استون ویلا در مقابل گرگ نتیجه: پنج چیز ویلا باید انجام دهید برای جلوگیری از سقوط از لیگ برتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 7 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا متحمل شکست در برابر گرگ ها در لیگ برتر در روز شنبه.

لیندر Dendoncker به ثمر رساند تنها هدف برای افزایش گرگ خود چشم انداز اروپا.

اما برگ های آن دین اسمیت طرف هنوز یک نقطه از ایمنی در حالی که آنها باید بازی یک بازی بیشتر بعد از این تعطیلات آخر هفته از رقبای بورنموث و وست هام.

هنوز هم وجود دارد و نیمی از مسابقات چپ به کسب امتیاز لازم برای جلوگیری از افت, با چند باشگاه در سطح نقاط در نزدیکی پایین می روم و امید برای ویلا پارک ،

در اینجا پنج چیز استون ویلا باید انجام بیش از آخر هفته از فصل برای اطمینان از دریافت آنها یک سال دیگر در لیگ برتر است.

اشتباهات فردی در پشت

لیندر Dendoncker جشن پس از قرار دادن گرگ جلوتر (2020 استخر)

اسمیت تصمیم گرفتند برای رفتن با Orjan Nyland بیش از په په رینا در هدف از راه اندازی مجدد, اما آن را دقیقا نمی برش و خشک کردن موفقیت است.

اعتماد به نفس و قوام بسیار مهم در بازیکنان پایین ستون فقرات در این مرحله و Nyland شده است که شده است به خصوص مقصر به ارتکاب خطا است.

دو بار او را با آن را کردم: 'صرفه جویی' توپ پشت خط در برابر شفیلد یونایتد نه خال خال توسط goal-line technology, و در برابر گرگ ها با یک لغزنده-درک پرتاب کردن مستقیم به Diogo Jota که لعنتی شوت او بیش از.

اما دروازه بان نیست فقط یکی. تایرون Mings تا به حال عجیب و غریب لحظه فقیر تصمیم گیری و دادن توپ را در خط میانی شده است مشکل تمام فصل.

کسانی که اشتباهات قابل اجتناب باید به طور قطع در کاهش احتمال ویلا اذعان اهداف غیر ضروری و از دست دادن امتیاز با ارزش است.

افزایش بالینی لبه

آن را نشانه ای از یک رویکرد مثبت به دیدن اسمیت شروع هر دو Mbwana Samatta و Keinan دیویس در برابر گرگ جفت شدن دو اعتصاب حتی اگر در زمان بسیار گسترده تر به جای دو طریق وسط است.

ویلا ساخت بازی شده است مناسب و معقول در زمان در هر یک از بازی های خود را, اما فاقد منظم محصول نهایی با نهایی تصویب و یا شات.

که نشان داده شده با عکس های خود را بر روی هدف: شش چهار و دو در سه بازی اول خود را به عقب پس از آن تنها یک در برابر گرگ ها—با انتظار بهتر اهداف رای از مخالفان خود را در هر چهار بازی.

اما آنها گرفته اند فقط دو تساوی از آن اجرا شود.

با که در ذهن اسمیت ممکن است به خوبی در خدمت به سادگی با پشتوانه یک یا هر دو—از اعتصاب کنندگان به بازی هر بازی و کار خود را به شکل گفتن Samatta شاید که او یک تضمین استارت و به سادگی به بیرون رفتن و انجام هر آنچه که مورد نیاز است برای پیدا کردن نمره فرم.

این که آیا آن اعتصاب مجموعه نقش و ارسال مدافعان و یا با گریلیش ارائه سحر و جادو, همه از ویلا بازی شده-مبارزه و حل و فصل توسط فرد هدف به طوری که آنها به سادگی باید بیشتر بالینی که احتمال سقوط راه خود را.

حل معمای گریلیش

جک گریلیش محافظت از توپ در برابر روبن نوز (2020 استخر)

در برابر گرگ ها, جک گریلیش بازی به مراتب بیشتر نقش محوری بیش از حد معمول در پشت این حمله احتمالا با قصد او داشتن فضا در مقابل برگشت سه به اجرا در دفاع و انتخاب خود را عبور می کند و به منطقه خطر.

او در واقع بر روی توپ به مراتب بیشتر از زمانی که او زیرفشار به کانال های گسترده ای بین گرگ مرکز-عقب و بال عقب.

لینک-بین گریلیش, Samatta و دیویس شد و در بهترین حالت حداقل چیزی است که باید به سرعت رفع شده است.

در حالی که آن را خوب به حرکت کاپیتان در مورد در چارچوب تاکتیکی از تیم او به وضوح مرکزی به توانایی خود را برای ایجاد شانس و به طور کلی مثبت لحظات و او هنوز در فرم بالا و یا دریافت توپ را به سرعت به اندازه کافی به نوبه خود و نگرانی مخالفان.

حفظ ایمان

یک آشکار است و در عین حال بسیار دشوار است یکی از نزدیک آن را به پایان فصل—به خصوص با توجه به بازی های آینده.

ویلا در حال حاضر چهره لیورپول در آنفیلد و میزبان منچستر یونایتد در ویلا پارک در دو بازی بعدی خود را بسیار دشوار وسایل در هر نقطه اما شاید بیشتر از آن در حال حاضر: لیورپول می خواهد برای قرار دادن در یک نمایش پس از تبدیل شدن به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان در حالی که ایران باید تمام بازیکنان بازگشت مناسب و در تیم و در حال هل دادن سخت برای اروپا است.

اما ویلا بدون در نظر گرفتن نتایج در این دو بازی باید حفظ اعتقاد خود روش و بازیکنان خود را. آنها باید قادر به قرار دادن یک شکست سنگین خارج از ذهن خود را اگر آن رخ می دهد.

آنها پس از آن صورت فصل اجرا-در برابر کریستال پالاس اورتون و آرسنال—همه آنها شایسته پیروزی داده آن طرف' تناقض و این واقعیت که آنها خواهد اساسا برای هیچ چیز.

ویلا باید خود را حفظ اعتماد به نفس و اعتماد به بازیکنان که برای اجرای بازی ها که در آن نقاط به راحتی می تواند برداشت شود.

ضرب و شتم وست هام در روز آخر

سعید دقیقی (مرکز) جشن آوردن استون ویلا سطح (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

آن را به خوبی ممکن است یک مورد از ماندن در این تعقیب و گریز تا آخرین روز پس از آن درآمد راست شوت کردن در برابر وستهام به ماندن بگیرید.

ویلا سر به چکش در 26 جولای و با تنها یک نقطه بین تیم به عنوان آن می ایستد آن را کاملا ممکن است که آن خواهید بود یک مورد برنده طول می کشد همه در این 90 دقیقه.

دیوید مویس' طرف باید قدرت شلیک بهتر و گزینه های بیشتر از ویلا و در عین حال نتوانسته اند به gel آنها تا کنون—و یا نگه داشتن اهداف در انتهای دیگر.

آن را ممکن است دوباره به دو نفر از کسانی که زودتر امتیاز—اعتماد به روش و دادن اعتصاب شانس را—نیاز به مناسب روز آخر در شرق لندن است.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن