Milky Way Galaxy Universe Galactic Wall
عکس های اعتباری: توسکا افلاک/ناسا
ستاره شناسان کشف عظیم آسمانی ساختار متشکل از کهکشانها بیش از 1.4 میلیارد سال نوری طول و 600 میلیون سال نوری در اعماق آسمان در قطب جنوب. آن را رسما به نام قطب جنوب دیوار و در واقع در امتداد مرز جنوبی از جهان هستی از دیدگاه زمین متشکل از هزاران کهکشان هیدروژن و گاز و گرد و غبار و همچنین به عنوان ماده تاریک. ادامه مطلب برای یک ویدیو در کهکشانی دیوار و اطلاعات بیشتر.این به این معنی است که کهکشانی دیوار نیز یکی از بزرگترین ساختارهای شناخته شده در جهان است. این نیم فاصله یا 500 میلیون سال نوری از زمین به هرکول تاج-شمالی دیوار بزرگ و پنهان با روشنایی کهکشان راه شیری در منطقه ای به نام منطقه اجتناب. دانشمندان دریافتند آسمانی ساختار زمانی که آنها را دیدم کهکشان ها در جهات مختلف در اطراف آن بودند تحت تاثیر جاذبه آن بکشید.

LEGO Creator Expert NASA Apollo 11 Lunar Lander 10266 Building Kit, New 2020 (1,087 Pieces)
LEGO Creator متخصص آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری 10266 ساختمان, کیت جدید 2020 (1,087 قطعه)
  • طراحی و توسعه در همکاری با ناسا به مناسبت سالگرد 50 از تاریخی راه رفتن بر روی ماه, این, بسیار دقیق, کلکسیونی لگو ماکت نمادین آپولو 11 عقاب کاوشگر قمری است نمایش های دیدنی و جذاب مدل
  • آن را بسته بندی شده با جزئیات شگفت انگیز از جمله انفصال صعود و نزول مرحله یک سطح ماه نمایش پایه و 2 فضانورد minifigures با ناسا دقیق spacesuits
  • LEGO Creator متخصص آپولو 11 Lunar Lander باعث می شود صفحه نمایش چشمگیر برای خانه یا دفتر
  • پیشرفته LEGO Creator متخصص آپولو 11 Lunar Lander مدل یک چالش کشیدن و پاداش لگو ساختمان مجموعه ای است که باعث می شود یک هدیه بزرگ برای فضا و ناسا طرفداران و برای کودکان سنین 16+
  • LEGO Creator متخصص آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری اقدامات بیش از 7" (20 سانتی متر) بالا 8" (22 سانتی متر) عرض و 7" (20 سانتی متر) عمق
LIGHTAILING Light Set for (Creator NASA Apollo 11 Lunar Lander) Building Blocks Model - Led Light kit Compatible with Lego 10266(NOT Included The Model)
LIGHTAILING نور مجموعه برای (خالق آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری) بلوک های ساختمان مدل - نور Led کیت سازگار با لگو 10266(شامل نمی شود مدل)
  • طریقه استفاده: نور تنظیم شده است استفاده می شود به نور خالق آپولو 11 ناسا کاوشگر قمری (شامل نمی شود لگو مجموعه).
  • PORDUCT ویژگی ها: نور ساخته شده است استفاده از مواد اولیه کاملا دست ساز. این شامل 1 USB کیت نور ,راهنما, راهنمای جعبه باتری. پلاگین در قدرت و نور خود را از بلوک های ساختمان با طراحی شگفت انگیز!
  • راهنمایی: آماده سه باتری AA و یا شارژر USB و ولتاژ باید کمتر از 5 ولت برای جلوگیری از سوختن.
  • آموزش نصب و راه اندازی: نور مجموعه نصب و راه اندازی انجام شده است به اولویت خود را. لطفا خود را نصب کنید نور led با دقت و بدون سختی کشیدن و بدون نیاز به خم شدن و یا آن را تکان.
  • درباره ما: متخصص در سفارشی-طراحی نورپردازی کیت اسباب بازی, هدف ما برای عرضه به مشتریان با محصولات و خدمات با کیفیت. تولیدات خود را منحصر به فرد خود را با غنی تخیل و خلاقیت است. اجازه دهید 's نور تا آجر خود را و آنها را به حیات جدید. اگر شما هر گونه مشکلات لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید. باید خوشحال تجربه خرید!

وقتی ما تصویری نشان داد چیزی که در قطب جنوب سماوی ما شگفت زده شدند. در واقع وجود دارد هیچ گزارشی از یک ساختار بزرگ مقیاس در این منطقه گفت:" پاریس-Saclay دانشگاه در فرانسه cosmographer دانیل Pomarède.