استون ویلا: سقوط قرار نیست باشگاه را در آینده در معرض خطر می گوید: مدیر Dean Smith

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 31 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا رئیس دین اسمیت می گوید این باشگاه نمی خواهد در معرض خطر مالی اگر آنها از دست دادن خود را در لیگ برتر وضعیت این فصل است.

ویلا به دو بازی آخر شروع با آرسنال در روز سه شنبه, در واقع نیاز به پیروزی در هر دو برای جلوگیری از یک لحظه بازگشت به قهرمانی.

با کامل مالی مفهوم از Covid-19 pandemic هنوز روشن نیست, از آن معقول به نظر می رسد به فکر کردن در لیگ برتر خواهد بود امن ترین محل برای.

اما اسمیت می گوید: با تشکر از باشگاه صاحبان Nassef Sawiris و وس میشد ویلا در صدا و موقعیت مالی حتی با آمار سقوط.

"کوتاه مدت آینده این باشگاه است در معرض خطر در همه," او گفت:. "اگر ما تنزل آن است که یکی از آن چیزهایی که ما باید برای مقابله با, اما ما در حال حاضر در دست صاحبان است که ما باید.

"اما همه ما می خواهیم به نگه داشتن ما در لیگ برتر وضعیت. ما می دانیم که ما باید به کار سخت را به مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

"هر باشگاه باید آن دلایل خود را برای ماندن تا. ما بسیار خوش شانس به عنوان یک باشگاه فوتبال است که ما باید دو میلیاردر صاحبان که ما متکی شده اند و فوق العاده برای باشگاه فوتبال.

"اگر ما به تنزل ما هنوز در یک موقعیت خوب به دلیل مالکیت باشگاه فوتبال.

"ما همچنین می دانیم که چه چیزی در خطر است و چگونه بلند پروازانه آنها هستند و به همین دلیل ما می خواهید به ماندن در لیگ برتر است.

"ما خدا را شکر که ما رو دو میلیاردر صاحبان کرده اند که از جاه طلبی های بهبود این باشگاه به عنوان ما.

Trezeguet به ثمر رساند دو به کسب یک پیروزی حیاتی برای ویلا مقابل کاخ (EPA)

"ما نمی خواهیم در این موقعیت ما در حال حاضر نمی خواهم به تنزل اما اگر ما آیا ما باید برای مقابله با آن است."

خود را از سقوط سرنوشت می تواند مهر و موم شده در سه شنبه شب اگر واتفورد انتخاب کنید تا یک نقطه در اوایل kick-off برابر منچستر سیتی و سپس آنها را ضرب و شتم نیست آرسنال.

اسمیت نمی خواهم به اظهار نظر در واتفورد وضعیت اخراج نایجل پیرسون با فقط دو بازی برای رفتن در مورد آن را می دهد اورلئانز اضافه مهمات.

به جای او ترجیح می دهند به تمرکز بر روی خود را طرف.

"ما می دانیم آنچه که ما باید برای رفتن و رسیدن به" او اضافه شده است. "اگر ما برنده هر دو آنها اين شانس ابتلا به وست هام و برایتون اگر ما برنده یکی از آنها ما شانس ابتلا به واتفورد اما این بستگی به نتایج دیگر نیز هست.

استون ویلا سمت چپ-پشت مت Targett (EPA)

"ما احساس می کنیم که در یک جای خوب. من به عنوان کسی که من شنیده ام این خبر (در مورد پیرسون). من نا امید شده بود برای Nigel که یک پسر خوب و کریگ شکسپیر است که واقعا دوست خوب من.

"من می خواهم به اظهار نظر در آن ما در یک جنگ سقوط با آنها و من نمی خواهم به آنها را به هر گونه مهمات در چیزی است که من در مورد آن گفت:.

"بازیکنان می دانند که چه نتیجه این است که ما باید آن را در حالی که ما در حال برنامه ریزی است.

"این است که بخشی از آن هستیم در ما نیاز به دانستن چه نتیجه است, اما آن را نمی کند, تغییر راه ما روش بازی رویکرد ما این است که هنوز هم برای رفتن و برنده شدن در آن است.

"ما باید انجام دهیم این است که سعی کنید حتی برای گرفتن واتفورد."

PAtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن