استون ویلا مقابل آرسنال نتیجه: بازیکن رتبه بندی به عنوان Trezeguet آسانسور خانه سمت خارج از منطقه سقوط

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا شروع به پریدن کرد از پایین سه با حیاتی 1-0 پیروزی آرسنال در لیگ برتر سه شنبه شب.

وجود دارد چند روشن شانس تا اولین هدف از این بازی پرواز در Trezeguet فوق العاده در نزدیکی پست پس از یک گوشه ای کاهش یافت و راه خود را درست قبل از نیم ساعت خوانده شده را علامت.

Keinan دیویس کشیده یک شات گسترده و ادی Nketiah آمار پست با یک نظر اجمالی سربرگ اما ویلا برگزار شد برای یک چیز بی ارزش سه امتیاز است.

آن را طول می کشد و آنها را از واتفورد در هدف تفاوت, پیش از روز پایانی فصل که در آن هر دو از سه در واقع هنوز هم می تواند به پایین.

در اینجا بازیکن رتبه بندی از ویلا پارک.

(استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

استون ویلا

په په رینا – 7: دست های امن در بالا توپ. بسیار بلند در خالی ورزشگاه. به توپ یک بوسه دوست داشتنی با تشکر از وقتی که می ماند کردن پست.

سعید دقیقی – 6: تا به حال به subbed تنها پس از 25 دقیقه بعد از overstretching همسترینگ.

Ezri Konsa – 8: مطمئن باشید با دفاعی خود را به کار گرفت تا موقعیت های خوب برای رهگیری برش پشت. یکی از درخشان بلوک در بیلبائو.

تایرون Mings – 5: رفع مشکلات ناشی از زمانی که او موفق به قطع می گذرد. مورد ضرب و شتم به یک هدر که تقریبا شاهد یک گرد هم آمدند.

مت Targett – 6: بسیار خنک در اختیار داشتن تحت فشار قرار داد اما آن را بیش از حد و به طور مشابه بی خیال در مورد ردیابی Cedric در زمان.

داگلاس Luiz – 7: چند خطرناک لحظه های توپ, اما خود سرسختی و عزم راسخ برای پوشش برای هم تیمی خود, بی عیب و نقص بود. فوق العاده ای رزرو برای متوقف کردن یک ضد خطرناک است.

جان McGinn – 7: نه بزرگ خود را با مجموعه قطعات اما حیاتی جزء تاکتیکی هل دادن تا به عنوان یک توپ و کمک به Samatta نوبت به آرسنال بازگشت. مناسب و معقول اعتصاب ذخیره شد.

کونور Hourihane – 6: یکی دیگر از سخت کوش عضو تیم چه کسی خواهد بود به درستی ستایش برای خود صنعت و درستی و انتظار می رود بهتر بر روی توپ در بازی های آینده.

Trezeguet – 7: فوق العاده ای در ارتباط با نیمه شلیک به صدای فش فش توپ را به گوشه پایین.

جک گریلیش – 8: Man of the Match. بسیار عمیق بسیاری از نیمه اول عبور از پشت خط هافبک و یا رانندگی به جلو از طریق مرکز. یکی از حیاتی چالش در اوایل نیمه دوم در داخل خود جعبه. ایجاد دو درخشان شانس اواخر برای تیم خود و به طور کلی ارائه یک خروجی فوق العاده.

Mbwana متحد Samatta – 6: زد خیلی بیشتر جدا پرس بود که تاثیر کمی بود اما برنده توپ سست و اجرای کانال های بیش از حد.

آرسنال

Emi مارتینز – 6: هیچ چیز او می تواند در مورد هدف است. خوب صرفه جویی از McGinn تلاش.

راب برگزاری – 7: خوب موضعی کار قوی در هوا بازی کردن خوب خوب تمام طول نمایش دیگر از ضرب و شتم به سرعت توسط دیویس.

David Luiz – 6: مناسب و معقول با گواهی عدم سوء پیشینه در پشت خط دفاعی کمتر قادر هنگامی که خواست به گام به کانال های ریکاوری اجرا می شود. زیرنویس بعد از یک ساعت.

Sead Kolasinac – 7: به راحتی خار McGinn کردن توپ چند بار. رو به جلو یک زن و شوهر از زمانی که در سه سپس نشسته و در مرکز پشت در چهار.

سدریک سوارس – 6: مناسب و معقول خروجی در مناطق عمیق اما به نظر نمی رسد برای رسیدن به نهایی سوم به خصوص سرعت و تحویل او باسمهای.

دنی کبللس – 5: در اختیار داشتن بیش از یک بار و مبارزه برای توپ است. دفاعی ضعیف نمی تواند رو به جلو بسیار یا نه.

لوکاس Torreira – 5: خوب از ریتم است. چند خطا را دیر شد; او رزرو و زیرنویس در استراحت به عنوان یک نتیجه.

Bukayo Saka – 6: در زمان زمان طولانی برای رسیدن به این بازی با هیچ فضایی فراهم شده او را برای اجرا به. گرفته شده بر روی علامت ساعت.

ادی Nketiah – 5: سعی در برگزاری عرض اما به سختی رو به بازی.

Alexandre Lacazette – 6: رمق از نظر فضا به کار در. تا به حال به نگه داشتن فیلترینگ گسترده و یا رها کردن عمیق بود که عهد به ویلا سازمان است.

اتلتیک بیلبائو – 6: نگهداری می شود بسیار آرام برای یک ساعت. به رهبری یکی و دیدم یکی دیگر از شات مسدود شده است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب