.

آن است که واقعا قابل توجه داستان و مثال.

که اضافه شده قدرت Rashford ابتکار. آن را الهام بخش و تحریک دیگر sportspeople به انجام همان. دوباره که نیازی به انتقاد کسانی که اقدام مشابه آن است که این آنها را متوجه پتانسیل خود را.

که گاهی اوقات همه که مورد نیاز است یک بیت از یک جرقه یک بیت از آگاهی است. Rashford فراهم کرده است که و خیلی بیشتر.

در برابر تغییرات زیادی به زندگی مردم خرده ریز مانند ورزش شخصیت سال فقط مهم نیست اما این است که وضعیت ما در حال صحبت کردن در مورد. Rashford فراتر از این است.

هر آنچه که در مورد جایزه او در حال حاضر یکی از با نفوذ ترین sportspeople در این سیاره از نظر ملموس نفوذ و موفقیت. می تواند چند مسابقه است که. بسیاری از در حال حاضر خواهد شد الهام گرفته شده بیش از حد. امیدوارم علت امواج حذفی در اثر اقدامات مشابه و تغییرات بیشتر.

او همچنین زمانی واقعی وحدت در یک زمان از جمله تفرقه.

“من حتی نمی دانم چه می گویند” Rashford توییتی این بعد از ظهر. “فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده است. این است که انگلستان در سال 2020 است.”

این چیزی است که یک ورزشکار می تواند در سال 2020 است. این چیزی است که Rashford نشان داده است. آن است که اعتباری برای او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید