استون ویلا: لیگ برتر 2019-20 بازبینی – خائنانی بریس برای سقوط کتک کاری در گوشهای

اگر کسی به سود حاصل از اجرا شکستن و سپس شاید آن است که استون ویلا. آنچه در آغاز به عنوان یک محرک بازگشت به لیگ

توسط FARDAALEFBA در 28 خرداد 1399

اگر کسی به سود حاصل از اجرا شکستن و سپس شاید آن است که استون ویلا. آنچه در آغاز به عنوان یک محرک بازگشت به لیگ برتر تقویت شده توسط یک پر زرق و برق مصرف بازیکنان حال spiralled distressingly به تیره و تار اجرا از چهار شکست متوالی مقابل بورنموث, تاتنهام, آرسنال و لستر قبل از فصل زمین را متوقف کند.

بسیاری از زمان آسیب شده است خود وارد – و اغلب فاجعه بار در مد. را بیورن انگلس خطا در برابر تاتنهام در ماه فوریه ، ویلا شده بود و هیجان انگیز در حمله مایل به پرتاب مردان جلو و خطر به جمع اوری کردن پاداش. اما خود دفاع کرده است به ندرت قادر به جذب مقابله با ضربه مستعد به لغزش در غلظت و اشتباهات پرهزینه است. خود را 56 گل خورده این فصل به طور متوسط در هر بازی – بدترین رکورد در بخش. برای دستیار مدیر جان تری از آن شده است خشم و خلاصه اکثریت قریب به اتفاق از فصل خود را.

استون ویلا

2019-20

لیگ موقعیت: 19

فرم: WLLLL

سه بعدی وسایل: شفیلد یونایتد (h) چلسی (h) نیوکاسل (یک)

جام: جام حذفی یک چهارم نهایی در شفیلد یونایتد

بازیکن فصل تا کنون: جک گریلیش

فولهام بی سر رکود به سمت سقوط در فصل گذشته بود و یک پیش اخطار است که سرمایه گذاری £100 متر به یک تیم جدید و بسیار ریز از پایه های آن در این روند است که به عنوان یک دستور غذا برای فاجعه به موفقیت است. ویلا ورود حداقل به نظر می رسید را بیشتر انسجام. تایرون Mings در حال حاضر صرف فصل قبل در وام در باشگاه و تبدیل شدن به یک رهبر در اتاق پانسمان به عنوان تا به حال جناح انور ال قاضی. سرمایه گذاری جدید در striker – Wesley Moraes – حیاتی پس از Tammy ابراهیم معامله وام منقضی شده است. داگلاس Luiz است تحت تاثیر قرار در جهش پس از پیوستن به منچستر سیتی در حالی که شگفت انگیزی Nakamba آغاز شده بود به شکوفا قبل از این مستند. رویکرد به دور از scattergun. در عین حال برای همه, استخدام ادارات تلاش ویلا موفقیت – و در حال حاضر بقا – همیشه orbited حدود دو بازیکن: جک گریلیش و جان McGinn.

جک گریلیش شده است برجسته در این فصل (گتی)

گریلیش – مستند بی احتیاطی کنار گذاشته شده های دیدنی و جذاب در این فصل هفت گل به ثمر رساند و با اضافه کردن شش کمک می کند. او یک گالوانیزه رهبر قادر به shouldering فشار و بلند کردن کسانی که در اطراف او. اما بدون McGinn که بیش از حد درخشان بود قبل از درد و رنج شکسته مچ پا در ماه دسامبر وجود دارد به سادگی بیش از حد مقدار وزن را تحمل تنهایی. فصل پایان صدمات به دروازه بان تام Heaton و Wesley – وادار کردن باشگاه به دنبال Mwamba Samatta در ژانویه دیگری بود بی رحمانه ضربه از بدبختی.

آنها در حال حاضر در حال نشستن در 19 و در عین حال تنها دو امتیاز از 15-قرار داده برایتون در یک جنگ سقوط است که خواهد آمد را به بهترین از حاشیه. برای ویلا چشم انداز McGinn بازگشت و خود را المل لی با گریلیش آنها را به یک جدید, بالینی, لبه, با تمام قدرت به outplay مخالفان. اما آیا دفاع در پشت آنها قادر به محکم ایستاده باقی می ماند و بزرگترین علامت سوال. که در نهایت تصمیم می گیرید که آیا یک طرف با همه لازم است ریشه دار کردن و مهارت برای پرواز بالا دارای فطرت و نظم و انضباط مورد نیاز برای کسب آن باقی بماند.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب